Jump to content

Moto Zajednica

ducati st2 944

Recommended Posts

  • U prolazu, 76 postova

IJJJEEEEE... uh jebem vam miša kaj ste mi se raskokodakali u temi,pozdrav brači po ducatiu.evo nije me bilo neko vrijeme na forumu i imam šta vidjeti.baš mi je drago da se dukatisti polako okupljaju i razmjenjuju iskustva.netko je gore jednu stranicu prije napisao da bi volio vidjeti dukatistu koji nema problema sa motorom,e pa mogu se slobodno javiti da sam TAJ.nije da ga hvalim ali niti ga neču ureči pljuj pljuj pljuj ali moj ide i ide i ne kvari se nimalo.50 000 mu je na grbi i još ide ko pravi.imao sam od japanaca sve marke od svake marke od 500,750 do 1000 ccm i nema koji se je manje kvario od ovog.nemojte mislit da sad pljujem po japancima jer nedaj bog ko zna možda ga budem opet vozio ali dukati kad probaš nekak te napusti ljubav za onim silnim konjima i kilovatima.jednostavno zavoliš onaj osječaj kad osjetiš da nešto zatrzava ispod tebe i uvjek spremnu ljevicu za pomoč pri zatrzavanju(kumplanje),netko ovdje ima st2 ko moj i želi stavit stražnji kofer,nebi mu to preporučio jer ja sam ga imao i motor mi je imao jako nemiran prednji kraj dok ga nisam skinuo ,nek stavi bočne kofere i to je to.kako kaže jedan moj kolega(nahrani svinje i ništa ne diraj),evo toliko od mene,dosta sam laprdao,samo nastavite a ti vaximo složi bajk i sretno na cesti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

hvala Ronny,nadam se da ce biti sve ok..ovih dana bi trebao da saznam i to...u medjuvremenu pikiram na jos malo karbona kojeg nikad dosta jel i na gpr visoke auspuhe,kako mu stoje uh uh ....tragam i za jednim dobrim proklizavajucim kvacilom,olaksanim naravno tako da mogu da iskoristim sav taj TIN na prednjoj viljusci hehe....gume su odlicne kao i uvek (rennsport),namagnetisane :zvizduk:...jedva cekam pola maja da se sunce zadrzi kako treba pa da ga opletem po Futi kako mu dolikuje....a tebi bi bilo bolje da se malo cesce pojavljujes ovde hehe :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

hehe i ja sam kupio prije deset dana nove gume ali one jeftinije dunlopice sportmax jer ove tvoje rennsport koštaju malo puno lovice.još ih nisam namontirao jer nemam vremena ali budem za koji dan.gpr auspuh...uh to je nešt ali kod nas u hr je več počela hajka na motoriste i mjere nam buku direkt na ulici gdje te zaustave te ako ti je motor preglasan skidaju ti tablicu i ravno na tehnički pregled + kazna.počeli su nas šarafiti gdje god stignu jer državnom aparatu uvjek treba više love a sve preko leđa sirotinje.al dobro nije sve crno imam registraciju motora tek u septembru hahaha...:takoje::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

u jbt,tako su rigorozni....to nerade ni ovde,inace ja sam u Bolonji od januara.sad cu u bg za otvaranje sezone pa opet nazad u it,pocinjem da radim posle prvog maja tako da je zajebancija zavrsena jbg....ja ovde rennsport placam 180 eura par,koliko je tu kod tebe?...sto se tice lamela,nikakav problem,pojma nemam koliko da ti trazim,iskreno...secam se da sam ih platio nesto kao 130 eura snizena cena jer mi je drugar to uzeo preko svoje radnje pa mi ne naplacuje porez....ti mozes samo sa licnom kartom za italiju jel...ajde pali masinu hehe....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

da i ita, samo sa ličnom preko slo.a za lamele reci koliko tražiš jer gledaj ja ih moram ionako platiti gdje god da ih uzmem ali ako su od tebe jeftinije onda uzimam tvoje...hahaha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

dodji ti ovamo na pizzu i pivce,jebes lamele hehe...ma ovde su mi u garazi,pojma nemam koliko iskreno,dogovoricemo se,ne brini...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

ee za to nisam ni znao.....nema sanse,petak,radim...dolaze mi gosti na motorima od 14 do 29 maja,vidi ako mozes da se uklopis u neki termin u tom periodu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Niko ne pise ovde vec nedeljama, koliko vidim. Valjda se, poput mene, vozikate pa nikako ne stizete1zdravo.gif Moj ST je vec 2000 km napravio samnom i slazemo se fantasticno. Imam par sitnih problema, ali mi je sveukupan utisak fenomenalan. Neko je ovde komentarisao da zadnji kofer utice na nervozu prednjeg tocka i to se dokazalo i u mom slucaju, ali sam se vec navikao i vise mi to ne predstavlja problem. Gubim po malo ulja na kvacilu pa mislim da mi je gumica dole na deklici propala(tu curi koliko vidim) nadam se da kad odvrnem tri srafa i zamenim gumicu, taj problem vise nece postojati... Gubim malo ulja i na obe kocnice, pa bih voleo strucno misljenje o tom problemu, a godio bi mi i savet za proizvodjaca kocionih plocica, kao i gde i po kojoj ceni se moze nabaviti zupcasti kais, posto imam vec 27 hiljada na satu i koliko sam shvatio user manual, trebalo bi ga zameniti (cisto sumnjam da ga je prethodni vlasnik zamenio) Pozdrav Ducatisti i puno kilometara vam zelim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

evo i mene malo ovdje.slabo sam u zadnje vrijeme na internetu jer mi tehnika šteka al dobro,popravit će se.moj dukac je okrenuo kod mene 17tkm i evo lamele su mu pomalo gecrk.počele su kliziti i krčiti.propišala mi je brtva ili semering na klipiču od hidrauličnog kvačila a ostalo kaj se tiče mašine brate moj pa to samo LEEETTTTIIII.stavio sam nove pločice na bremze i normalno nova ulja i filtere.pošto imam iridium svječice nisam ih mjenjao jer su ove dosta skupe i ne vjerujem da se moraju mjenjati bar 20 tisuča.za sad toliko od mene,ostajte mi dobri i samo vozite...:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

bok malo o mom novom dukcu od starog vlasnika opala neka zamjena .Eja sretan ko malo dijete prvi dukac u 32 godišnjem stazu motociklizma .Imam trenutno i 1 bmw k75 koji je trenutno na prodaji pa da kupim još j dukca he.he sirašne su to naprave . E samo da je prolječa pa da letimo cestom jedva čekam e toliko za danas,.+'''''

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Pozdrav bikeri,

Pocinje sezona, a ja imam problem sa termostatom, a mozda i nemam, zato mi i treba vasa pomoc 1zdravo.gif

 

Dukac mi na putu postigne temperaturu od 72 stepena i sa prosecnim brzinama 120 do 140 se ne greje jace, dok se jedino u voznji po gradu i po toplom vremenu (kreni - stani, semafor, ovo ono) zagreje preko 80 stepeni. Da li je to ok?

Koja bi inace trebalo da bude temperatura prosecna? Meni je oko 70 stepeni.

Moguce je da postoji sansa da mi se termostat ne otvara do kraja, ili zaglavljuje.

1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

Hladno je jos . Yamaha XJ 600Diversion ( 2009 ) po hladnom vremenu na otvorenom putu nece preko 75 , a leti cas nabije 100 stepeni. Vozi malo po gradu ( sporo ) na vecem broju obrtaja pa proveri.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Jos ga nisam palio, to je stanje od prosle godine, tako se kretala temperatura i po toplim i po hladnim danima. Ide on dobro, samo se bojim, da mi negde u putu ne crkne, ako se termostat otvara samo do pola, zato pitam koja bi inace bila optimalna temperatura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

^^ Posalji PP kolegi Vaximo944 , jes da nije od letos ulazio na forum ali stici ce mu mail. On zna sigurno koja je optimalna temperatura .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Kikinda

Zasto 20w50? Meni u manualu pise 10w40.I zasto bas Agip? Ducati preporucuje Shell, mada to nije toliko ni bitno, vazno je da bude kvalitetno ulje.U nekoliko testova motornih ulja, Agip nije bas najbolje prosao.Daleko ispred njega su Castrol i Motul.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja