Jump to content

Moto Zajednica

Policajci u civilu brutalno pretukli urednika u NIN-u

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-MK Crna Reka
  • Motocikl: Honda xl 1000 V varadero BMW k1200lt

i sta bi na kraju......nista...pojeo vuk magarca...kao sto rekoh,toliko rasprave oko nicega,jedno je sigurno,a to je da im taj incident uopšte nikom od njih nije trebao :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Da li se uopšte nešto i dogodilo ::) ???? (kolektivni Alchajmer) :stabre:

 

i sta bi na kraju......nista...pojeo vuk magarca...kao sto rekoh,toliko rasprave oko nicega,jedno je sigurno,a to je da im taj incident uopšte nikom od njih nije trebao :Mina:

 

To ti je Srbija, ´ajmo dalje!!! 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Bio bi red da se Sejtan javi i napise sta se i kako dogodilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Nismo,ali ako je dobio neku podrušku od ljudi sa ovog foruma,pa makar to bilo i par članova,ja da sam bio na njegovom mestu bih napisao bar par reči da se zahvalim na pr. Dobro sam,sve je u redu,hvala na podršci ili nešto sl.

To mu neće biti otežavajuća okolnost na sudu. :zdravo:

ako i dođe do suđenja.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Crveni Krst

U Ameriki gde policajci vaze za brutalne, ovaj policajac iz Merilenda je suspendovan zbog nacina na koji je zaustavio motociklistu (koji prekoracio brzinu i mozda tockario na autoputu) sad i mi ako ne bi da nas racunaju kao drzavu totalnih divljaka morace i ovima nasim bajama bar da kazu to kako ste radili nije po Zakonu!

(a prethodlio je ovo:

)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

U Ameriki gde policajci vaze za brutalne, ovaj policajac iz Merilenda je suspendovan zbog nacina na koji je zaustavio motociklistu (koji prekoracio brzinu i mozda tockario na autoputu) sad i mi ako ne bi da nas racunaju kao drzavu totalnih divljaka morace i ovima nasim bajama bar da kazu to kako ste radili nije po Zakonu!

(a prethodlio je ovo:

)

 

Mislim da je veca frka bila sto je motociklist sve to snimao i zamalo da odlezi par godina!!!zbog toga...evo ga link http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_862272&feature=iv&src_vid=RK5bMSyJCsg&v=GzYuhwmcOBc

 

Policija nije zastitnik gradjana vec "cuvar rezima"...logicno je i da rezim cuva policiju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

Ljudi zivimo u 2012 sa policijom iz 90tih godina . Šta ocekujete .

 

Ako vas nazgaze na motoru zgazice vas kao govno u stanici .

 

Ovaj kolega je imao srece jer je novinar pa se digla prasina , da je bio bilo ko drugi sedeo bi jos kuci i previjao rane . Prema tome cutite i molite se bogu da vas neubiju na motoru nego u stanici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

Kolega upravo je to poenta da ne trebamo cutati.

Kao sto si rekao, 2012-ta godina je, normalno bi bilo da su ti policajci psihicki izasli iz 90-tih godina i da su mirni i stalozeni na svom poslu. Divljanje po putevima i po stanicama se treba najstroze kaznjavati, a ne moliti se bogu da ne stradamo "previse". Zar ne?

A ako im odgovara da se stalno mlate onda neka odu u neko selo i glume security po diskotekama.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Džaba pričamo. Razmislite samo ko ide u policajce i ko dočeka penziju u uniformi. Ako ima gram mozga, postaće "inspektor" i biti u civilu. Policajac u Srbiji = premalo muda da se bude pravi mangup. Svi se kriju iza značke i leče komplekse niže vrednosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

90-te te jos nije bilo, ali znas psihu tadasnjih policajaca. Impresivno. :)

I zasto je OK da mlate seljake ako im se mlati? :neznam:

 

Nisam rekao seljake u stilu mlatite sve zive, i nevine i krive, nego sam skontao da u manjim mestima u diskotekama stalno ima neko njesra i stalno se neko mlati, pa ako im se toliko mlati onda neka budu security tamo pa neka se voste do mile volje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-MK Crna Reka
  • Motocikl: Honda xl 1000 V varadero BMW k1200lt

Džaba pričamo. Razmislite samo ko ide u policajce i ko dočeka penziju u uniformi. Ako ima gram mozga, postaće "inspektor" i biti u civilu. Policajac u Srbiji = premalo muda da se bude pravi mangup. Svi se kriju iza značke i leče komplekse niže vrednosti.

 

a ako je inspektor onda je neki baja jel ? znaci po tebi svi trebaju biti generali ? pa evo ti kako kazes sa mozgom ti inspektori u civilu sta su uradili ili to nisu oni na koje mislis ?zasto ti nisi dekan na masinskom fakultetu nego radis u labosu i prljas ruke non stop ? Jbg videli smo se u labosu ali mi nisi pricao o policijskim traumama :lol:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Ja procito u nin-u da su policajci vec sankcionisani i da ce biti adekvatno kaznjeni

Pa, bilo je ocekivano. Mada mislim da ce i kolega da dobije svoju "porciju", takodje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja