Jump to content

Moto Zajednica

Mark Markez

Recommended Posts

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Bas me zanima zasto vecina ovde ne voli Markeza? :) Sem sto ce odrati Rosija, sta je jos problem??

 

Odvratni protežirani guzičar. Isti ko Rossi. A ako ga odere povlačim reč.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Slazem se sa tokrankovicem. Samo u odnosu na Rossija, malo duze mu je trebalo da dodje do prve titule, a i ruku na srce, obje na dusu, Vale je za njega olicenje fer voznje.

 

Da ponovim jos koji put, bilo bi mi neizmjerno draze da je Ianonne dosao umjesto njega, ali sta da se radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

A mene zanima ko će imati više protekcije kad budu u istoj kategoriji MM i VR? I šta će jadnici JL i DP da traže u takvoj konkurenciji?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Mali je toliko pokvaren i bezobrazn da je to neverovatno ali bez obzira na to i dalje je moj favorit sto Rossi nikada nije bio. :nanana:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova

ja ne mogu da razumem zasto neko mrzi bilo kog vozaca motogp-a. samo mogu da postujem neke vise od drugih to je sve. ovaj mali markez vozi na noz svaku trku i vidi se da je buduci sampion motogp-a. zasto bi ga bilo ko mrzeo? to sto vozaci pricaju kad sidju sa motora me ne interesuje. mene interesuje samo ono sta se desava na stazi i zato i pratim motogp.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Da vidim(o) kako ce da se pokaze.

I Lorenzo je bio sav nesto nadrkan i krajnje mi antipatican, ali je puuuno radio na sebi u svakom pogledu, pa danas moram da priznam uzivam da gledam kako vozi. Ciste putanje bez ultra extremnog obaranja, glatko i tecno "zdranje" asvalta. Najinteresantnije mi je sto za razliku od velike vecine drugih ne izbacuje "nogicu" sto mi ide na zivce onako bas,bas.

No...Markez. Razumem borbu i zelju, ali ako je moguce u duhu sporta i pravila, nekako mi je draze. MotoGP motocikli definitivno nisu moto2, na njima se i SBK magovi tesko snalaze u pocetku. Ja se samo nadam da nece biti "zrtava" zbog njegovog stila i zelje, a ima vremena da ga i opljujem(o). Svakom po zasluzi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Ciste putanje bez ultra extremnog obaranja, glatko i tecno "zdranje" asvalta.

 

I ja sam to zagledao i cini mi se da on obara isto koliko i drugi nego ima drugaciji stil ne silazi sa motora kao recimo stoner kojem je tjelo paralelno sa motorom pa i lakat drlja..Mozda mi se samo cini...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha FZ6N

ja ne mogu da razumem zasto neko mrzi bilo kog vozaca motogp-a. samo mogu da postujem neke vise od drugih to je sve. ovaj mali markez vozi na noz svaku trku i vidi se da je buduci sampion motogp-a. zasto bi ga bilo ko mrzeo? to sto vozaci pricaju kad sidju sa motora me ne interesuje. mene interesuje samo ono sta se desava na stazi i zato i pratim motogp.

 

Prvenstveno ovde ljudi mrze Dornu jer prave od Markeza to sto prave. Mene je on odusevio u kategoriji do 125ccm gde su motori 99% slicnih performansi i gde je on sa lakocom pobedjivao rivale. U moto2 je vec druga prica. Prosle godine je bio novajlija a i Bradl ga je posteno pobedio. Puno se pricalo o tome( najglasniji je bio Reding) da je on dobijao poboljsane verzije Suter rama mnogo pre ostalih, pa je samim tim bio u prednosti u odnosu na konkurenciju koja koristi isti taj ram. A o nekim njegovim potezima (opasnim po ostale vozace) od ove godine mislim da ne treba uopste da pricamo. Covek je zasluzio dve ili tri kazne a Dorna mu je progledala kroz prste.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Dorna gleda svoj biznis - ovaj sto im sad prodaje kackete ce to raditi jos dve godine, ako mu krene. Ako ne, jos godinu pa ce prodavati SBK kackete. Zato jure kacketara za duzi vremenski period.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha FZ6N

Dorna gleda svoj biznis - ovaj sto im sad prodaje kackete ce to raditi jos dve godine, ako mu krene. Ako ne, jos godinu pa ce prodavati SBK kackete. Zato jure kacketara za duzi vremenski period.

 

Razumem ja sve to. Ako im je stalo SAMO do novca nek ubace 25 CRT-ova i jedan prototip koji ce voziri Markez i nek uzme 15 titula za redom i gotovo. Svi ce kupovati njegove kackete, majice i priveske.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha FZ6N

To je previse ocigledno. Dosta im je sto su prisilili Yamahu da uzme zabara nazad i ukinuli pravilo rukija na prototipu.

 

Njima izgleda ni to nije dovoljno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova

pa mrzite onda dornu a ne vozaca. to sto on rizicno vozi da bi budio emocije gledaocima iz fotelja ne znaci da mi sad iz istih tih fotelja treba da pisemo sranja o njemu. pa i simonceli je imao veoma slican stil voznje, agresivan i bezobrazan pa niko nista nije pricao. u svakom sportu je neko imao povlascen tretman od strane organizatora to vam je valjda jasno svima a povlascen tretman u vidu 'e decko, mnogo si pametan za peti razred aj ti odma u osmi' bas i nije nesto povlascen tretman, markez mnogo toga GUBI zato sto ga odma bacaju u vatru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova

na kraju krajeva ja mislim da ce zbog tog preranog guranja markeza bradl ispasti kompletniji vozac nego markez. s druge strane, markez ima vece predispozicije da bude sampion, zato sto...ne znam kako pametnije da kazem...ima veca muda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
mnogo si pametan za peti razred aj ti odma u osmi' bas i nije nesto povlascen tretman, markez mnogo toga GUBI zato sto ga odma bacaju u vatru.

 

 

Nije ti ta anlalogija baš precizna. On bi u svakom slučaju od Honde dobio fabrički motor samo u nekom drugom (svom?) timu. Honda bi onda na godinu dana morala da uzme nekog privremenog vozača... da bi se ta šarada izbegla ukinuli su pravilo. Što se tiče bacanja u vatru, mislim da je za njega pravi trenutak samo da mu ne napune uši glupostima tipa, možeš do titule u prvoj sezoni i sl... i Rossi je od prve godine bio na fabričkom motoru u satelitskom timu.

 

Mene MM ne zanima preterano, bezlično stvorenje, ali Dorni i ovom sterilnom pozorištu koje su režirali stvarno želim PROPAST. MM bi u tom slučaju mogao da se nazove kolateralna šteta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Za to prebacivanje u stariji razred moze da se zahvali koleZi Stoneru, da nije tako ili bi nekako opet bila tri fabricka motora ili bi bio neki fabricki-satelit. Bez obzira koliko meni ne bilo drago, sponzori, poprilicno bezobrazluka na stazi i veoma dobra voznja su mu zagarantovali mjesto u GP. Tako je bilo i sa Sicom, Bautista i Barbera su dobili koscine za supe, a on krtinu. Tako i Bradl moze na duuuzi period da zaboravi na fabricku Hondu, osim ako se opet nesto nepredvidjeno ne desi, a i Luthi ce morati da sjede na neko ne bas reprezentativno sokocalo kad predje u GP. Ako im je vec do atrakcije, pa neka zovnu Ianonnea, Reu, Fabrizia,...

 

Istina da je sve odrao u 125ccm, ali tek kad je presao u Apriliju, dok je bio u KTM-u, prva godina 13., druga 8, odlican vozac, ali nije svemoguc.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3222 postova
  • Lokacija: Debrc

Mene je on odusevio u kategoriji do 125ccm gde su motori 99% slicnih performansi .

 

Nisu u 125 bili toliko izjednaceni, samo sa par ekipa se moglo do titule.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Najbolji

Meni je ogavan, bas zato sto je toliko proteziran, te nema kazne,te menjaju se pravila zbog njega...

Nekako mi smrdi kao Sumaher u F1, vrhunski vozac ,ali nekoliko poteza koji su obelezili ,po meni, karijeru kao smrada.

 

Da je DORNA htela gledanost,trebalo je da u isto vreme udju i Ianone,Luthi,Espargaro...

 

da nastave klanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Nije on za taj sport vise preterano mlad. Rosi, Kapirosi, Hopkins su u njegovim godinama vozili nevozive gp500 

 

 a Rosi njime cak pobedjivao.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja