Jump to content

Moto Zajednica

Nocas na Adi odsecena kaciga sa motora!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Nocas mi na Adi neko odsekao Nitro kacigu sa motora. Bila je zakacena za D ring kopcu. Kaciga izgleda ovako-Nitro N510-V, a ako neko vidi da se prodaje ili da je neko nosi(posto je dobijena iz Australije, ne verujem da ima jos neka takva) nek ga pozdravi u moje ime, a moze i da me obavesti! Postenom nalazacu ili nekom ko da neku informaciju puno piva od mene...

 

P.S. Nisu se nesto ovajdili, kaciga je stara i sa dosta ostecenja, drugaciju i ne bih kacio, nego samo da nadjemo pametnjakovice...

post-16226-0-70102200-1344170831_thumb.jpg

post-16226-0-42866500-1344170858_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

au, zlo... sada sigurno necu kaciti kacigu a razmisljao sam o tome... mene je uvek mrzelo da kacim i bojao sam se da je neko slucajno u prolazu ne cvakne i ne ogrebe mi vizir. sada definitivno necu razmisljati o tome.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

ne lozite se kad znate da od pronalazenja pocinioca nema nista.

 

Ne bih da izgleda kao da sam netrpeljiv prema nacionalnim manjinama,

ali ovo je verovatno delo pripadnika romske nacionalnosti.

 

Ko bi inace krao staru i ostecenu kacigu i pritom je jos vise ostetio presekavsi kopcu?

 

Jbg. bzvz je sto ti se to desilo, ali to je za nauk. Ja na motoru nikad nista ne ostavljam, volan uvek zakljucavam i opremu nosim sa sobom. A ako mi motor nije u videokrugu, stavljam i disk lock ili sajlu (sta ponesem), pa makar se zadrzao i 5 minuta.

 

Jeste malo smesno, ali je ujedno i tuzno sto zivimo u takvom vremenu/gradu...

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

 

Ne bih da izgleda kao da sam netrpeljiv prema nacionalnim manjinama,

ali ovo je verovatno delo pripadnika romske nacionalnosti.

 

Ko bi inace krao staru i ostecenu kacigu i pritom je jos vise ostetio presekavsi kopcu?

 

 

Možda šištavi klinac, sopstvenik namunjenog skutera?

Ili šištavi klinac koji je video šansu da za kacigu u razmeni dobije 10 jura, taman za paketić trave?

 

A ti kao Bata Stojković ''zna se ko ovde voli da krade''.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

ne lozite se kad znate da od pronalazenja pocinioca nema nista.

 

Ne bih da izgleda kao da sam netrpeljiv prema nacionalnim manjinama,

ali ovo je verovatno delo pripadnika romske nacionalnosti.

 

Ko bi inace krao staru i ostecenu kacigu i pritom je jos vise ostetio presekavsi kopcu?

 

Jbg. bzvz je sto ti se to desilo, ali to je za nauk. Ja na motoru nikad nista ne ostavljam, volan uvek zakljucavam i opremu nosim sa sobom. A ako mi motor nije u videokrugu, stavljam i disk lock ili sajlu (sta ponesem), pa makar se zadrzao i 5 minuta.

 

Jeste malo smesno, ali je ujedno i tuzno sto zivimo u takvom vremenu/gradu...

 

Kacigu ce verovatno izneti na neku pijacu, buvljak i slicno kako bi je prodali i zaradili koju crvenu. Kad bih video kacigu kojoj je odsecena kopca nikako je ne bih kupio, ali ce je neko verovatno kupiti, pa moze da se desi da je vidim i na nekom ko je nije skinuo, ali je kupio kradenu... Ne zanosim se da cu naci onog ko je to uradio, verujem da na Adi ima barem 10 takvih koji cukaju automobile i lesinare sta god mogu. Ovo je vise kao opomena kolegama, da ni skoro bezvredne stvari ne ostavljaju na mestima ni priblizno podloznim kradji. A naravno da cu reagovati, ako je nekim slucajem budem video, ali se iskreno molim Bogu da se to ne desi, jer ce biti vise stete nego koristi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Kad nosim full,provucem sajlu pa je zakacim,ono kad ne nosim kofer.Nemoj da kukas i da se kurbecas.Dao si je na izvolte.Sledeci put,pamet u glavu.A decko koji pominje manjine,nije ni za komentarisanje.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: N.Beograd
  • Motocikl: VIRTUELNI

zao mi je,sramota ....ali ...ovo je srbija...sledeci put,motor pod ruku...( na nasu zalost) ...i ja kad vozim imostavljam moj..strepim da ce neko bisage da mi skine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: 4 cilindra :-)))

Zao mi je što ti se to desilo,mora da je smor...ako vidim :zvizduk: .Ps:nisu mi jasna gospoda za manjine(određene),čast izuzetcima ima tu i poštenih ljudi,ali krasti šahtove(od toga se lomi trap na autu,a šta tek može da se desi bajkeru,biciklisti,pešaku :stabre: ,il aj malo da krademo ptt kablove-au evo interventne-kamenje na njih-to stvarno ne zaslužuje komentar,ili je to po Vama ok?pps:naravno da ništa ne treba generalizovati,a u ovom slučaju-izvršilac moze biti bilo ko :neznam:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12239 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Samo nemojte da generalizujete stvari i paušalno krivite bilo koga dok se istina ne sazna :zdravo:

 

Od slične generalizacije mišljenja o bajkerima i sami znamo koje su svakodnevne posledice po nas >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Kad nosim full,provucem sajlu pa je zakacim,ono kad ne nosim kofer.Nemoj da kukas i da se kurbecas.Dao si je na izvolte.Sledeci put,pamet u glavu.A decko koji pominje manjine,nije ni za komentarisanje.

 

A ti nemoj da pametujes, niti kukam niti se kurobecam. Kaciga koje je trebala da bude u koferu, tamo je i bila, kao i ostatak opreme, za ovu nije bilo mesta. Znao sam da postoji mogucnost da ce dobiti noge. Da nije takva kakva je, stara, izguljena poneo bih je sa sobom sigurno, ovako nije prevelika steta, a tema je kao sto sam i napisao vise opomena kolegama da ne ponove moju gresku sa nekim skupljim primerkom.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Ma kaciga je i nesto, ali kada vam neko skine zmigavac >:( Posle radnog vremena samo sam video da je lepo odsecena zica, i skinut zmigavac! Pa bolje da mi je odneo sva cetiri, nego samo jedan!!! Sorry za off, al samo da dodam sta se sve desava.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova

Nocas mi na Adi neko odsekao Nitro kacigu sa motora. Bila je zakacena za D ring kopcu. Kaciga izgleda ovako-Nitro N510-V, a ako neko vidi da se prodaje ili da je neko nosi(posto je dobijena iz Australije, ne verujem da ima jos neka takva) nek ga pozdravi u moje ime, a moze i da me obavesti! Postenom nalazacu ili nekom ko da neku informaciju puno piva od mene...

 

P.S. Nisu se nesto ovajdili, kaciga je stara i sa dosta ostecenja, drugaciju i ne bih kacio, nego samo da nadjemo pametnjakovice...

:moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF600s

Da podelim sa vama sta se desilo neki dan u NS.

 

Setali momak i devojka gradom i devojka prepozna coveka koji je par dana ranije opljackao. Ona kaze svom momku i ovaj krene na pljackasa. Medjutim, pljackas cim je video momka da krece na njega izvukao sekiricu i opalio ga posred glave.

 

Momak je cini mi se ok, ali poenta price sto se tih obracuna tice... svakakvih ima u danasnje vreme. I pljackasi navikli da ih biju, pa se valjda pripremili.

Ne znam, pazite se.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

Ostavih nedavno i ja kacigu zakljucanu za kopcu, kad se vratih vidim dva klinca, mislim ono gledaju motor ali ne cujem pricu razvijaju teoriju "Sta samo je ovde odseces..." A da ja nekom odsecem ruku (pa makar tom rukom posle hteo da poteze sekiricu) cisto da se posle preterano ne sekiram kao s pocetka pisac ove teme.

Ipak bi trebalo obratiti paznju na te sa takvim "odsecenim" kacigama, mozes za svak da kazes da je tvoja... i ako nije pa i ako je kvarno bar je malo preventivno :hej:

http://www.youtube.com/watch?v=MY-Iv7MEZx8&feature=player_embedded

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: pesaka u ful opremi (ode TDM)

Ostavih nedavno i ja kacigu zakljucanu za kopcu, kad se vratih vidim dva klinca, mislim ono gledaju motor ali ne cujem pricu razvijaju teoriju "Sta samo je ovde odseces..." A da ja nekom odsecem ruku (pa makar tom rukom posle hteo da poteze sekiricu) cisto da se posle preterano ne sekiram kao s pocetka pisac ove teme.

Ipak bi trebalo obratiti paznju na te sa takvim "odsecenim" kacigama, mozes za svak da kazes da je tvoja... i ako nije pa i ako je kvarno bar je malo preventivno :hej:

http://www.youtube.com/watch?v=MY-Iv7MEZx8&feature=player_embedded

 

xaxaxaxaaxaxaxaxxa...taj fazon

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

nacionalne manjine nego šta. do pre 3 godine jahali konje sad voze kola i kombije. odakle pare a? pale sa marsa. poznato je da se na adi čukaju kola za plejere. kaciga, što da ne? još ako je motor bio parkiran na makiškoj strani na starom putu, možemo biti 100% sigurno da su cigani.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

Ja isto kačim kacigu za kopču, pa spustim sedište da kaciga visi sa strane i pomislim "e ako će da uzme kacigu, nek secka kopču, koji će mu kaciga bez kopče" al ne lezi vraže, izgleda da i takva nađe upotrebu. Živo me zanima kako će posle "nabudžiti" i još više ko će je takvu upotrebljavati. Kad malo bolje razmislim, taj koji će je na kraju nositi, samo da poželim da je "iskoristi" kad mu zatreba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja