Jump to content

Moto Zajednica

Kocione plocice, gde i koje kupiti?

Recommended Posts

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Ja ljudi danas bio i u kompp-u i u biker house-u...

Nema nigde, to što meni treba...  :grr:

Jbm ti nestandard, imaju u katalogu ali nemaju na stanju... :'(

Momak iz biker house-a je pokazao volju da ih pronadje i naruči, dok ovi drugi nisu. Samo je rekao nema i traži dalje. Pošteno!  :jee5:

Elem, iako su i u kompp-u bili ljubazni, moj glas ide za biker house zbog volje da mi ipak nekako pronađu glupe pločice.

Video sam da je došao i neki lik sa skuterom da mu isprave felnu, ništa mu nisu naplatili. Stvarno su cool ljudi tamo.

Eto samo prenosim utiske...  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3630 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Da li ima neko problem sa TRWom? Skripe ko blesave, vec sam probao dva para plocica ali na svu nesrecu oba su bila TRW. 

Ja isto takvo iskustvo sa TRW na srecu samo jedan par. Otprilike da si smesa previse tvrda. Bolje bi verovatno odgovarala tezim i brzim prevozima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Aprilia RS 125

Misljenje o RMS plocicama za Rs 125 to je jeftinija varijanta a skuplja bi bila Brembo.Pricao sam sa jednim drugarom vezano za kvalitet i on mi kaze da pozadi ne moraju toliko kvalitetne plocice sa obzirom da je na prednjima veca kociona sila i napred trebaju da budu uvek kvalitetnije,mada ja vise kocim zadnjom nego prednjom kocnicom. U blagoj dilemi sam sada kakve su ove RMS i da li vrede tih para neki kazu da su jako tvrde i da ostecuju disk dok su Brembo duplo skuplje i pretpostavljam i bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 26.5.2019. at 10:06, Čone je napisao:

Misljenje o RMS plocicama za Rs 125 to je jeftinija varijanta a skuplja bi bila Brembo.Pricao sam sa jednim drugarom vezano za kvalitet i on mi kaze da pozadi ne moraju toliko kvalitetne plocice sa obzirom da je na prednjima veca kociona sila i napred trebaju da budu uvek kvalitetnije,mada ja vise kocim zadnjom nego prednjom kocnicom. U blagoj dilemi sam sada kakve su ove RMS i da li vrede tih para neki kazu da su jako tvrde i da ostecuju disk dok su Brembo duplo skuplje i pretpostavljam i bolje.

Ukoliko jos uvek nisi nabavio plocice, mogao bih ujutru i u toku dana da se raspitam za plocice za tvoj motorin. Po disku su 1500 - 2000 rsd, polusinter, ne skripe, mekane su, ja ih koristim na Kawi z750s, i veoma sam zadovoljan. Neki italijanski proizvodjac je u pitanju, zaboravio sam. Samo mi treba tacan naziv modela i godiste motocikla za koji bih trazio.

U pitanju su NewFren ili GoldFren plocice... jbm li ga.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Aprilia RS 125
Pre 17 sati, SHOKLA je napisao:

Ukoliko jos uvek nisi nabavio plocice, mogao bih ujutru i u toku dana da se raspitam za plocice za tvoj motorin. Po disku su 1500 - 2000 rsd, polusinter, ne skripe, mekane su, ja ih koristim na Kawi z750s, i veoma sam zadovoljan. Neki italijanski proizvodjac je u pitanju, zaboravio sam. Samo mi treba tacan naziv modela i godiste motocikla za koji bih trazio.

U pitanju su NewFren ili GoldFren plocice... jbm li ga.

Hvala kolega ja poručio vec ove Bremboo cekam da stignu pa javljam utiske.Pozdravv hvala jos jednom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja