Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem auto

Recommended Posts

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Bmw 318i e36 1992 godiste,m40 motor,benzin ispravan,gas ispravan,atestiran i zaveden u saobracajnu,registrovan do 07.05.2013 ja sam vlasnik.

 

Kod mene je od 30 maja 2009 godine,bio je na Sremska Mitrovica tablama pre toga.Kad je kupljen,sredjen je trap kompletan,uradjen veliki servis(kaisevi,spaneri,ulje,filteri,plocice,paknovi rucne,pumpa u rezervoaru,dizne,protokomer,kilometar sat i mozda jos neke sitnice kojih se nesecam vise)

 

Trenutno na autu je ispravno sve.Motor je bas bas dobar,netrosi ulje i nedimi i nikad nije.Ulje treba da se menja ovih dana,tu je negde oko 10.000km.Cuju se malo hidropodizaci na prvo paljenje i to se cuju kad je ulje vec za zamenu posle nekih 8-9.000km,posle zamene ulja se necuju.Uvek menjam ulje,filter ulja i filter goriva u kompletu na svakih od 8-10.000km.

 

Ja sam napravio od kad je kod mene do sada nekih 45.000km.

 

Prosle zime stavljene 4 nove zimske gume,prednji amortizeri (polovni kao novi, kayaba),ove zime zamenjene svecice(NGK neznam sifru),kablovi,kapa i ruka.

 

Auto ide pravo kao strela,nevuce u stranu i ne baca se po putu.

 

Mane:

-Rucna je malo oslabila,trebala bi da se dotegne,ali hvata i dalje solidno.

-Kada vozim po sljuncanom putu ili po nekim sitnim rupama,cuje se neko zveckanje (verovatno sa prednjeg-zadnjeg trapa) nisam vozio kod majstora na pregled.

-Losi su pragovi i po rubovima je pocelo da probija korozija(nije nenormalno ali se vidi)

-Desni prozor neulazi lepo u keder kada se zatvara,mora da se prdrzi rukom(mislim da se unutrasnji keder naguzvao pa zeza,jer nekad se podigne najnormalnije)

-Sedista nemam pojma kakva su,nikad presvlake nisam podigao,verovatno nisu nesto

 

To je odprilike neko moje subjektivno misljenje o stanju auta,mozda je i bolje i gore zavisi kako ko gleda na stvari.

 

Zamena me nezanima jer sam kupio voljeni auto najzad.Cena 2000e

 

05srtoploen58jy0ma3.jpgcort0pj17ct84aztthtc.jpgrwnus0hgbq8e210pkzz.jpgvnj0c1zqnnadd410879.jpggsdsbvsf02due692kvqg.jpgniw0fc3rxrvp6fribjgz.jpgyuytnlv7sezigusqy7n.jpgcqoilkek5v64de3nwv1.jpg6g3z36f82pugbs4chqnb.jpgyhzalu7c81vkaha9ez6.jpgklthctu4dsdgcplmgsl7.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd//Novi Beograd
  • Motocikl: Honda cbr 600 f2

Zavisi ko sta voli...Ja isklucivo Bmw.

 

Neko kad kupuje auto, za odredjeni iznos kojim raspolaze, vise voli dosta opreme u autu nebitno koji auto,neko gleda samo godiste(da je sto mladje),nekom je bitna samo da ima klimu,nekom samo kako izgleda itd.. Razliciti su ukusi... Ali realno svaki motor ili auto ima svog kupca,samo je pitanje kada ce pronaci jedno drugog i na koju cenu ce se dogovoriti.

 

Npr. ja sam skoro kupio auto,bmw 97godiste,za cifru za koju realno moze da se kupi auto nekog drugog proizvodjaca(fiat,alfa,ford...) a da bude minimum 2005-06godiste,tako da,ko sta voli samo je to sustina.

jeste samo ovo sto si nabrojao ne moze nikako da se poredi sa ovim sto si kupio ako je to ovaj sivi bmw pored crvenog pa i da cu svi ovi fiati i alfe i tri cetri godine stari,ovaj bmw 530 je limuzina za sva vremena i tako ce uvek i biti,uradio bih isto :takoje: srecno sa prodajom crvenog cena je i vise nego mizerna

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Evo mene opet sa prodajom

 

Stanje kao na slikama,nije se puno promenilo od prethodnih slika, cena drugarska za forumase :takoje:

 

t0chbnxsjezljrzt8wt4.jpgeajjyqfuos19pd9d6q.jpgyoj2m9etihvmn15fjn.jpgbsp8227zk37p9aqfbre6.jpgs8eub0rebe7gpyg5c159.jpgjwieqivx66xpgq595om.jpgvbw14nwt39utyu69t0k.jpgy5gis2f4kcepyfkfwle.jpg176fhv7dv0nosj2md4o.jpgao1870pk6tr4e6bvp62g.jpglt5958u2etlf1l7ak1zo.jpgxf2lvqizfntx0tsqcsni.jpgzm492s0ewdxasjfzzeqh.jpgd99bojrenqon2dog94ll.jpgqnuz1s0dfuwlmdx4d82k.jpgsuze0mlokhishxir82m.jpggb3zu79ihan6fxnnu1d.jpgzj5g1c3jvvg3b4jvzhsv.jpg4cmv8ri3xvqw30upmkox.jpgyzzud5o9fzrhv6qbh03t.jpg1v1vxtfzad4vap6qvg2.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Nesto mi poznata ona klupica, kanda sam sedeo na njoj? :hej::zdravo:

Inaceee.... ...STO SAM JA PADAO U NESVEST OD SRECE KAD SAM VIDEO PRVI PUT OVAJ MODEL - PRVI SA STAKLOM PREKO OBA FARA... :care: :care: :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Nesto mi poznata ona klupica, kanda sam sedeo na njoj? :hej::zdravo:

Inaceee.... ...STO SAM JA PADAO U NESVEST OD SRECE KAD SAM VIDEO PRVI PUT OVAJ MODEL - PRVI SA STAKLOM PREKO OBA FARA... :care: :care: :care:

Gde si bre Laki,sto godina...Jesi dolazio u moj kraj skoro?Ako budes navracao,znas gde sam javi se pa da pijemo neku kafenzi,poz za tebe i gospodju :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ja kad sam ti davao ponudu ti nisi hteo da spustis jos 50Evra....ali nema veze videces i sam,sad kad mu za 2 meseca istekne registracija,nemoj da te cudi kad ne budes dobijao i 1000 evra,jer ce trebati i atest plina i registracija,i limarija i zafarbljivanje...a to izdje skoro vise nego ceo auto..

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

produzetak registracije 16.000din

atest nemora ovu reg da se produzi,tek sledecu,ali i da mora kosta sve komplet sa prepravkama i zamenom boce 180e(pre 4 dana sam isao u servis kod plinadzije da se raspitam)

 

A sto se tice tvoje ponude,ponovo ti pisem kao i onda u statusu kada si komentarisao.To je bilo 06.12.2013

Ponudio si 1150e,ja sam ti rekao ok,dodji dogovoricemo se,nije problem.

Medjutim prvo si rekao da nedolazis da te nekosta put,vec da sacekas rodjaka koji dolazi kod zeninih u Sabac pa da dodjes zajedno sa njim.ALI ti nit si dosao,nit si se javljao.

Tako da ti komentar nije na mestu uopste.Pozz ziv bio :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

moze zamena za nekog juga bas jeftinog,bitno da pali i ide,treba mi nesto takvo da imam za pecanje,jos malo pa krece sezona

 

ili mozda za neki motor,pa da batalim pecanje :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Mane:

-Rucna je malo oslabila,trebala bi da se dotegne,ali hvata i dalje solidno.

-Kada vozim po sljuncanom putu ili po nekim sitnim rupama,cuje se neko zveckanje (verovatno sa prednjeg-zadnjeg trapa) nisam vozio kod majstora na pregled.

-Losi su pragovi i po rubovima je pocelo da probija korozija(nije nenormalno ali se vidi)

-Desni prozor neulazi lepo u keder kada se zatvara,mora da se prdrzi rukom(mislim da se unutrasnji keder naguzvao pa zeza,jer nekad se podigne najnormalnije)

-Sedista nemam pojma kakva su,nikad presvlake nisam podigao,verovatno nisu nesto

 

-Rucna ce danas biti dotegnuta,dogovoreno sa majstorom.

-Sto se tice zveckanja,gumica neka na zadnjem desnom amortizeru,i to bi danas trebalo da bude reseno.

-Prozori su namesteni jos pre par meseci,zamenjen keder unutrasnji i neki plasticni klizaci,tako da oba rade bez greske na dugme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Postoji i solucija cene od 1100e,stim sto u tom slucaju ide bez zadnjeg REMUS lonca,jer imam kupca za njega ako neode uz auto,a umesto njega ce biti namontiran obican fabricki lonac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Neka zamena za motor?

 

Ako ima neko nesto,nek ponudi pa da razmisljam malo.

 

sve ponude su za aute,niko motor da ponudi,pa da fantaziram malo,odavno nisam nista vozao skoro 3godine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 628 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

druze,drugar ima cbr 1000,mislim da je ili 1995 ili 1996 godiste.menjao bi za bmw,jer je vise preko nego ovde,a auto mu treba za cerku.problem mi je vreme da odem po motor i doteram kod mene,on je iz selevca,okolina smedereva,a ja sam iz svilajnca.videcu sa njegovima da mi posalju slike,pa da ti prosledim ako si zainteresovan.znam da je trazio 1400-1500e za njega,mozda bi trazio neku manju doplatu,a mozda bi menjao i glavu za glavu

ako te interesuje takav motor javi pa da vidimo sta mozemo da odradimo

pozz,darko svilajnac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

veliko mi je to,zbog registracije,odrzavanja i ostalo,ali hvala na ponudi

 

Ajde onda ti uzmi mog GSX-Ra, ja CBR-a, a drugar tvog BMW-a. I svi srecni, a oko doplate se dogovarajte medjusobno. :takoje:

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/86218-gsx-r-750-96god/page__p__1382876__fromsearch__1#entry1382876

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

video sam ti oglas na polovnim pre par dana,razmisljao da ponudim zamenu al sam nesto neodlucan

 

ti imas viska motor,ja viska auto,mozda napravimo neku kombinaciju :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ma, BMW me i ne tangira toliko, koliko mi za oko zapada CBR 1000f, pa jos i Dualka... Tako da bismo sva trojica dobili ono, sto barem mislimo da cemo dobiti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Danasnji updejt:

Bio u agenciji vezano za registraciju,atest i prevod.

 

Situacija je sledeca,posto je atest gasnog uredjaja uradjen 2009godine i izdat na 5godina i vazi do 24.08.2014god,a registracija istice 10.05.2014,ova registracija nepodleze reatestu gasnog uredjaja,sto znaci moze se produziti registracija do 10.05.2015god bez troskova za reatest.

 

Registracija prosle godine je bila 16.300din,ove godine ce kostati 17.200din (zbog novog NABUDZENOG kataloga AMSS u kojem je podignuta kataloska vrednost svim vozilima).

 

Prevod-prenos apsolutnih prava vlasnistva kosta 5800din+1100din overa potpisa na kupoprodajnom ugovoru.Daleke 2009god kada sam ga ja kupio u SM,taj isti prevod je kostao 5500din,sve komplet.

 

Tako da,to su konkretne i najsvezije informacije vezano za bumera,pa ako je bilo ko zainteresovan,cisto da zna o kojim iznosima je rec.

 

pozz :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja