Jump to content

Moto Zajednica

TEMA za dogovoranje MAXI vožnji/ca

Recommended Posts

  • ODUSTO OD DIJETE, 2486 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ja stigao bezbedno, svima poz malo sam morao da ubrzam pri povratku čekala me žena da idemo na slavu. Evo natovario se na slavi pa bih sad najradije zabo u krevet. Slike postavljam u utorak kad se vrnem sa puta. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Дружење супер ...Ђуро пун погодак за руту... било и неколико нових људи ... лично сам са некима јако задовољан а од неких сам очекивао и више ..али ми смо весела дружина и ако неко жели да буде са нама и да се вози онда нема друге него да буде као и ми!!! Још једном апелујем ... данас је било све у границама нормале што се алкохола тиче,али зар је толико неопходан!!!???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Дружење супер ...Ђуро пун погодак за руту...

 

Saša je bio idejni tvorac rute, njemu sve pohvale. :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo

Komentar moje ćerčice: "Uplasila sam se samo posle prve krivine posle toga je sve bilo fenomenalno, uzivala sam" (ovo je bila njena prva vožnja) a ja nemam sta da dodam. Ponadao sam se povratku istim putem jer je voznja od Kosmaja do Arandjelovca licila na ludu voznju u nekom luna parku ali nema veze bice jos vožnji tom džadom. :moto3: Ekipo :takoje: prva ste liga!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4331 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Нема алкохола на МСЦ вожњама!

 

Dok ne bude zvaničnog pravila teško da će to bilo ko da poštuje..jbg...1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5686 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Zvanično pravilo vezano za konzumiranje alkohola već postoji u vidu ZOBS-a. Stepen alkoholisanosti je 0 promila. Takvi kakvi smo, ne poštujemo razne odredbe ZOBS-a (ograničenja brzine, vožnja metar od ivice kolovoza, provlačenje između kolona, duga svetla itd ) pa neretko ne poštujemo ni odredbu o alkoholisanosti. Ja je kao pravilo na vožnjama MSC-a neću uvoditi, čak ni predlagati, prosto jer smatram da svako treba da bude svestan svojih postupaka. Ipak, već je bilo incidenata na ovu temu pa ću napisati i ovo: ako na nekoj vožnji vidim da neko od drugara preteruje sa unosom alkohola, opomenuću ga drugarski da prekine. Ako ne prekine, nalije se dok ne gledam (nisam ničija guvernanta) ili me ugrozi u toku vožnje na bilo koji način ili nekog drugog, taj se više samnom NEĆE voziti odnosno ako se vozi on sa grupom - ja neću, ni sa njim ni sa bilo kim iz te grupe!

 

Život nije video igrica, nema ajd' opet, zajeb'o sam se :jok:

 

Niste deca, pamet u glavu :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Дружење супер ...Ђуро пун погодак за руту...

 

Saša je bio idejni tvorac rute, njemu sve pohvale. :care:

Онда њему исто похвале ...1care.gif1care.gif1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Komentar moje ćerčice: "Uplasila sam se samo posle prve krivine posle toga je sve bilo fenomenalno, uzivala sam" (ovo je bila njena prva vožnja) a ja nemam sta da dodam. Ponadao sam se povratku istim putem jer je voznja od Kosmaja do Arandjelovca licila na ludu voznju u nekom luna parku ali nema veze bice jos vožnji tom džadom. :moto3: Ekipo :takoje: prva ste liga!

 

Драго нам је да су људи задовољни када проведу дан са нама ...били млади или стари!!!0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Motocikl: Piaggio free 80cc, Kymco GD 80cc, Suzuki Burgman 400

Vi se vec navozali za sve pare, pa bar jednu turu s Vama da provozam, ako me prihvatate (pitam ko da u neko bratstvo ulazim1jezik.gif) , mada vec od 6. pocinju kise, al ako bude racunajte na mene.

Bez brige, necu piti dok Vi budete vozili.1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

 

Драго нам је да су људи задовољни када проведу дан са нама ...били млади или стари!!!0takoje.gif

Ја старе не видех да се возе са нама1zvizduk.gif,стварно је било одлично,нарочито повратак, осим пар и..ота0ljut2.gif који не обраћају пажњу на возила иза себе. Презадовољан сам мојом машином и већ ми је жао али мора да оде код неког другог,нек служи неког другог као и мене што служи 1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

Драго нам је да су људи задовољни када проведу дан са нама ...били млади или стари!!!0takoje.gif

Ја старе не видех да се возе са нама1zvizduk.gif

 

mene onolikog si prevideo ;) ... pa što misliš da mi je nik matori ;) ... mada ... kad malo bolje razmislim nisam ni ja star ( osim po krštenici ;) ) ...

 

još jednom - bilo mi je zadovoljstvo da se vozimo zajedno i čim naučim da vozim po krivinama ićiću i na duže ture ...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Драго нам је да су људи задовољни када проведу дан са нама ...били млади или стари!!!0takoje.gif

Ја старе не видех да се возе са нама1zvizduk.gif

 

mene onolikog si prevideo ;) ... pa što misliš da mi je nik matori ;) ... mada ... kad malo bolje razmislim nisam ni ja star ( osim po krštenici ;) ) ...

 

još jednom - bilo mi je zadovoljstvo da se vozimo zajedno i čim naučim da vozim po krivinama ićiću i na duže ture ...

 

Па то по крштеници се не рачуна1zvizduk.gif.И као што Ђура рече правац Раљаринг и вежба и само вежба1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Још ни једном нисам био тако да размишљам о томе.Било би лепо таман да завршим сезону1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5686 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Kako stvari stoje u našoj "štali" ja idem a verovatno i Biki :moto3: Trebali smo neko venčanje da fotkamop ali se mladenci ne javljaju pa smo za saa slobodni :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja