Jump to content

Moto Zajednica

Silikonsko sediste?

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400ccm 2002god.

Ja samo da dodam...tek sad primetih...ovo sediste o kome pricamo je sa gelom, a ne silikonom. Ne kapiram koja je razlika izmedju gela i silikona u sedistu.

 

Doco u pitanju je gel a ne silikon

 

Voleo bih da moje sediste uradi majstor Boban.Sprint-Regal raptor spider 125e. Moj problem je sto imam bolove na kraju kicme kada vozim cak i na kratko jer je ovaj motor jako tvrd, i mislim da bi sediste sa gelom i sto je moguce deblje a da se uklapa u izgled itekako pomoglo. Pozdrav za Bobana i da pitam ..Dali je moguce da posaljem sediste brzom postom posle 5. oktobra i da ga dobijem nazad najbrze moguce, jer putujem opet posle tri nedelje i ode sezona voznje. Ili da ga posaljem pred polazak na put i da mi uradis lagano bez zurbe do nove godine. Pozdrav

I da dodam ..imam 110 kg i 183 cm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Može li još neko da napiše svoje iskustvo sa gel sedištem? Dakle, vredi li stavljati gel ili ne? Čuo sam da postoji problem kada motor stoji na suncu pri visokim temperaturama. Kažu viskozitet gela se puno smanji, pa sedište valjda bude previše mekano ili šta već.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja