Jump to content

Moto Zajednica

Bajaj...

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova

Prilicno mi se dopada izgled motora ovog proizvodjaca, ali koliko sam mogao da vidim na netu, oni ne prave motore za evropsko trziste.

Nasao sam i da su kupili deo akcija KTM-a i da tako ulaze na evropsko trziste. Da li neko ima iskustava sa Bajaj motorima i da li mozda postoji neka mogucnost da se nekako dodje do njih?

Hvala unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Бајаји су се појављивали спорадично, а од Индијаца код нас је пре неколико година било ТВС-ових (TVS) "Апача" од 150 кубика. И наравно "Енфилда"...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Veoma ineteresantano motocikl,a vjerovatno mu je i cijena veoma prihvatljiva. :takoje:

 

2012-bajaj-pulsar-200-ns.jpg

 

2012-bajaj-pulsar-200-ns.jpg

 

Bajaj has announced launch of next generation 2012 Pulsar 200 DTSi NS. Bajaj Pulsar 200 NS has given sporty look. It has got 200 cc engine with triple spark technology and new 6 speed gear box, with better performance and better fuel efficiency. Price of 2012 Bajaj Pulsar 200 NS is expected below 1 lakh. NS stands for Naked Sports.

 

New 2012 Bajaj Pulsar 200 NS delivers max power of 23 bhp @ 9,500 rpm and maximum torque of 18.3 Nm at 8,000 rpm. Top speed is said to be 136 kmph.

 

 

Mileage of Bajaj Pulsar 200 NS is 55-60 kmpl.

 

Bajaj said 2012 year will be important for local has well as abroad customers. Bajaj will launch few new models in 2012.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Hvala na brzim odgovorima...

Meni je generalno potreban gradski motor... Tako da vise nekako obracam paznju na ove od 125cc, Platina. Discover i Exceed... Nije nesto preterana razlika u ceni medju njima, a sto se tice razlike u kvalitetu, mozete li mi reci nesto o tome...

Da li mozda znate kako je moguce doci do nekog njihovog motora uopste? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja