Jump to content

Moto Zajednica

KAWASAKI ZZR 500

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Jagodina

Pozdrav drugari,interesuje me kakva su vasa iskustva o kawasakiju zzr 500 91 god...znaci potrosnja,kocnice,odrzavanje,servisi,delovi,udobnost na duze staze(od 150 do 200km),eventualne mane,i sve ostalo sto nisam naveo a znate...molio bi da pisu samo oni koji voze motor ili su vozili doticni neko vreme...

 

pozdrav Slobodan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Baranda
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900 GT '20

Mislim da su male razlike od ZZR600. Pristojan touring sporter, tezak je i malo trom. Za odrzavanje je kao i svaki prosecan motor, nista nije jeftino 1neznam.gif Generalno je ok motor, jeftina je registracija i ne bi trebao trositi vise od 5-5.5l 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

I mene je veoma zainteresovao ovaj model,prvenstveno zbog toga sto je 500 ccm a 4 cilindra :takoje: jer su ostale 500tke uglavnom twin-ovi.. A ovo je mnogo lepsi zvuk :ooo: ali opet veca potrosnja ... sve ima svoje PRO et CONTRA :jee:

 

 

Izgleda da ih slabo ima kod nas... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Evo, braco, da se i ja upisem u temu! Nedavno sam uzeo Kawu ZZ-R 500! I prezadovoljan sam sa njom! Lep zvuk, solidna potrosnja - 5l/ 100km, ako se normalno vozi! Motor ima dovoljno snage - 71ks! Malo jeste tezi, ali je izuzetan za duza putovanja! 0takoje.gif1147630_10201513928120753_1491658088_o.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja