Jump to content

Moto Zajednica

Honda NT650V Deauville

Recommended Posts

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

После првих 500км,замене семеринга и уља у вилама утисци су следећи... мотор је феноменалан!!! Никако не могу да се начудим заштити од ветра,као на макси скутеру. Још увек сам под утиском снаге ТДМ па ми фали мало... контам док се не навикнем у ком режиму да возим Довил. Што се тиче неких пратећих недостатака,приметио сам да нема прекидач за сва четири мигавца,а мислим да путни мотор попут овог треба то да има. Да ли је неко од вас то уграђивао? Све у свему, мислим да ћемо се дружити Довил и ја ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Pokazivac temperature i nekako... putni motor bez pokazivaca kolicine goriva?  :lud: (ma koliko god malo trosio)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

Drugari,da se pohvalim,pravim sebi oklope sa ralicom za moj deauville,projekat traje sporo zbog obaveza ali kad bude gotovo,slikacu pa cu postaviti ovde ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Иии љубав је рођена! После данашњих 470 км по разним деоницама,од аутопута,магистрале,планинских и сеоских путева,могу да кажем следеће... то је то! И даље фали мало снаге,али то је последица дружења са ТДМ,надам се да ће ме тај осећај напустити. Што се потрошње тиче просек 5/100км равно. Додуше део аутопута НС-Бг сам држао на 160км/ч,касније је  по слободним српским планинама било доста шалтања и навлачења у обртаје ...тако да мислим да је то у реду што се тиче потрошње. Добра заштита од ветра је посебно дошла до изражаја,као и положај седења.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: pančevo
  • Motocikl: Honda nt650v deauville

Pozdrav svima. Od skoro sam vlasnik dovilke 01 god. i zadovoljan sam sa njom,ali je kod mene došla sa par estetskih nedostataka,svi su uglavnom rešeni,ostao je jedan koji me muči kao buva. Ostalo mi je da nabavim levi retrovizor,tražim već par meseci i ne mogu da nađem. Da li neko slučajno zna gde bih mogao da ga nađem ili ako neko ima ideju koje bih druge mogao da stavim? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Moj ti je predlog da nadjes neke druge zato sto su njeni bar kod mene previse skupljeni pa ponekad moram malo da uvucem lakat da bih dobro video.Kad ti vec jedan fali da se ne mucis sa trazenjem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

Razmak izmedju kacenja lonca i sipke kod Y racve i "debljina" lonca.pitam zato sto bi da stavim auspuh sa nt700v na nt650v,pa moram da proverim dimenzije da bi znao da li uopste da kupujem taj auspuh

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

ima li neko da ponudi dovilku za prodaju ili zamenu za neki od mojih motora.Nasao sam na oglasima jednu iz Mladenovca 99god poznaje li neko taj motor kazu da su ga zimus kupili

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

nemam sliku na polovnim automobilima je zlatna sa stitnicima za noge fali joj nalepnica sa jedne strane prijavljuju 45hkm izgleda solidno ali vidim da imaju vise motora tata i sin

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Не знам шта се,дешава са форумом и зашто ме потписује као deyan... моја је порука

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Мотор сам продао са полупаним пластикама био је благо хаварисан ништа технички само естетски. Пластике су стављене све нове,ја сам му их нашао. Километража је права. Ја сам га купио са 39000км а продао.са 44000км. Иначе мотор је био као лутка док га нисам слупао.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

То је тај ...види цена је супер... ја сам га њрму продао за 1200€ он уложио преко 500 јер је морао да купи све пластике,регистрован ти је скоро годину дана... гуме су 2012. али су мало прешле. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

pa to sa km se slaze sad je 45i jos nesto kaze da mu je slabasan i da ga zato prodaje.Jesi li mu ti prodao havarisanog ili si ti sredjivao te plastike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Он је све то средио,лик се тиме бави... ништа крпљено све ново стављено. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja