Jump to content

Moto Zajednica

Enduro Golija 2012 (17-19 avgusta)

Recommended Posts

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Evo da se i ja javim, kuje se plan da opet dodje jedno 4-5 sremaca, nista jos sigurno, ali tako

to ide u svetu privatluka. Sto se tice voznje, evo javljam se ja za vodju ljubavne grupe, verovatno

i ja imam prilepak na zadnjem sedistu. No, verovatno manje bitno, imam i sm tockove tako da foto-turizam :)

Dosta lomova za ovu sezonu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Jel ta Golija ono malo brdasce sto se vidi sa Kopaonika :D,jel se vozi stojeci ili ne :D,salim se malo naravno,nas dvojica sigurnih iz Raske ali da se zna cujem da ce doci jos nekih grupica odavde,ovde ljudi slabo znaju za ovaj forum pa eto cisto ja da naglasim jer sam cuo price,pozdrav pa se vidimo u toj najsporijoj grupi :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MiNistrY oF SillY WaLkS, 2058 postova

Evo nešto fotografija iz perspektive ljubavne grupe... :lol:

 

Izvidnica je bila maja meseca, snega po planini još uvek. Imalo se vremena i za makro mod, i leptire i zeke :takoje:

S obzirom na prašinu koja nas očekuje (nema najave kiše), mislim da je ljubavna grupa u prednosti... :lol:

 

IMG_5023.JPG

Ko u petak, za videla, prođe kroz Ivanjicu, može svratiti na pauzu u pešačku zonu.

Za uživanje i opuštanje, atmosfera je za poželeti... Odvojite pola sata, vredi...

:takoje: za Ivanjicu!

 

IMG_5028.JPGPutokaz na raskrsnici...

 

IMG_5029.JPG...i sama raskrsnica na kojoj se skreće, levo, ka Goliji i Golijskoj reci.

 

IMG_5050.JPG

 

IMG_5070.JPGKao što putokaz kaže, desno...

 

IMG_5082.JPG...krivinama za uživanje... :moto3:

 

IMG_5092.JPG

 

IMG_5102.JPG ...do odmarališta-hotela ''Golijska reka'' odakle ćemo krenuti i gde ćemo se vratiti uveče.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MiNistrY oF SillY WaLkS, 2058 postova

IMG_5157.JPG

 

IMG_5158.JPG

 

IMG_5172.JPG

 

IMG_5176.JPG

Konfiguracijom, ovi tereni su savršena prilika, da, nekome dragom priuštite blagi uvod u priču,

i deo čarolije kojoj smo (jadni... ::) ) izloženi vozeći naše motore po planinama. Tandemi, dobrodošli... :zdravo:

 

U jbt, šta mi je... :stabre::lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MiNistrY oF SillY WaLkS, 2058 postova

IMG_5389.JPG

 

IMG_5390.JPG

 

IMG_5398.JPG

 

IMG_5417.JPG

 

IMG_5422.JPG

 

IMG_5427.JPG

 

Nadam se, da nakon ovog (namernog) niza fotografija neće biti dileme kod onih koji se dvoume.

Verujem da će nakon vožnje, ova tema biti prepuna dobrih fotografija dragih ljudi, njihovih motora i dobrih dešavanja...

 

Vidimo se... :zdravo::moto3:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Beli Potok Avala
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Može li pomoć prijatelja, pošto sam na Divčibarama morao da odustanem od grupne vožnje sa TDM 900 i metzeler z8 gumama, kakve su mi šanse da prodjem ovu Golisku stazu? Želja mi je da se provozam sa Vama a da to nebude grupi na teretu.

Sve je to lepo, ali zar ti nije zao motora ? Nije on napravljen bas za to... ima delova puta koji i nisu bas ravan i dobro utaban makadam

 

 

Aco brate, bitno je druženje. Moraju i farbari da žive od nečeg, a ako ja ne izgulim neku plastiku od čega će oni da žive. Ja da sam hteo da se eksponiram sa motorom išao bi na moto skupove i glancao bi ga tri dana pre odlaska.Ovako sam uz Vas željan avanture i pravog iskrenog druženja :moto3: :moto3: :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Africa Twin 750 RD04

Može li pomoć prijatelja, pošto sam na Divčibarama morao da odustanem od grupne vožnje sa TDM 900 i metzeler z8 gumama, kakve su mi šanse da prodjem ovu Golisku stazu? Želja mi je da se provozam sa Vama a da to nebude grupi na teretu.

Sve je to lepo, ali zar ti nije zao motora ? Nije on napravljen bas za to... ima delova puta koji i nisu bas ravan i dobro utaban makadam

 

 

Aco brate, bitno je druženje. Moraju i farbari da žive od nečeg, a ako ja ne izgulim neku plastiku od čega će oni da žive. Ja da sam hteo da se eksponiram sa motorom išao bi na moto skupove i glancao bi ga tri dana pre odlaska.Ovako sam uz Vas željan avanture i pravog iskrenog druženja :moto3: :moto3: :moto3:

 

Ako ti druze imas dobru volju a vidim da imas,motor pod dupe i pravac Golija.Druzenje na prvom mestu a na osnovu slika terena koje cu postaviti sutra vece odluci da li ides sa grupom ili ne.Ako ne ides sa grupom dobices uputstva kuda da vozis i sta da vidis i sve to u blizini kampa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ima li zainteresovanih da udarimo jedan kraci hard offroad u blizini okupljalista kako bi se dobro izmorili, a opet imali i vremena da se oporavimo uz meze i rakijicu na terasi doma/motela/hotela :) Posto vidim da se svi prebacuju u ljubavnu grupu, frka mi da ne naletim na gomilu u sumi :D:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Africa Twin 750 RD04

Ima li zainteresovanih da udarimo jedan kraci hard offroad u blizini okupljalista kako bi se dobro izmorili, a opet imali i vremena da se oporavimo uz meze i rakijicu na terasi doma/motela/hotela :) Posto vidim da se svi prebacuju u ljubavnu grupu, frka mi da ne naletim na gomilu u sumi :D:moto3:

 

Aco deset puta uz ski stazu i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Ima li zainteresovanih da udarimo jedan kraci hard offroad u blizini okupljalista kako bi se dobro izmorili, a opet imali i vremena da se oporavimo uz meze i rakijicu na terasi doma/motela/hotela :) Posto vidim da se svi prebacuju u ljubavnu grupu, frka mi da ne naletim na gomilu u sumi :D:moto3:

 

 

Pa gde si ti Aco ? :hej:

 

Nego, ako se budemo separatisali, bice: "I tata bi sine" :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja