Jump to content

Moto Zajednica

Kocione plocice, gde i koje kupiti?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Trazim plocice prednje i zadnje za moju Yamahu gts. Sada imam Carbone Lorraine i onako, nisam preterano zadovoljan. Da ne dubim sad zasto i kako ali nisam. Ovako trebaju mi nove i odmah da kazem da sve kineske gluposti otpadaju u startu. Hocu naravno da dobro koce ;) Ali da budu mekane neka se slobodno trose kao lude nemam problem sa time. Samo da su dobre i da ne jedu disk!

Moj je problem sto je motor redak i za njega plocica nema. Guevara ima samo CL, Moto Land nemaju za moj motor, Maxmoment nema, Ovi u motomaniji su mi rekli da imaju neke Kjoto ili tako nesto kao neke japanske ali ni ona ne zna nista o njima?? i to po ceni od 950din :staa::lol: Naravno da mi to nije logicno, verovatno ona nema predstavu o cemu prica. E sada zvao sam i ove TZV ovlascenje i Platner ne znaju u mraku da nadju sa obe ruke svoje dupe! Ali mozda mogu ili mozda ne da poruce pa ce mozda jednom stici i tako. Sa Rodicem je nesto bolje stanje ali takodje tuzna prica sa cenom koja je 6x jaca nego preko.

Pomoc?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Nissin sam prve hteo da uzmem ali... Niko od njih nikada nije proizvodio prednje za moju makinu. Zadnje imaju svi ali prednje..

Nasao sam Brembo, e sada trebalo bi da stigne u toku sledece nedelje. Videcemo hoce sa time biti sve ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Sa foruma "Bera" je nikname donosi covek iz svabije. Sa njim sam se iskombinovao.

Kod nas ih nema. Jedini zastupnik za brembo u Srbiji nabavlja robu od prilike jednom godisnje.

A hit je tek bio kada sam okrenuo Yamahu plattner i reko ajde da narucim originalne i onda krece komedija.

Javlja mi se "strucnjak" pita koji motor ja mu kazem a on ne moze da se snadje posto se inace moj motor "puno" proizvodio i u puno varijacija i kubikaza 93-98 samo 1000cc jedina razlika je bila ABS ili ne :lol:

Dobro reko nema veze pita on mene broj sasije ili motora ja mu dam svih 9 karaktera a on meni pa to nije ceo broj to mora da su ti pogresno u saobracajnoj nesto skraceno upisali :lud: posto su svi kaze od 17 karaktera. To jeste slucaj sa novim motorima ovi stariji su sa 9 i isti je broj motora i sasije. Ja njemu najljubaznije "ma da mora da su oni meni to nesto skraceno pisali,samo da vidim na motoru i odmah se javljam ponovo" :lol: :lol: :staa: Naravno da ih nikada nisam zvao ponovo. Koji debili. A i vremena isporuke su im sada pa do nikada, ako imas srece bude u nekih mesec ili jace. U yamahi rodic se malko vise razumeju ali su im isto vremena isporuke otuzna. Prosto ne mogu da verujem da su to kao neki veliki prodavci generalni uvoznici. Pa oni su svi kompletni debili i amateri. Niko ne moze da mi kaze da to nije moguce izvesti normalnije, bolje i brze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Jeste da dižem temu iz mrtvih ali imam dilemu u vezi RMS marke kočionih pločica...
Koliko sam saznao, italijanski je brend i prave raznorazne potrošne materijale za motocikl od kočnica, diskova pa do kvačila i nogara. Slabo su naši pisali o njima, našao sam nešto šturo, jedan glas za i jedan glas protiv rms-a. :)

Zanima me šta vi mislite o tom brendu pločica, cena im je i više nego prihvatljiva, trebale bi mi za mog apollo-a, dakle motorin sa 18 konjića??? :jee1:

Da li da ih kupujem ili da ipak tražim neki kyoto, vicma i tome slično???

 

fala vi :takoje::sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Jeste da dižem temu iz mrtvih ali imam dilemu u vezi RMS marke kočionih pločica...

Koliko sam saznao, italijanski je brend i prave raznorazne potrošne materijale za motocikl od kočnica, diskova pa do kvačila i nogara. Slabo su naši pisali o njima, našao sam nešto šturo, jedan glas za i jedan glas protiv rms-a. :)

Zanima me šta vi mislite o tom brendu pločica, cena im je i više nego prihvatljiva, trebale bi mi za mog apollo-a, dakle motorin sa 18 konjića??? :jee1:

Da li da ih kupujem ili da ipak tražim neki kyoto, vicma i tome slično???

 

fala vi :takoje::sampion:

RMS koristim na Gileri Runner FXR, i sobzirom koliko su plaćene, super rade posao. Verujem da će i tebi na Apolo-u isto raditi posao. Sigurno je da ima i dosta kvalitetnijih, brendiranijih i izvikanijih, ali sve to i košta više nego što ja želim da platim, ako baš ne moram.

Kupi, turi, teraj, koči i ne filozofiraj previše.

POZZZ!!!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

RMS su mnogo tvrde, traju po 20k, ali skraćuju disku vek.

 

O da ga j...m sad :stabre::neznam:

Ni to ne valja!

Ako su tvrde, to znači da treba i da se zagreju da bi kočile dobro???

Ni to mi ne odgovara...

Pitaću ja tamo gde ih budem kupovao, valjda će znati da mi objasne... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Idi u Biker House i pazari.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Imam i njih na umu, u ponedeljak ću u prestonicu pa idem redom...

kompp mi je prvi pao na pamet. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Ja godinama kupujem samo Biker-u, topla preporuka. :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gde su beše oni???

Za kompp znam da je kod arene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Google dečko.

Tošin Bunar 19A.

;-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Hahaa, a znam za google, nego reko' Dorćolac da mi kaže preko prevoza... :P:takoje:

Gracije, znam sad gde je :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 411 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Ja promenio prednje pre desetak dana, uzeo u Komppu NHC (kevlar), sa nekim popustom izašle malo manje od 4000 za oba para što je ok cena. Videćemo koliko će da izguraju, mogu samo da kažem da super koče bez ikakvog škripanja i grebanja čak ni na prvom kočenju po stavljanju. Nekoliko članova na forumu je prenelo pozitivne utiske. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja