Jump to content

Moto Zajednica

ako bog da na proljece da se uzme

Recommended Posts

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Brcko

raja jedan savjet za kupovinu motora. imao sam 2001.god neku hondu cbt400 a nadam se sad na proljece kupovini novijeg motora tj najverovatnije yamaha R1 98. to mi je motor snova i mastam samo o njemu pa bih vas molio za savjet. imam 22 good i nadam se da sam malo razumniji vec da imam 18. unapred svima zahvalan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

. imam 22 good i nadam se da sam malo razumniji vec da imam 18. unapred svima zahvalan

 

AAA,kad bi se zezali.  Ma gde si razumniji,jos si vise napakovan sa adrenalinom. A problem je sto si stariji pa si malo sigurniji u sebe. E, u tom grmu lezi zec, da ne kazem mecka.  SAVET: kupi nesto lepo od 600ccm, i jeftinije ce da bude,ispeci zanat 2-3 god,pa onda uzjasi  tu R1. Iskreni pozdravi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

ja te podrzhavam i smatram da ti najbolje znash kakav si i koliko mozhesh da se kontrolishesh...

 

ipak razmisli da uradish ovako... ako ti je r1 vec zhivotna zhelja onda lepo ispeci zanat na 600 jefitinijem i starijem i za 2-3 godine cesh imati za iste pare da kupish bolju i noviju r1 i milina...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Brcko

hvala na savetima. ni to nije losa ideja. posto sam ja yamahofil tako da bi u obzir mogra doci samo R6 od te slabije klase. dobar je predlog za ovo 600 kubika i za koju god ce i noviji model R1 pojeftiniti a to onda samo moze biti model 2004. hvala na savetima drustvo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja predlazem zx 14.Da sazris na brzaka.Salim se.Cubra,sa foruma,je vozio kros 125

i posle njega kupio tu R1.Decko je vozi za svaku pohvalu.Sve je to stvar sta imas u glavi.

Ako ces da ludujes bez iskustva ni R6 nije malo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

hvala na savetima. ni to nije losa ideja. posto sam ja yamahofil tako da bi u obzir mogra doci samo R6 od te slabije klase. dobar je predlog za ovo 600 kubika i za koju god ce i noviji model R1 pojeftiniti a to onda samo moze biti model 2004. hvala na savetima drustvo

 

opet ja  :)

R6 je dosta skup (za mene) i pada mu cena naravno tako da opet mozhesh da izgubish i da ti se svede na isto...

mozhda? fz6 '01. recimo? ili tako neshto na chemu cesh manje da izgubish da bi mogao shto bolju r1 da uzmesh kroz neko vreme kad postanesh svestan shta >150ks mozhe da napravi  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja