Jump to content

Moto Zajednica

Tezak pad, Staro sajmiste 26.08.12

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Malopre sam nasao ovu vest na Beti. Nadam se da ce se izvuci. Zna li se vise?

 

BEOGRAD - Motociklista, mladić star 25 godina, i 17. godišnja devojka suvozač teško su povređeni jutros u 6.35 u saobraćajnoj nesreći kod Starog sajmišta u Beogradu, rečeno je u Hitnoj pomoći.

 

U padu sa motora mladić je zadobio tešku povredu glave i bez svesti je prebačen na odeljenje reanimacije Urgentnog centra, rečeno je agenciji Beta.

 

Devojka je takođe sa povredom glave, kao i grudnog koša, posle ukazane pomoći u svesnom stanju prebačena na reanimaciju u Urgentni centar.

 

Promenio član unas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Devojcica prelom ruke,noge,smrskano stopalo i prelom karlicne kosti i srca u oku. Bila je u vestackoj komi. Momak trenutno na intezivnoj. Ona je stabilno nisu smeli odmah da je operisu zbog % alc u krvi. Spoj mladosti,ludosti,alkohola, neiskustva vozaca,umor...los recept. Mislim da je momak mnogo gore prosao. Poznavali su se od ranije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

glavno da je napisano ali niko ništa nezna!!!!! eto toliko o drugarstvu i solidarnosti sa kolegom bajkerom!!!

 

Pa ne mora da znaci da svako ko vozi motor da je clan ovog foruma ili da ima nekoga ko je clan. A sumnjam da bi u bolnici dali informacije nekome ko nije rod. Sta treba neko da nazove i kaze ja sam sa BJB foruma i hteo sam da dopunim temu najnovijim informacijama pa ako mozete da mi kazete sta se tacno desilo i kakvo je stanje?

 

Ironiju na stranu, nadam se da ce sve proci najbolje moguce.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja