Jump to content

Moto Zajednica

TEMA za dogovoranje MAXI vožnji/ca

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8941 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

A ja sinoc razmisljam kuda sad za vikend,imao sam drugu ideju al si me pretekao .

Definitivno zainteresovan,daj neke detalje.

 

Kad razmislim, bolje je Soko B. odvozati u 2 dana, nemere se stici brckanje na Bovanskom i Soko B, pooodosta kilometara ima.

 

Zamislio sam sledece, polazak u subotu ujutru, spustimo se juznom prugom ( Bokijev predlog ili kako god ) do Bovanskog jezera, tu se parkiramo pa pravac na kupanjac, taman kad guzce ogladne i stigne umor pakujemo se i pravac u Soko B. 

 

Smestaj bi nasao kod jednog coveka kod koga sam bio pre 3god. nocenje je tada bilo 600din. ( Maj mesec ), cetvorospratna kuca, motori bi bili parkirani u dvoristu, kuca je 30m od setalista tj preko puta Turskog kupatila.

 

Ostavimo stvari, tus na brzaka pa klopa u jednom restoranu/kafani ( zab joj ime al je extra klopa ), setnja, pivce za zivce i .....

Sutradan obidjemo sta se obici ima a bogme i ima pa lagano povratak Brestovac - Zagubica - Petrovac -........

 

Nego, koju si imao ideju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

 

 

i odlazak i dolazak...obavezno...ja do soko banje produžim od paraćina preko aleksinca, aj kao da vidim, nisam bio...kad mi se nije raspao motor...onako loš put nisam video u životu...

 

Xexe...kakvo neiskustvo :) Preko Aleksinca se ide samo...i samo kada se mora. Na tom putu smo svojevremeno utvrdili da je bmw najinteligentniji motor na svetu. Nekako je odlučio da baš na toj deonici "odbaci" višak delova...ali samo neke trivijalne sitnice...nosač vizira :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Pa moja ideja je bila Divcibare,ili eventualno Rumunija,krug oko nacionalnog parka.

Ako je voznja u 2 dana,onda nista od mene,propustam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2488 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Za SB treba 2 dana da se sve lepo obiđe i vidi a kući vrati koliko toliko odmoran. Kupanje u Bovanskom jezeru - ako je voda ladna to prepuštam mlađima da se čeliče :staa2:  , ja ću lenškarim na suncu ili u ladovini.

Ako je Rumunija u pitanju meni zanimljiva destinacija ali onda da registrujem motor do petka, ističe mu 5 juna + da vidim da li ću imati neke obaveze, za sada ih nema u najavi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8941 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Pa moja ideja je bila Divcibare,ili eventualno Rumunija,krug oko nacionalnog parka.

Ako je voznja u 2 dana,onda nista od mene,propustam

 

Upravu si ZEMZEM, ostavicemo Soko B. za neki drugi vikend kao dvodnevnu voznju, tako da moze Divcibare ili RO  :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2488 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Cvrc ovaj vikend bez mene, zaboravih da u subotu i nedelju imam nešto da okrečim na brzaka. Već se dogovorio sa ženom da uradimo za ovaj vikend dok ne krenu vrućine ali stigle one ne pitavši mene. Skroz sinoć zaboravio na to. Jutros kažem ženi da za vikend idem na vožnju a ona : " a ko će da kreči u nedelju???? ". Čim se spomene vožnja ja zaboravim na sve :jee: . Tako da ako Rumunija ostane za neki drugi vikend nema sile da me spreči, jedino ako nisam tu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Пошто је Сокобања остављена за други пут, а морамо се возити некуда,реши смо да то буде мали круг по Румунији.

Покрет у недељу око 08-00.

Рута би изгледала отприлике овако-БГД-Ковин-Бела Црква-Оравица(Оравита)-Решица(Ресита)-кроз национални парк-Слатина Тимиш-ка бањи Херкулане и опет на Оравицу и назад ка домовини.

Овако би то изгледало https://www.google.com/maps/dir/Beograd,Auto+Komanda,+%D0%91%D0%B5%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4/Oravita,+Cara%C8%99-Severin+County,+Romania/Resita,+Cara%C8%99-Severin+County,+Romania/Slatina-Timi%C8%99,+Jude%C8%9Bul+Cara%C8%99-Severin,+Rom%C3%A2nia/Oravita,+Cara%C8%99-Severin+County,+Romania/%D0%91%D0%B5%D0%BB%D0%B0+%D0%A6%D1%80%D0%BA%D0%B2%D0%B0,+%D0%A1%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1%98%D0%B0/@44.9439322,22.2641838,8z/data=!4m48!4m47!1m5!1m1!1s0x475a706caa02b55f:0x5ca197ebb70c0041!2m2!1d20.468056!2d44.790278!1m5!1m1!1s0x475035eca1207a03:0xcfc6bb462a7ad9d!2m2!1d21.683333!2d45.033333!1m9!1m1!1s0x47502a14d6a718d9:0xb62b9e8261fdbec8!2m2!1d21.890278!2d45.3!3m3!1m2!1d22.082729!2d45.222308!1m9!1m1!1s0x474e273c66dee89d:0xec23371fbc3bc80f!2m2!1d22.2850613!2d45.2582969!3m3!1m2!1d22.33764!2d44.962784!1m5!1m1!1s0x475035eca1207a03:0xcfc6bb462a7ad9d!2m2!1d21.683333!2d45.033333!1m5!1m1!1s0x47505a9a94ab39e3:0x3012e61e07da14e8!2m2!1d21.416944!2d44.8975!2m1!1b1!3e0?hl=sr

 

Па да кренемо са списком

1.bracabgd

2.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2488 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ovu istu turu imam snimljenu na mapi u čuva se u kompu. Planirali ja i žena da je odvozamo jednom prilikom. Sad mi udariste ...... i razmišljam kako da eskiviram krečenje za vikend i zapalim sa vama :stabre:   >:(   :stabre:  . Ufffff muke moje naebao sam kako god da odlučim. Neću da se stavljam još na spisak dok ne ispeglam kod žene. Vidim ide i Braca - da ponesem kanticu goriva ako krenem :lol3::jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

uffff ... neću ni ja da se stavljam na spisak al' tako bih rado ovo provozao sa vama ... ako ikako budem mogao eto me u nedelju ... gde je zborno mesto ?

p.s.

je l' beše ne treba zeleni karton za Rumuniju ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Пошто је зборно место у изградњи и идемо ка Ковину,нек буде прва пумпа ка Панчеву после моста,само да није ЕКО  <_< ,мислим да је Мол у питању,састанак у 08 00,покрет до 08 30,најкасније.

@ ZEMZEM

плати кречење и дођи,а за остало ћемо лако  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2488 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Bolje da se krene što ranije da ima više vremena za slikanje i uživanje i izbegne sunce kroz Banat.

bracabgd :

A ne daju mi se pare moleru, za toliko mogu 2 vikenda da se vozam. Probaću da brebacim za sledeći vikend krečenje samo da registraciju završim na vreme. Guska mi u Ljermontovoj krajcovala registraciju za mesec dana - umesto do juna ona mi ukucala do 6 maja na nalepnici. Tako da se vozikam polu divljaka. Polisa je do juna a nalepnica do maja. Ako sutra ovde kod mojih uspem da završim bez zamene saobraćajne, nadam se da hoću, onda me eto. Ovo za ženu se šalim samo joj večeras saopštim da je moler na bolovanju do ponedeljka i da se radovi sele za sledeći vikend. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 515 postova
  • Lokacija: Beograd Zvezdara
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV, HONDA PCX 125

Da li Rumuni traze "zuti karton" - Dozvolu za upravljanje tudjim vozilom u inostranstvu?

 

Motorce se ne vodi na mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2488 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

To mogu i naši da ti traže, bolje da imaš nego da se vraćaš sa granice. Vadiš u AMSS i mora vlasnik da bude prisutan a ti da imaš i pasoš - koliko se sećam procedure.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Gagi, upravo sam se raspitao kako stoje stvari kod rumuna ako vozis motor koji nije na tvoje ime. Kaze mi da po njegovom iskustvu koje je imao (kaze da su veoma temeljni na granici) da bi mogao imati problema, odnosno da te ne bi propustili. E sada, to je informacija koju sam ja dobio, ako jos neko ima nekog da se raspita bilo bi dobro da potvrdimo ili poreknemo ovaj  info.?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 515 postova
  • Lokacija: Beograd Zvezdara
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV, HONDA PCX 125

To mogu i naši da ti traže, bolje da imaš nego da se vraćaš sa granice. Vadiš u AMSS i mora vlasnik da bude prisutan a ti da imaš i pasoš - koliko se sećam procedure.

 

Ok, hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 515 postova
  • Lokacija: Beograd Zvezdara
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV, HONDA PCX 125

Poseticu AMSS , mislim da moze i bez vlasnika ako na ovlascenju iz opstine ili suda pise da mogu da upravljam vozilom i u inostranstvu.

Prethodnih godina su trazili da ovlascenje ne bude starije od 6 ili 12 meseci...

 

Prosle godine sam vadio za auto i zavrsio sam - bez vlasnika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Пре 3 год кад Ђури остао мотор у Румунији,враћали су га на приколици,нико им није траћио ни саобраћајну а камоли нешто друго.

Ал што Синиша каже,боље да имаш,него да те врате са границе.

 

П.С.

Можемо померити време окупљања на 07 30 а, полазак најкасније у 8 00.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2488 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

I ja sam za raniji polazak da imamo više vremena za vožnju i odmaranje, koliko sam video biće u Banatu oko 30C

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja