Jump to content

Moto Zajednica

RUSIJA 2012

Recommended Posts

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

HVALA PRIJATELJI NA LEPIM RECIMA, kao sto rekoh ranije, jako je lepo da covek vidi da neko uopste cita ono sto on pise, gleda ono sto on slika, pa jos kada to dvoje pohvali i iskaze svoje zadovoljstvo................SRCE PUNO......... :ljubav:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 958 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Svaka cast,odlicno kao i uvjek,a Bugari...,pih,samo su oni na gubitku,ja im otići neću,loša reklama je loša reklama pa makar na moto forumu! A koliko ljudi je pregledalo ovaj putopis.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)

Znam da neću ništa novo i posebno napisati, ali neka ostane zabeleženo: Kao i ostali putopisi koji izađu iz pera Marokanca uz (naravno) odličan izbor fotografija i ovaj širi pozitivnu energiju ''poziva na putovanje''. Želja, ideja, plan.... nekako spontano dolaze, a opisana iskustva i zapažanja su neporocenjiva pomoć onima koji će voziti tim drumovima. Zadovoljstvo je bilo čitati i bar u mislima putovati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

Ovaj put sam belezio sve troskove i UKUPAN TROSAK je bio nesto manje od 3.000 evra od Beograda do povratka u Beograd.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Kostolac,Srbija
  • Motocikl: Gilera Typhoon X

Ovaj put sam belezio sve troskove i UKUPAN TROSAK je bio nesto manje od 3.000 evra od Beograda do povratka u Beograd.

 

I mene je interesovalo koliko vas je sve ovo koštalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Ovaj put sam belezio sve troskove i UKUPAN TROSAK je bio nesto manje od 3.000 evra od Beograda do povratka u Beograd.

 

Mada sam ubedjen da si na troskove najmanje obratio paznju, sve je bilo usmereno na uzivanje u voznji i pogled na predivne predele kroz koje ste prolazili.:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

Iznenadjen sam :staa2: i to vrlo prijatno sa odgovorima iz kojih vidim da je moj putopis "Rusija 2012" zainteresovao veliki broj motociklista sa foruma BJBikers.

Iz toga vidim jednu pre svega masovnost koju je Bjbikers postigao...........cestitam :takoje:

Hvala svima...............

 

Pa kad je tako, onda cemo napisati jos jedan putopis koji smo odvozali prosle godine......od Beograda do Toulouse-a u Francuskoj, pa nazad preko Jadranske obale za Tursku gde smo malo detaljnije obisli ovu prelepu drzavu........

 

Kako da nazovem taj putopis :stabre: .............mozda "PREKO FRANCUSKE ....DO TURSKE...2011" a mozda i nadjem neki drugaciji simpaticniji naziv..........ako neko ima predlog.............neka javi......

(ukupno 10 drzava, neke po vise puta, nesto vise od 10.000 km)

 

Pozdrav, :BJB3:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: thundercat i sv650

 

 

Pa kad je tako, onda cemo napisati jos jedan putopis koji smo odvozali prosle godine......od Beograda do Toulouse-a u Francuskoj, pa nazad preko Jadranske obale za Tursku gde smo malo detaljnije obisli ovu prelepu drzavu........

 

Kako da nazovem taj putopis :stabre: .............mozda "PREKO FRANCUSKE ....DO TURSKE...2011" a mozda i nadjem neki drugaciji simpaticniji naziv..........ako neko ima predlog.............neka javi......

(ukupno 10 drzava, neke po vise puta, nesto vise od 10.000 km)

 

Pozdrav, :BJB3:

 

Ovaj putopis ce biti jos bolji,verujem u to,sve cestitke na resenosti da vase trenutke podelite sa nama,veliki pozdrav...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Piaggio Beverly Sport Touring 350

Gosn. Marakonac, napisite knjigu vi o vasim avanturama, ne sumnjam da ce biti citano! Radujemo se novom poglavlju! 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: beograd vozdovac limassol kipar
  • Motocikl: afraca rd7 bmw k 12rs

progutao u komadu,putopis,samo takav,velika sreca za tebe sto imas vericu,ovu moju kipranku bi zadavio vec kod bubanj potoka,uzivam u tvojim putopisima,i nismo jos zze.a bacanje mi preko 50god.u avgustu sam bio u bgd sa kipra oko 5000km.veliki pozdrav

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: DUKAC 748,BMW R 1200 GS

Odlican putopis,procitao sam ga pre nedelju dana skoro u jednom dahu,ali da sve bude jos bolje,drugar Boris juce pazari ovaj predivan motocikl ,a ja imao cast da ga dovezem do Zrenjanina... Nadam se da cu skoro upoznati Marokanca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CB250, HONDA CB360,MZ es 175/1 1966, Triumph Thunderbird 900 Classic

Predivno opisano putovanje,,,,,,

Ja sam tek sada ugrabio vreme da procitam putopise koje sam propustio prosle godine,,,,,,

Marokanac nemas pojma koliko mi je zao sto se nismo videli u Moskvi gde sam ziveo cele prosle godine....

pozdrav ......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

Odlican putopis,procitao sam ga pre nedelju dana skoro u jednom dahu,ali da sve bude jos bolje,drugar Boris juce pazari ovaj predivan motocikl ,a ja imao cast da ga dovezem do Zrenjanina... Nadam se da cu skoro upoznati Marokanca.

 

Vremena ce uvek biti.........za upoznavanja i druzenja, onoliko koliko mi sami odvojimo vremena za to. Tvoj drug Boris je sada vlasnik jednog divnog motocikla koji sam imao cast da vozim skoro dve godine, neka ga sluzi u zdravlju i veselju .........kao sto je i mene.

 

Hvala svima na jako lepim komentarima........

 

Pozdrav.........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Honda Shadow Spirit

Leeeeeepo putovanje!

Neko tu u komentarima spomene godine, pa se setih bracnog para gde je dedica posle sezdesete polozio za A kategoriju, a isli su sa nama za tursku sa Virago 535.

Razmisljam da se uptim ove godine do Moskve, ali mi jos ni posleg ovog divnog putopisa ne deuje dovoljno primamljivo.

Moskva mora da je lepa, ali put do tamo deluje neinteresantno.

 

Bugarska:

1. Posle prelaska Rumunske granice smo slucajno nasli hotel, gde smo se i smestili. U toku veceri smo vise puta narucili pivo, NIJEDNOM nismo platili isti iznos.

2. Pre nego sto smo usli u Tursku sipao sam gorivo na pumpi, platio u EUR na KASI i prosao slicno kao ti.

3. Posle "duze " noci smo iz Tekirdaga otisli do Istambula, na malo razgledavanje, odakle sam ja sam produzio do Suncev breg-a, devojka mi je tamo bila ne letovamju sa drugaricama. Stizem tamo mamuran i mrtav umoran u 11 uvece, a devojka na recepciji ladno ne prica engleski.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja