Jump to content

Moto Zajednica

Endurijada Kučajske planine 2012 (7-9 septembar)

  

24 članova je glasalo

  1. 1. Da li dolazis na Kučajsku endurijadu ? (glasaj ako sigurno dolazis)



Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: KTM 690 ENDURO R, EXC 450

Moguce da nas bude jos ;-) nandzarastih,,,,a vidim da su neki promenili boje 0takoje.gif

 

Znaci Oleg sam da brani boje narandzastih :) Mada ti si ionako kupio narandzasti motor u sivoj boji :P

 

Evo još jedan narandžasti :takoje:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Štake sam odbacio, sad sam na jednom štapu.

 

Naravno off je isključen, samo druženje. Biti il ne biti :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Štake sam odbacio, sad sam na jednom štapu.

 

Naravno off je isključen, samo druženje. Biti il ne biti :stabre:

 

Vidi, ubacis zenu u kola, dodješ na druženje a kad mi krenemo u vožnju odeš do Sisavca na bazen sa termalnom vodom i restoranom (pored su ribnjaci tako da ima sveže ribe) ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Pozdrav, bando! :)

 

Elem, mogli bi da se dogovorimo kako ćemo idućeg vikenda?

Ja ću, naravno, kao i inače da krenem u četvrtak :) Do sada sam uvek tradicionalno išao do Miše Geja, ovaj hoću reći Peja :D pa odatle dalje u pohode.... No, kako onomad propisno zajebah brata Vlajka, ne dođoh mu u posetu i ostavih ga samog sa tonom ispečene mesine, ovaj put ću u četvrtak negde popodne da se nacrtam kod njega. Valjda je nešto ostalo od te 'rane? :lol: Vlajko, davaj GPS koordinate tvoje palate! :) Kod Miše, verovatno u povratku, ako bude raspoložen za nenormalnog gosta ;) (u sredu-četvrtak :lol: )! Nema šanse da propustim da vidim Ljilju :)

 

Elem, u petak onda idemo prema Kučajima. Kuda, kako, ko bi sve išao iz (i oko) Beograda? Mogli bi da se dogovorimo pa da se nađemo NEGDE oko Beograda gde svima odgovara i da lepo idemo u finoj kolonici do Ace...

 

U petak popodne stižemo tamo, a subotu uživamo po Kučajima. Kakav je plan za nedelju? Ruska, da li ti dolaziš na Kučaje? Ako ne, ja vala u nedelju onda palim za Ivanjicu. Ima neko da bi išao u malu reprizu Golije odmah posle Kučaja? :) Nije da ne bih da provozam i tamo koji kilometar... Jel' ima ko da ne radi, da je na godišnjem, da ima slobodnih dana, da je pobegao sa posla, šta god... pa da produžimo do ponedeljka-utorka-srede? Ako niko ne ide, ja koliko sam polunormalan, ići ću sam :) Obećao sam Ruski da ću da odvozam malo po Goliji ove sezone, a igrom slučaja promašio sam zvaničnu vožnju, jbg...

 

Jaaaoo.. sad se već jedva čeka ova vožnja! Ovo će mi ujedno biti i jedina redovna vožnja ove sezone pošto se ubrzo vraćam za Afriku. A vožnja u tom slučaju, mora da bude do koske! :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Al si zagoreo :)

 

Hahaha :) Eeeee, vala jesam, da znaš :)

 

 

Vidi Jagere,

 

Nemoj da cekas onaj Cetvrtak, nego kreci pod odma`! I danas je Cetvrtak. ;)

Eno Gliga je ostavio traklogove za off po Vojvodini, pa ti lepo udri sitan vez kroz kukuruze do Beograda.

Nemoj da zuris. U Subotu dodjes u Glindzu na kondicione i tehnicke pripreme. Ipak nisi vozio onoliko.

Glindza jeste mala, ali mozes ceo dan da se igras da ti dusa na nos ispadne. Onda zovemo Vlajka da te u

Nedelju opet off-om odvede do njega na mesiste i blejku. U Ponedeljak skoknes do Ljilje i Mise da se izljubite,

pa te Misa iskusno baci Jimmyju pred krampone i u Babama te Jimmy naostri ko jatagan Kraljevica Marka.

U utorak se javis Dejanima u Valjevo... dal` Liberu, ili CrvenBanu, sve jedno je. Odete ranom zorom do Pase u pekaru na najbolji burek, pa "Udri po prasini" vencom valjevskih planina. U Sredu se sto ranije sa Divcibara spustis niz Kozomor do Kepe u Kosjeru. Jal` po traklogu, jal` sa Kapetanom, ispeglas prvi dan Kotline i srusis se u Donji Ljubis kod Aleksandre na konak. U Cetvrtak dokrajcis rutu iz Kotline, al` te Ruska saceka pred Meandrima Uvca, pa preko Golije za Ivanjicu. U Petak preko Stolova sidjes do Kraljeva i s Doktorom i OverLordom pravac Grza.

 

Mislim da ti je ovako lakse, jer posle Grze mozes sa Ribolovcem da opalis dunavsom magistralom do Rama, pa

skelom preko Dunava. Onda "samo pravo" izrokas preko Pescare do Subotice!

 

A? :hej::jee:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

I ti si zagoreo ko kaubojski tiganj..vidi se :jee:

 

Nek se čamuga Jager izjasni..al misim da mora neke paprire da završava..

 

Zato predlažem da utorak dođe do mene, u sredu neko vožnjica po okolišu (od SD ka PA ima lepo da se pegla uz Dunav..)

 

a za dalje se dogovaramo u letu :moto3:

 

p.s. Mišo.. imaš li slobodnih dana? oće li te pustiti šef?

 

jesil primio plaću bre?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Hehe zagorelko :D Ajd da uradimo ovako. Posto je nemoguce za jedan dan obici ceo Kucaj. opet ce voznja morati da se podeli na dva dela kao prosle godine za one koji hoce da obidju sve. Posto je prosle godine u petak vozen severni deo (lazarev kanjon, zlotska pecina), a u subotu juzni (prskalo, lisine tj vodopad veliki buk), ove godine cemo to da rotiramo zbog onih koji ne mogu da voze petak, a prosle godiine su bili na voznji da bi i oni videli sve.

 

Dakle u petak se vozi (naravno, ukoliko bude zainteresovanih) deo ka Lisinama, a u subotu picimo do Lazarevog kanjona, zlotske pecine (videcu da se dogovorim da nam je otvore, da mozemo da je obidjemo) i offom do borskog jezera.

 

Prema tome Jageru ti trebas da budes ovde u cetvrtak ili petak ujutrju :D

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Auuuu, Busmane, sviđa mi se predlog :) Ali ako krenem pre sledećeg četvrtka, ubiće me rodbina, žena, deca, majka, sestra... :) A moram stvarno i neku gomilu papira da rešavam...

 

Ali posle možemo da se vozimo još par dana, malo ću "na kvarno" da produžim ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1794 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Ovaj put cu izgleda ja biti najgori od sve dece:

 

Krecem u subotu a na Grzu stizem u cetvrtak, vozim sve sto ima da se vozi a posle produzavam jos dan ili dva preko Beljanice, Djerdapa i Deliblatske Pescare 1moto3.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Ovaj put cu izgleda ja biti najgori od sve dece:

 

Krecem u subotu a na Grzu stizem u cetvrtak, vozim sve sto ima da se vozi a posle produzavam jos dan ili dva preko Beljanice, Djerdapa i Deliblatske Pescare 1moto3.gif

 

E to se zove duh.

 

Nisam siguran za tvoje sektaše ali ja ti zavidim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja