Jump to content

Moto Zajednica

V-Strom 1000???

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Mene zanima da li su konačno stavili jaču korpu kvačila, smanjili potrošnju i rešili često kapanje cilindra hidrauličnog kvačila( gumice)-... Menjali su instrument sat-pozdravljam digitalni deo..Ne znam samo koje podatke daje ali bilo bi dobro da je kao na novom dl650......Ako je rezervoar ispod 22 litra onda su napravili tešku glupost...ZA sada je očigledno da su smanjili zaštitu od vetra u odnosu na stari dl1000 i nema više duplih farova( greška).Takođe je i ram potpuno drugačiji....Mislim da ovo nije šminkanje nego totalno drugi bajk.. Jedino ne znam za agregat..,.

Što se tiče kljuna, nije strašno...Meni je ružniji više onaj novi dl650---Što se tiče farova: Ja baš volim velike farove..Ni jedan bajk nema jače svetlo od Stroma...Kao auto da voziš..Meni znači jer se noću vraćam često sa putovanja, dok drugi to izbegavaju.. Takođe mi nije jasno gde su mislili da se postavi centralni nogar.. :stabre: Ona cev auspuha smeta,,., :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

Mene zanima da li su konačno stavili jaču korpu kvačila, smanjili potrošnju i rešili često kapanje cilindra hidrauličnog kvačila( gumice)-... I da li su menjali instrument sat-...Ako je rezervoar ispod 22 litra onda su napravili tešku glupost...

Što se tiče kljuna, nije strašno...Meni je ružniji više onaj novi dl650---Što se tiče farova: Ja baš volim velike farove..Ni jedan bajk nema jače svetlo od Stroma...Kao auto da voziš..Meni znači jer se noću vraćam često sa putovanja, dok drugi to izbegavaju..

 

za kvacilo , potrosnju itd ... nisam znao , ali ipak cujem da je vecina zadovoljna motorom ....

 

ne mogu da nadem dl 650 ? ne pratim toliko , pogledao sam Suzukijev sajt , ali ovaj je jedini sa kljunom ... neznam ...

 

ja mislim da je kljun nepotreban , lep kljun je ionako nemoguc , bar meni ...

 

a i za farove nisam znao .... u svakom slucaju su mnooooooogo lepsi od ijednog kljuna , nosurde , srle ili sta vec ....

 

Pozdrav Miljane ! 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ja mislim da je ovo nesto sto ce imati kupce.

Mehanika je sigurno manje vise poznata, znajuci japance... bice jos po koja elektro novotarija 100%. Vide se senzori za ABS sto mislim da je standard.

Jes da svi sad nakako lice na BMW, ali ovo cudo ima alu ram, USD viljusku i V2 od "samo" 1000 ccm. Dovoljno da se nisacime ne poredi, vec da dopuni veliku prazninu u kompletnoj ponudi motocikala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

Ja mislim da je ovo nesto sto ce imati kupce.

Mehanika je sigurno manje vise poznata, znajuci japance... bice jos po koja elektro novotarija 100%. Vide se senzori za ABS sto mislim da je standard.

Jes da svi sad nakako lice na BMW, ali ovo cudo ima alu ram, USD viljusku i V2 od "samo" 1000 ccm. Dovoljno da se nisacime ne poredi, vec da dopuni veliku prazninu u kompletnoj ponudi motocikala.

 

Pronto , slazem se 101 posto , imat ce i kupce , bice to odlican motor , siguran sam ....

 

 

 

ali zasto mu treba njuska ?

 

 

Mozda je krajne vreme da se bacim na citanje anime stripova , mozda onda ''shvatim''

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Pa nesto ce tu jos da se menja...sigurno.

I mali i veliki Strom su uvek licili jedan na drugog. Ako znamo da je mali vec pretrpeo restyling, mada i ne bas mnogo uspeo...verujem, tacnije nadam se da ce se i dalje postovati pravilo da se na oko vidi da su ova dva modela deo iste porodice. To sada meni ostavlja prostora za teoretisanje da ce promena ipak biti. Mozda cak i na malom Stromu.

Mozda su, kako ono kazu i u sumi, ali bi mi stvarno bilo bez veze da vidim dva motocikla iste koncepcije (na stranu velicina motora), iste marke i istog imena, a da ne lice jedan na drugoga, bas bas ni malo. Meni to nije normalno, mada...ko ce ga znati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Mene zanima da li su konačno stavili jaču korpu kvačila, smanjili potrošnju i rešili često kapanje cilindra hidrauličnog kvačila( gumice)-... I da li su menjali instrument sat-...Ako je rezervoar ispod 22 litra onda su napravili tešku glupost...

Što se tiče kljuna, nije strašno...Meni je ružniji više onaj novi dl650---Što se tiče farova: Ja baš volim velike farove..Ni jedan bajk nema jače svetlo od Stroma...Kao auto da voziš..Meni znači jer se noću vraćam često sa putovanja, dok drugi to izbegavaju..

 

za kvacilo , potrosnju itd ... nisam znao , ali ipak cujem da je vecina zadovoljna motorom ....

 

ne mogu da nadem dl 650 ? ne pratim toliko , pogledao sam Suzukijev sajt , ali ovaj je jedini sa kljunom ... neznam ...

 

ja mislim da je kljun nepotreban , lep kljun je ionako nemoguc , bar meni ...

 

a i za farove nisam znao .... u svakom slucaju su mnooooooogo lepsi od ijednog kljuna , nosurde , srle ili sta vec ....

 

Pozdrav Miljane ! 1zdravo.gif

Druže, mali Strom je doživeo restyling i sada ima Tiger look..Suzili ga, smanjili rezervoar ..Jedino dobar je dobar inovi nstrument sat-...

B010A710-E038-9749-A5C3-83869BCD1224_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Drustvo , bez ljutnje ....

 

nadimak za novi V Strom --- Pera detlic

 

 

 

 

 

VStromwoodpecker.jpg

Simo tužiću te za krađu intelektualne svojine! :nanana:

 

 

Ipak se izvinjavam, sad videh da si ti ovde napisao pre nego ja tamo. :moto3:

Promenio član misko_kolo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA
Skroz ubogaljise onako lep motor :jok:

 

Uzasno ruzan :(

 

Ma sta ima veze... Volim kad je zena lepa, a za motor koga briga kako izgleda. Necu da ga gledam, nego da ga vozim. ;)

 

U svakom slucaju, svidja mi se ovaj novi Strom 1000, mislim da ce da bude pun pogodak ako mu cena bude niza od konkurencije i ako su sredili boljke starog Stroma 1000.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Baranda
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900 GT '20

650ka je mnogo lepsa, ova nova hiljadarka je hibrid BMWa R1200tke i Honde Crossrunnera... Mislim da su omasili dizajn skroz 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Treba sesti sa saputnikom i iole nekim manjim stvarima na 1000-darku na pa 650 i videti da je razlika nebo i zemlja,sto se tice potrosnje ja se ne zalim uopste i motor nije toliko tezak za voznju po gradu kao sto neki pricaju,ja sam visok 1,80m i lako se izlazim na kraj sa njim,a voznja je kombinovana,tj svakodnevo grad,i vikendom neka duza voznjica,kod nas u klubu su dvojica sa 650 presli na 1000 i odusevili se.Kazem treba probati oba pa videti,mozda je 650 bolji za grad,ali za put nema dvoumljenja.Doduse ima razlicitih stilova voznje.DL1000 ce na 120-30 pod teretom i saputnicom prilikom obilazenja povuci kao iz mesta,dok ces sa 650 svaki put da razmislis sta bi bilo kad bi bilo...

 

Pardon, ali gde chess, svejedno da li natovaren ili solo, da preticcess nessto ssto vozi 120-130? To srechess samo na autoputu, a tu preticanje nije bass tako dramaticcno Ako se sa nekim ko vozi nessto tom brzinom trkass po magistrali, pardon opet, onda si antipropaganda ideje iza DL-a, velikog i malog, svejedno.

 

 

Argument da veliki bolje i jacce vucce, to se ne dovodi u pitanje, da je opussteniji pod teretom, na velikim usponima i u brzoj vozznji autoputem - ali tvoja teorija zassto je to dobro potpunoi je promassila i ne stoji. Argument za malog Stroma nije 30 evra jeftinija registracija, niti ussteda goriva od 150-300 dinara na 100 km), nego neke druige stvari, ali nechu da polemissem.

 

Pozdrav i srechna vozznja,

B

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Izuzetno udoban motor,sediste kao fotelja...pa jos ako se preradi kao ja na mom...cista desetka...menjac,dugackog hoda i bucan,prevazidjen,prednja vila tone kao Titanik...kocnice slabe,ako se vozi brzo putem sa krivinama ima da se naradis  menjacem...imao sam hiljadarku....prodao posle 20000 i uzeo Bandita koji je bolji na svim nivoima osim na delu sedista i zastite od vetra ali to se sada vec druga tema...

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Yamaha tzr 50, mz 251, Yamaha R6, Suzuki V Strom 1000

Pozdrav. Da li znate gde ima da se kupi set za reparaciju cilindra kvacila za v strom 1000 (2002)?

Da li je neko menjao to?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ne znam, ali znam da ima navodno neki lik u Skoplju koji reparira ta kvacila za 1000-ke. Salju mu autobusom. Valjda ce se javiti neko sa potpunijom informacijom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8
Ne znam, ali znam da ima navodno neki lik u Skoplju koji reparira ta kvacila za 1000-ke. Salju mu autobusom. Valjda ce se javiti neko sa potpunijom informacijom.
+38970243284 Vujče Skoplje

poslato preko one stvari

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja