Jump to content

Moto Zajednica

TEMA za dogovoranje MAXI vožnji/ca

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

Iduće subote je u Banatskom Sokolcu cool dešavanje - Rock Village, Ja idem sigurno ali lagano da stignem do tri kad su predstavljanja raznih kuhinja a između ostalog i jamajčanska će biti predtavljena. Ostajem sigurno dok Vlatko ne odsvira svoje a verovatno i još ponešto. Povratak ili istu noć laaaagano ili sutra ujutro. Ako neko hoće da se pridruži vidimo se ...

 

image.thumb.png.774fd020ac274a4a4018fdcc13019452.png

 

https://www.facebook.com/rock.village/photos/a.226590697362488/2549757671712434/?type=3&eid=ARDkiocP2Rcd_6d6uao_f1y0cO4DCfjGv9MvZEIZ9G0A6p4L1GNHa-zi-dPBlX0Hy8AQzO6VTuc_NfBV&__xts__%5B0%5D=68.ARBsRQMcAGP0i-hMAgRz-i4l_iZhs_a0o6R4tVu1DgqQ1tZKjJgMPOVmNDWriiYJMVRDGpVEv0urx8iEY0wFIj3si4TxupgVReUwiWznCnLM0SyRdq-5e4pLJbAi_Bm7vJggvp9mMHKGo4x_ko2etB4THEpS2zSSQQiOLPRrweoV_cMht-fw0U8EoPVHUYwYIlgcnET-_zBJSrf12pLDb5qj6v39MotNu5eFYONsi888ZyUTaq92CKYZxyTbrza2mIy_BVokRtxhQSOmqVNxdkgzcIvv0wDLpFjBzgcp5kEYRAuFcb5lytgDIs9Av06ZIoU2DO9JzkYHGLWjLa44gzl9aA&__tn__=EEHH-R

Promenio član matori351
info

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

Bio ... proveo se samo tako ... toplo preporučujem i ovo i moto skup koji je bio odmah pored - fini ljudi, kamp ,bilo oko stotinjak motora ... 

 

Promenio član matori351
dodata slika
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Bg cukarica Znik
  • Motocikl: Honda-dama hertz

Drugari vec duze vreme niko nista da predlozi?!...ajmo na neku voznjicu dok jos imamo lepe dane...jel ima zainteresovanih za sutra,recimo divcibare?...bice lep dan-valjalo bi da protegnemo tockove zajedno!!!poz svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Bg cukarica Znik
  • Motocikl: Honda-dama hertz

Niko da se barem javi,nema veze-vozio sam solo i bilo mi je super...ali zato je tema down ...moze admin opusteno da je ugasi...poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2807 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

A pa nisi solo, vidjeli smo se gore
Meni je nezgodno ici u drustvu jer nemam previse vremena zbog porodicnih obaveza, pa ne bih da me neko ceka ili da opet pozurujem nazad, ali iduce godine

Послато са Redmi 4X помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Surcin
  • Motocikl: Piaggio X8 400 ie

Jbg, meni glupo da se javljam,nisam nikad vozio u grupi, zena i ja imamo svoj neki tempo(spor) a ne bih da usporavam nikoga.Btw, mi bili na Divcibarama pre 2 nedelje, danas malo Kosmaj i Rudnik.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2807 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Ja juce na Kosmaju ali sam morao ispostovati i svoje, pa smo isli autom4efb28ebef1553c64f77c48c656f20f2.jpg

Послато са Redmi 4X помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 282 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda PCX 125 2021

Ja sam do pre pet godina bio aktivan ucesnik ove teme, isao sam na voznje kad god sam mogao cak i na okupljanja MSC kluba kod Alexanta u Zabalj i druzenja, ljudi i voznje su bili nezaboravni.

Nazalost, toliko su me stisle obaveze i manjak slobodnog vremena da od 2013.god samo pratim ovu temu u nadi da ce mi se uklopiti kockice da sa nekim odem na voznju ali pored dvoje male dece to nikako da se desi.Ne znam sta se sa drugima desilo.

Eno mi ga motor u rubrici prodajem od prekjuce.

Skuter je i dalje tu, steta bi bilo da se tema ugasi, doci ce valjda jos neki novi mladji forumasi zeljni voznje i druzenja i sa slobodnim vremenom da to i izvedu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Opustite se ljudi, ovo je jedna neobavezna druzina pa tako i ova tema. To sto nema poziva ovde, ne znaci da voznji nije bilo. Bice uskoro prilike za grupne voznje. Ide Ostrovica a verovatno i neka "javna" voznja. Fakat je da je Viber preuzeo primat u dogovaranjima - svi imaju neke grupe i grupice. To je sasvim OK - Forum je tu da se periodicno organizuju neke vece voznje... Fakat je da su ljudi opusteniji kada se voze sa drugarima koje poznaju dobro i znaju kako voze. Nije jednostavno kada  na javnu voznju dodje 20+ motora i dosta novih ljudi. Onaj ko to organizuje ima odgovornost da nove ljude uputi, pripazi na njih, iskritikuje ako treba i pod pritiskom je da sve prodje kako treba...

 

Samo lagano - bice svega...

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly

Ova tema skoro da je zamrla ajte da malo prolepsa vreme da odemo na neku voznjicu verujem da svima fali druzenje

Sent from my JAT-L29 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

I ako nisam vise na maxiju, rado cu se odazvati ako se sklope kockice i ostale obaveze dozvole. Lepo bi bilo videti neke drage ljude koje nisam bas dugo video

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

@alexanto, @Djuxy, @motor_che, @SuperPOP, @cobe, @Alexa90, @bracabgd, @Arsa, @DaliborBP, @fanky, @GAGI74, @Lucky George, @panta_kg, @NeCi, @Šipi, @Boriša, @sasha, @Culle, @ZEMZEM, @bugiman, @Vule Gilera, @matori351, @mivan, @rohirrim ...... ima ih jos sigurno, nek ne zamere ostali koje nisam tagovao..... skupi se raja sa svih krajeva, ko je vozio sa ovom ekipom, zna sta je MSC druzina :jee:

 

Jesen 2011 godine, prvo poznanstvo sa Djuksijem i Aleksom

416978-360897637284152-100000917551192-1

 

neka prosla, lepa vremena i drage, vrlo drage uspomene :ljubav:

2-E874086-A2-F9-3-E47-BB97-885-B2-F061-A

 

21-E5687-C-5763-614-C-AD5-B-6-F05823-C36

 

2vd0ch0.jpg

 

 

  • Sviđa mi se 12
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500
8 minutes ago, Milllan 83 said:

Ja nisam nikada vozio u grupi, ali ako se vozi lagano i bez zurbe i ja sam za.... negde zabodemo neki ruckic....

+1

15 hours ago, Nemanja9 said:

Ova tema skoro da je zamrla ajte da malo prolepsa vreme da odemo na neku voznjicu verujem da svima fali druzenje

Sent from my JAT-L29 using Tapatalk
 

Relativno je sta je kome lepse vreme :)) Ja vozim bez prestanka, a svako vreme iznad +5 smatram prihvatljivo ugodnim za voznju. Jbga, ne mozemo svi biti normalni :)

Evo, pre jedno 10ak dana, bio onih 10-15 stepeni, za dan 450km sam ubio, bg-cuprija-senjski rudnik-lisine, krupaja, krepoljin-bg.. cak minimalno se i uz nekudovo uvukao..

 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja