Jump to content

Moto Zajednica

Udes u Bulevaru

Recommended Posts

  • U prolazu, 48 postova

Prodjoh pre nekih 15-ak minuta kolima kroz bulevar i na kolovozu u pravcu ka skupstini, nekih 20m posle raskrsnice sa Batutovom, lezi zuta Honda i policija vrsi uvidjaj.. Nisam video nikog povredjenog...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Piaggio Beverly Sport Touring 350

Pa s obzirom na Beerfest, i povisenu guzvu u Beogradu, narucito u ovim satima, ovakve stvari su vise verovatne. Nadamo se svemu najboljem za kolegu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Pa s obzirom na Beerfest, i povisenu guzvu u Beogradu, narucito u ovim satima, ovakve stvari su vise verovatne. Nadamo se svemu najboljem za kolegu. :)

 

Od Batutove do Beer festa ima zamalo pa kao od Bg do Pa, tako da baš i ne vidim neku povezanost.

 

U Bg su i dalje odmori i na ulicama je mnogo manje vozila nego u na primer u Septembru. Urbana legenda kaže da Pančevci od vajkada parkiraju kola kod OFK-inog stadiona pa dalje idu busem, tako da verujem da je i kolegin komentar uslovljen time :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova

:)

 

istina guzvi nema, a odmah posle raskrsnice, tj posle semafora je u levoj traci mali pregib na putu, tako da nagadjam da je to mozda uzrok pada...nisam mogao da stanem automobilom da bolje osmotrim, ali na motoru nisam video vecih ostecenja, pa se nadam da pad nije bio bez vecih posledica :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

:)

 

istina guzvi nema, a odmah posle raskrsnice, tj posle semafora je u levoj traci mali pregib na putu, tako da nagadjam da je to mozda uzrok pada...nisam mogao da stanem automobilom da bolje osmotrim, ali na motoru nisam video vecih ostecenja, pa se nadam da pad nije bio bez vecih posledica :)

sigurno se bas tome nadas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 K9

:)

 

istina guzvi nema, a odmah posle raskrsnice, tj posle semafora je u levoj traci mali pregib na putu, tako da nagadjam da je to mozda uzrok pada...nisam mogao da stanem automobilom da bolje osmotrim, ali na motoru nisam video vecih ostecenja, pa se nadam da pad nije bio bez vecih posledica :)

sigurno se bas tome nadas?

 

:zvizduk::Lalajko::grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp XL 650

:)

 

istina guzvi nema, a odmah posle raskrsnice, tj posle semafora je u levoj traci mali pregib na putu, tako da nagadjam da je to mozda uzrok pada...nisam mogao da stanem automobilom da bolje osmotrim, ali na motoru nisam video vecih ostecenja, pa se nadam da pad nije bio bez vecih posledica :)

sigurno se bas tome nadas?

 

:zvizduk::Lalajko::grr:

 

 

 

 

 

A joj ! Vrhunski ! :jee5::oda2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

Ne kontam u cemu je problem. Covek je pogresno napisao: ''pa se nadam da pad nije bio bez vecih posledica'. Greska je u tome sto :nije bez=sa. Time ispada da je rekao da zeli da je pad bio sa vecim posledicama. Ja razumem sta je on hteo da kaze, samo sam ukazao na gresku, i zato napisao onaj komentar. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Piaggio Beverly Sport Touring 350
Od Batutove do Beer festa ima zamalo pa kao od Bg do Pa, tako da baš i ne vidim neku povezanost.

 

U Bg su i dalje odmori i na ulicama je mnogo manje vozila nego u na primer u Septembru. Urbana legenda kaže da Pančevci od vajkada parkiraju kola kod OFK-inog stadiona pa dalje idu busem, tako da verujem da je i kolegin komentar uslovljen time :D

 

Haha, pa kad imas motor nista nije daleko, gde god da se nalazis! :D Ne znam ja kako je kod vas u toj dzungli, samo sam pretpostavio. :P

 

Sto se tice parkiranja, i voznje po Bgdu, ja kola nesto i ne vozim, ali i kad idem s nekim do Bgda, uvek nosimo jednu stanglu ispod sedista, mnogooo ste bre bezobrazni vozaci. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: ktm duke 690

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/338119/U-dva-saobracajna-udesa-povredjena-dvojica-motociklista

 

Oko 21.30 časova dogodio se saobraćajni udes na uglu Bulevara Kralja Aleksandra i Batutove ulice u kojem je muškarac star oko 27 godina, motociklista, zadobio oguljotine obe potkolenice i prevezen je u KBC Zvezdara, rekao je Lutovac.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

Prošao sam tuda peške, momak je bio svestan, šetao se pored motora i telefonirao. Bolelo ga je rame, tako je izgledao. Kaciga je bila odložena pored motora, verovatno je nosio u trenutku pada. Bio je u farmerkama i jakni. Nije izgledao pijan. Tu su se zadesili i neki policajci, pa su zajedno čekali saobraćajce valjda.

Meni je motor izgledao zeleno-crni, ali nisam previše zagledao. Nije bio izlomljen i nije bilo tragova klizanja ili kočenja, verovatno nije išao brzo.

Jbga, dešava se. Bitno da je momak OK.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak

 

Sto se tice parkiranja, i voznje po Bgdu, ja kola nesto i ne vozim, ali i kad idem s nekim do Bgda, uvek nosimo jednu stanglu ispod sedista, mnogooo ste bre bezobrazni vozaci. :D

 

Zamisli da nismo takvi, kakva bi tek onda bila guzva i haos u gradu ;-)

Sa dosta godina iskustva u voznji i ovde i u ostalim gradovima, imao sam prilike dosta puta da vidim koliko spora i neodlucna voznja isto izaziva nesrece..

 

Nadam se da je decko koji je pao sa motora ok, u svakom slucaju bolje kod lekara odmah..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja