Jump to content

Moto Zajednica

Cane LA

Honda NT650V Deauville

Recommended Posts

• duledjo, 424 postova
  • Motocikl: bmw r1150 rtp, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

bio u Mladenovcu gledao hondu njima je pao u kombiju na desnu stranu pa su krpili plastike i lose ofarbali ima dosta napuklih plastika a motor radi lepo i naravno istekla registracija,potraga jos traje najbolje ako nekome odgovara neki od mojih motora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• U prolazu, 3 postova

Drugari ima li neko iskustva sa bravicama za bočne kofera za Hondu Deauville 1999god., naime.. kupio sam motor u dosta dobrom stanju ali bočni koferi se otvaraju na najmanji udarac tj najmanju rupu na putu, na slikama se vidi u kom položaju stoje bravice kada se kofer zatvori a kada se otvore bravica se spusti, da li je neko imao sličan problem, kako da rešim isti, da li neko to rešava, živim u Zemunu, ako može pomoć bio bi zahvalan 0658776684 Nenad

1528636380027295929684.jpg

15286364510882097439538.jpg

1528636495460488973693.jpg

1528636514614171260185.jpg

1528636527658425745688.jpg

• Svrati ponekad, 241 postova
  • Motocikl: Diversion 900

Davno sam imao Deauvilla i nisam imao takav problem, ali, koliko se sećam, te bravice možeš otvoriti samo ako je ključ u bravi od kofera u položaju otključano i brava je povezana sa bravicama na koferima sajlama. Možda se te sajle mogu naštelovati da zategnu bravice da stoje kako treba. Druga mogućnost je da su se pokrivili jezičci na bravicama i to se sigurno može ispraviti kleštima.

• Hvala 1

• U prolazu, 3 postova

Hvala na pomoći, rešio sam, problem je bio banalan, jezičak koji zabravljuje kofer nije zabravljivao jer mu je falilo bukvalno 2 milimetra da se zaključa, rešio sam tako što sam popustio dva šrafa na onom fiksnom delu bravice koji se nalazi na vratima-poklopcu bočnih kofera i izvukao isti za 2mm, zašrafio i bravica radi 100%

IMG_20180627_082643.jpg

IMG_20180627_082648.jpg

IMG_20180627_082651.jpg

IMG_20180627_082711.jpg

IMG_20180627_082722.jpg

• Drug član, 1361 postova
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 4.8.2017. at 22:39, BigRider je napisao:

Он је све то средио,лик се тиме бави... ништа крпљено све ново стављено. 

Gde nadjoste nove plastike za Deauville-a, i koliko to moze kostati? Vazda je bio problem sa tim redje prisutnim motorima da se pronadje neki deo specifican samo njima...

Jbg, i posle toliko vremena, i dalje povremeno zvirnem u temu o ovim kravicama...  :-D

• bu!, 609 postova
  • Motocikl: Honda Deauville 650

Drugari,ako nekog interesuje,prodao bih svoju Hondu Deauville Nt650V, 2001 godiste,odjavljen,u dobrom stanju,ja sam vlasnik...  za vise informacija me mozete kontaktirati ovde ili na 0642143091 

• U prolazu, 3 postova
  • Motocikl: Honda Deauville
On 25.10.2018. at 15:38, SHOKLA je napisao:

Gde nadjoste nove plastike za Deauville-a, i koliko to moze kostati? Vazda je bio problem sa tim redje prisutnim motorima da se pronadje neki deo specifican samo njima...

Jbg, i posle toliko vremena, i dalje povremeno zvirnem u temu o ovim kravicama...  :-D

Verkleidung-Honda-Ntv-650-Deauville.jpg
PICCLICK.DE

VERKLEIDUNG HONDA NTV 650 Deauville - EUR 135,00. VERKLEIDUNG HONDA NTV 650 DEAUVILLE Unsere Firma befasst sich mit der Herstellung von Motorrad-Windschildern...

Ima ali u Poljskoj.Salju postom, ali ne znam da li i za Srbiju ili samo za EU

• U prolazu, 3 postova
  • Motocikl: Honda Deauville

Ima li jos ko da vozi ovaj motor jos uvek ovde?Vidim da je tema zamrla ima vise od godine, ali ipak da pitam. Neko je rekao da neki plasticari mogu da naprave onne stitnike za ruke i noge, moze li neki kontakt ?