Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia rs 125 ozbiljan problem

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

Cao svima :D

 

Evo ovako, danas sam se sa ortakom vozio po kraju i pri brzinu od 90 motor je krenuo da se trese i naglo je promenio zvuk. 1neznam.gif Stali smo i culo se jako tndrcanje. Mislili smo da se neka plastika razndala ali ipak nije. Zvuk je dolazio iz motor, ugasili smo ga i gurali dok smo ga gurali isto se cuo zvuk u masini. kada smo pokusali da ga upalimo, anaser nije reagovao, posle 2,3 pokusaja je upalio.. zvuk je bio sve jaci, kada smo stigli kuci, mislili smo da anaser ne vraca uzeli smo cekic i polupali malo po njemu.. i nista isti taj zvuk.. Nadam se da nije neki veci kvar, u slucaju da neko zna nesto o oveme bicu mu puno zahvalan.. 1aha.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Ne verujem da ce ti ovde iko pomoci kad kazes "tandrcanje"..

Poskidaj plastike, upali, vidi odakle se cuje, snimi pa okaci klip, mozda i bude nekom jasnije.

Meni cim neko spomene RS-a i neki kvar, odma generalna i resen problem..

:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Ako je kako kazes ispustao te cudne zvuke i ugasen dok ste ga gurali kvar je sigurno u menjacu ili na kvacilu,klip radilica i ostale stvari povezane sa termo grupom nisu sigurno.Sve ovo govorim pod uslovom da ste ga gurali na leru a ne u brzini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Ljudi danas smo pokusali da ga upalimo na anaser i nije hteo, skinuli smo anaser i pokusali na gurku.. ali tu je bio kraj.. Blokada masine sem sto brzine kvacilo rade. Sutra ide u servis, javi cu vam sta je bilo u pitanju.. uglavnom Generalna mu ne gine.. hvala svima na odgovorima.. pozZ 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Nsr 125 r

Evo ja da ti dam jedan savet... iskljuci pumpu za mesavinu.. ona tu pravi najveci problem i zbog toga crkavaju dvotaktne masine... ne daje dovoljno ulja... isti sam problem imao na Honda nsr i iskljucio sam tu pumpu , pravim rucno i samo cepaj... i evo godinu dana ga vozim , ali bas ga vozim ... Teram ga u crveno , gazim... Hvala bogu za sad nista...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Ee 0namigivanje.gif masina je u servis, otisli joj plasticni zubcanici na pumpi za ulje 1lud.gif Dobro pa nije zaribala masina.. covek iz servisa narucio zubcanike posle 2 nedelje i ono reko gotovo, kad ono porucio pogresne 0ljut2.gif i idem po masinu za koji dan pa cu sam da je sklopim 1aha.gif Ali mi trebaju ti zubcanici. Ako moze neko da mi pomogne da mi da neciji broj da pozovem da bi narucio to..1care.gif Hvala 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Nsr 125 r

koliko sam ja shvatio , to je pumpa za ulje... nju ukini veruj mi, opet ce ti napraviti problem... to je napravljeno da crkne posle neke kilometraze da bi ti posle kupovao delove... zna se tu sve sta se radi... jeste smekerski , odes na pumpu on ti sipa samo benzin , zatvoris rezervoar i pici... ali nije smekerski ako te sa te iste pumpe vide kako vuces motor nazad tj guras :) zato kupis ipone racing ulje full sint i uzivaj ;) nego koji se na kraju kvar desio , ako nije zaribao sta mu se desilo... ti si naveo 10-ak stvari... sta je crklo od toga ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja