Jump to content

Moto Zajednica

Pomoć kolega sa Novog Beograda

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Triumph Tiger 1200 Explorer XC

Dolazim poslom u Beograd na 11 dana, počevši od petka 10.avgusta (BEER FEST), pa bi mi mnogo znacilo da svog ljubimca u noćnim časovima ostavim na sigurno mesto. Ako neko zna da ima da se iznajmi neki prostor, podeli garaža za dati period i sl. u Bloku 9 i blizoj okolini, rado bih se odužio novčano, pivom, klopom i već sličnim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

ima kod mene jedan ovakav parking, prva bandera desno, jedno 50-ak metara. ako ti odgovara. treba ti samo jedna sajla, a nije loše da imaš i neku ceradu. kolega koji tu parkira trenutno nije tu, pa ako ti odgovara, može. i blizu si za tamo gde ti treba.post-13916-0-61528200-1344517007_thumb.jpg ovako to izgleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Triumph Tiger 1200 Explorer XC

Kada sam radio BELGRADE CALLING FESTIVAL, primetio sam da se u odnosu na NS, ljudi u BG mnogo lakse odlucuju da motore ostavljaju preko noci na ulici privezane za cvrste predmete.

Hvala na pomoci, ali bih pre dao koju paru za miran san! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Pa imas u bloku 44 kod piramide garazu koja se placa, koliko se secam garaza u TC Usce radi 24h jeste da niko ne cuva ali mozda se budes osecao lepse. Mozes da odes tamo i na drugom nivou imas perionicu jednu. Vidis npr sa njima da tamo ostavis makinu i njih nesto castis. To mi sada ovako pada na pamet, rado bih ti pomogao, imam garazu ali ja zivim na 20km od tebi potrebne lokacije.

U svakom slucaju ponesi jedan fini lanac i neki disklok i sta ti bog da za dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

šta znam, meni je stalno vezan za banderu, + alarm i cerada. jedino što mi pada na pamet, a držao sam motor i tamo, to je yu biznis centar,(blok 10) visoko prizemlje, pa opet vezivanje za neki "čvrst predmet" (svetiljka,bandera). a beer fest ti je takoreći preko puta. :neznam:.

 

:lol:sad se stih! možeš da se vežeš za moj motor pa nek ih odnesu zajedno :lol::lol:, djuture sa sve banderom :lol::lol::lol:!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1021 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Mozda da probas da castis nekog na JP benzinskoj stanici....popularnoj dejtonki...

Radi 24h, uvek je neko od osoblja napolju, pokrivena je kamerama....a blizu ti je da blize ne moze biti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd//Novi Beograd
  • Motocikl: Honda cbr 600 f2

javi se u petak saljem ti na pp broj telefona pa cemo naci nesto ima dve mogucnosti u opticaju koja god da bude mirno ces spavati :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Triumph Tiger 1200 Explorer XC

Ja sam vec u BG-u. Ali mrka kapa za sada. Probao sam Centrotextil, ali im treba dve nedelje da zavrse papire. Ako neko ima resenje.... Moj smesaj je u Dzona Kenedija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja