Jump to content

Moto Zajednica

TEMA za dogovoranje MAXI vožnji/ca

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 514 postova
  • Lokacija: Beograd Zvezdara
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Vreme ne dozvoljava da se mnogo unapred planira voznja, pa se nadam da ce svi zainteresovani stici da se organizuju.

 

U Nedelju 15.07. ce biti lepo vreme, pa da iskoristimo dan i obrnemo krug.

 

Polazak je sa Auto Komande (Nis pumpa - standardno)u 8h, ima da se vozi oko 480 km a preovladjuju krivine. :)

Moj predlog je da prvu kafe pauzu napravimo na Rudniku, onaj kafic - restoran Kota... - gde svracamo kada idemo na Ostrvicu.

Klopa na Zlatiboru ili okolini, moze ona jagnjetina na putu za Mokru Goru sa leve strane.

Za ostale stajanke se dogovaramo u hodu, sve je podlozno promenama.

 

Evo i mape:

 

https://www.viamichelin.com/web/Routes?departure=Beograd (Belgrade)%2C Serbia&departureId=31NDIxOTMxMGNORFF1T0RFMU1Uaz1jTWpBdU5EWXdORGM9&step-1=34310 Topola%2C Serbia&step-1Id=31NDRkbXExMGNORFF1TWpVME53PT1jTWpBdU5qYzRNakU9&step-2=32313 Rudnik%2C Serbia&step-2Id=31NDRkbXMxMGNORFF1TVRRd09ERT1jTWpBdU5EazRPRFE9&step-3=31315 Zlatibor%2C Serbia&step-3Id=31NTFmenZzMTBjTkRNdU56TTBPRE09Y01Ua3VOamt6TVRFPQ==&step-4=Bajina Bašta%2C Serbia&step-4Id=31NDRkbnExMGNORE11T1RZNU56TT1jTVRrdU5UWTRPVFE9&step-5=Ljubovija%2C Serbia&step-5Id=31NDRkbmwxMGNORFF1TVRnNU5UUT1jTVRrdU16YzBPVFE9&step-6=Obrenovac&step-6Id=31NDNhZTMxMGNORFF1TmpVM016UT1jTWpBdU1qQTJNVFU9&arrival=Beograd (Belgrade)%2C Serbia&arrivalId=31NDIxOTMxMGNORFF1T0RFMU1Uaz1jTWpBdU5EWXdORGM9&index=0&vehicle=4&type=0&distance=km&currency=EUR&highway=true&toll=true&vignette=true&orc=true&crossing=false&shouldUseTraffic=false&withBreaks=false&break_frequency=7200&coffee_duration=1200&lunch_duration=3600&diner_duration=3600&night_duration=32400&fuelCost=1.477&allowance=0&corridor=&departureDate=&arrivalDate=&fuelConsumption=

 

Ako sam zabrljao oko ubacivanja mape, ruta je sledeca:

Bg-Preko Avale do Topole-Rudnik-Zlatibor-Bajina Basta-Ljubovija-Va-Ub-Obrenovac-Bg.

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Bg cukarica Znik
  • Motocikl: Honda-dama hertz

Mi smo stigli. ,..bila super vožnja. , još samo da nam se drugar brzo oporavi. poz vidimo se 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Pozdrav za ekipu, mimoišli smo se blizu Ljubovije. Prepoznali smo Alexu i Satelisa! ;):takoje:

 

Strom i TDM su bili na Bobiji.

 

Pozdrav svima! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 514 postova
  • Lokacija: Beograd Zvezdara
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV
Pre sat vremena, miljan_tracer je napisao:

Da niste svratili na rucak u pecenjaru ko Pega ? Na putu za M Goru ?

Ako je to onaj nedovrseni objekat sa leve strane, onda jesmo.

Tu smo docekali i ispratili kisu. :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2024 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Све било како треба јуче, само да нас је киша заобишла, било би врхунски. 

Друштво, рута, баш све

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 514 postova
  • Lokacija: Beograd Zvezdara
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Slazem se sa Bracom, sada sam miran barem nedelju dana. :)

Svaki put se odusevim  putem Loznica - Valjevo,  prave krivine za uzivanje.

I na srecu, tu je put bio suv.

Jedino sto sam zaboravio da fotografisem...

Imam samo sliku sa AK.

20180715_081625

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

Ja bih sa suprugom sa GS om NS table...posle mi supruga kaze da je videla BJB nalepnicu...uhvatila nas malo kisa od Pozege prema Valjevu ali nista znacajno.Posto smo oderali kilu jagnjetine nije mi ni bilo do neke zestoke voznje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 13 sati, SALE_CA je napisao:

@Satelis Svaka cast kako si sredio svetla na motoru, vidis se sa marsa :) mnogo dobro izgleda :takoje:

Fala Sale, to mi je bio cilj..... ne bude posle "izvini nisam te vidO" ;)

 

@miljan_tracer

Secam se kad ste dosli..... ovo je drugi put (ili treci) kako tu jedem pecenje, oba puta nije bilo neko da ne kazem daleko od dobrog.

Za sada Baralic u Mrcajevcima i Mali Hrast u Arandjelovcu nepre*ebivi :Bokilic:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Pozdrav drušvo

 

Svojevremeno, spomenuo sam pojedinim drugarima sa foruma da bih voleo odvozati turu preko Povlena do Tare, oko Zaovinskog jezera pa nekim putem nazad.

 

Nešto mi nisu obaveze dozvoljavale da ranije postavim temu, ali je postavih na kraju.

 

Plan je da se u nedelju 22.07. oko 08h krene sa Petrol pumpe na Adi (kod, tj pre Tempa), preko Obrenovca, Ub, Valjevo, gde planiram (mada i ne mora), mini pauzu na NIS pumpi (kafica), nastavak preko Pašne Ravni ka Bajinoj Bašti, gde planiram kratku pauzu za sipanje čorbe na NIS pumpi, pošto ono moje čudo sa dvoje zna malo potrošiti više, a odatle ka Mitrovcu na Tari, gde skrećemo ka jezeru.

 

Ideja je da se obiđe oko jezera, preko seoca Zaovine, Bjeluše nazad ka Mitrovcu, a ukoliko su asfaltirali put ( nadam se da jesu ), odemo do vidikovca Banjska stena, gde se bukvalno može ( kolima ili ako smo mnogo šašavi motorom ) na 100m od istog. Spuštanje sa Tare ka Perućcu, ručak u restoranu Vrelo (mnogo je lepo), pa polako ka Bajinoj Bašti gde će se (opet <_<) sipati gorivo, i Divčibarima, gde je planirana kafe pauza. Mionica, na Valjevski put, opet ka Ubu, samo drugim putem, Obrenovac i BG.

 

Ukoliko se bude zaostajalo sa vremenom, može se i samo doći do brane na jezeru, ali te detalje ćemo rešavati usput.

 

S obzirom na kilometražu koja se mora preći, mesta koja su planirana da se obiđu, kubikažu koju ja teram, tempo neće biti sjajan, samim tim budite spremni da će se voziti ceo dan.

 

Na Vama je da ukoliko želite da se družite, dođete dobro, a vratite se sa još boljim raspoloženjem.

 

Nas par prati vremensku prognozu, za sada je tu i tamo, nit smrdi nit miriše, mada se to menja iz dana u dan. Piše da će da zaprska malo na Divčibarima, ponesite kišna odela...

 

Za sada nas ima 5 motora sigurnih, da ne navodim ko je sve, mogu da se čekiraju ;)

 

NAPOMINJEM

 

Ne znam u kojem su stanju putevi na Tari, niti u kom je stanju put od Valjeva ka Bajinoj Bašti, samim tim, kažem da je u putanju jednodnevna avantura, pa šta bude :jee:

 

Plan puta 22.07.18.jpg

zaovinsko-jezero.jpg

Banjska-Stena-Tara-7.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Posle samo tebe vodim kući ;)

 

Ajd da dodam, idemo ja i skvo, ukoliko se ne podžapamo do nedelje.... :lol3:

 

  1. Štef i skvo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja