Jump to content

Moto Zajednica

TEMA za dogovoranje MAXI vožnji/ca

Recommended Posts

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500

Josh sreda i chetvrtak sa dobrim vremenom preko 25c ovo posle postepeno se sloshava i kisha svaki dan a za vikend subota kisha a nedelja suva al do 16-17c tako pishe :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 939 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

Od kada je vreme bitan faktor za MAXI ekipu? Siguran sam da Bigi jos pamti svoju prvu voznju do Kuceva ... Al je taj dan lepo padalo.... :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys, BMW R1200GS

Elem, prošla je nedeljna vožnja ali nešto fali. Kao što kaže u onoj reklami, ako bigi nije napisao putopis kao da se nije ni dogodilo. Sad to što bigi nije bio na vožnji i ne bi trebao da bude neki problem jer kad čitam njegove preseke putovanja često i ne skontam da sam bio i ja na toj vožnji. elem što bi brat Bigi rekao, ops, moram da promenim ovo strano pismo. Што би Големи Јахач рекао:Ево коначно и ја да се јавим и да направим кратак пресек овог нашег путовања... кренуо сам синоћ да пишем али безуспешно,јер сам имао неких промблема са пивом па ми је изгледало бзвз све што сам до тада написао! Снимке које сам ја сликао такође нећете за сада моћи видети,али колико видим браћа саборци су исто били лењи и нису овде поставили јако добре слике које могу да пренесу атмосферу са овог нашег путовања. <br style="color: rgb(28, 40, 55); font-size: 14px; line-height: 21px;">Како и би по плану није било састанка северне екипе те недеље... Коначно смо се једном на време сви нашли на АК , лепо време о окупљање по дану а не са првим петловима је одличан лек против курцобоље. Крећемо према Сопоту, Румба је изгледа уградио нитро али не пријављује, Следећа станица је била аранђеловац где због ревносних путара нисмо пили кафу у уобичајеном локалу већ смо банули у кафић који 20 кафа прода за цео дан, толико им је и требало да направе тих 20 одједаред поручених. Кренусмо даље, Румба и далје не искључује нитро што је резултирало упадом у Велику плану са две стране али то што смо ушли са две стране није ништа у поређењу са тим да смо чак три пута улазили у Плану и из ње излазили. Када је Румба једну те исту бабу трећи пут питао за правац ова ге је погледала испод ока, оно у стилу: сине, је л* ти мене зајебаваш, руку на срце како су бабе објашњавале добро смо се ми и снашли. Светла тачка у Плани је ур Нино, карађорђева на метар, ћевапи који сами скачу у уста, љута паприка је баш љута, торту нико није јео а палачинке нећу помињати из поштовања према палачинкама у Заклопачи. Коначно крећемо према месту где је Вожд био сахрањен, с обзиром да је лаки стигао први са неким чудним барјаком црву су брже боље закатанчили. Потом смо посетили Покајницу, где се најбоље види разлика између духа православља и комунизма, са једне стране запуштена и недовршена зграда комунистичког хотела који никад није радио како треба и који одудара од околине подигнут као симбол моћи намењен боравку спортиста и сл а са друге стране прелепа дрвена скромна црквица са савршено уређеним двориштем која одише миром, чује се цвркут птичица, време као да је стало а ја као да сам био ту, подигнута као симбол покајања због убиства кума.

Морам да прекинем, жени треба рачунар, наставиће се. <br style="color: rgb(28, 40, 55); font-size: 14px; line-height: 21px;"><br style="color: rgb(28, 40, 55); font-size: 14px; line-height: 21px;"><br style="color: rgb(28, 40, 55); font-size: 14px; line-height: 21px;">наставиће се морам на посао...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Видим да те још ради то пиво.....а и могао би тај штрајк да се прекине....много си докон! :lol: :lol: :lol:

 

П.С. и ово што си написао ти је бзвз....:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Лебтејебо оставих га синоћ у кафани полупијаног..шта му би до краја!?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Него да се вратимо ми на вожњу у недељу... ко је за то да се организује неки гулаш,да знам да нас то чека кад дођемо у Моровић?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Мени је Бојанов "извештај" бескрајно забаван! :jee1:

 

А сад да се уозбиљимо! Гулаш би био сјајна опција, ако смем да приметим. :kotlic:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

o da ... gulaš u Moroviću je jako privlačan ... ako smem pitao bih a koje je to staro mesto u Inđiji ( pošto još nisam odatle kretao ) ... mislim nije Inđija prevelika našao bih vas verovatno al sigurnije je kad znam gde ste 1moto3.gif ... 10:00 je sasvim ok kao vreme polaska ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Од Инђије преко Марадика на Ириг,затим Врдник,па преко Летенке и Чота на Ердевик,Шид,Беркасово и на крају Моровић...има око 135км од Инђије до Моровића овом рутом ...што значи око 2сата вожње по Ф.Г...паузу би правили тек у Шиду... Старо место у Инђији зна бг екипа где је,а претпостављам да ћете сви заједно са АК у 9 кренути ка Инђији...још нешто,чуо сам се са људима у ресторану у Моровићу и рекоше ми да би било лепо да до петка знају број људи због гулаша,тако молим све да се до петка ставе на списак..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

ja možda solo dođem u Inđiju ... odnosno možda već budem na F.G. u subotu pa sam zato pitao gde je to 'staro mesto' ... al' nema problema - raspitaću se kod bg ekipe pa će mi oni valjda reći ;)0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ja ću najverovatnije ići pa ne bih da se turam na spisak pa posle brišem. Kako sam iskalkulisao velika verovatnoća da ću u nedelju od žene dobiti odobrenje za vožnju :zvizduk:. Ša ću kad je žena gazda u kući :ups:0plac.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja