Jump to content

Moto Zajednica

Kako ponisti gresku na Cbr929

Recommended Posts

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Honda CBR929RR Repsol I Honda CBR954RR HRC I jos jedna Honda CBR929 U delovima :D

E ovako drugaru mom nece da startuje motor zbog map i iat senzora,prijavljuju gresku,pa me zanima dali neko moze da mi kaze kako da se ukolne sve greske to jes poniste,posto je skidana pumpa goriva....

 

Hvala na odgovoru unapred....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

E ovako drugaru mom nece da startuje motor zbog map i iat senzora,prijavljuju gresku,pa me zanima dali neko moze da mi kaze kako da se ukolne sve greske to jes poniste,posto je skidana pumpa goriva....

 

Hvala na odgovoru unapred....

 

Vecina se resetuje skidanjem klema sa akumulatora na vise od 90sec.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Honda CBR929RR Repsol I Honda CBR954RR HRC I jos jedna Honda CBR929 U delovima :D

pokusano ,nista se ne desava,neko drugo resenje jel ima neko, motor vergla,ali nece de upali ima goriva ocitava pumpu jedina fora je sto pumpa non stop radi,nece da prestane,menjali smo relej ali relej drugi nece da radi to jes da ocita pumpu pa u cemu je tu caka i problem dali moze neko da objasni i da pomogne ? hitno je

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: CBR 954RR

kod kljuc ? malo je zajeban taj hiss sistem , i pogledaj kakvi su kontakti koji idu od pick-up-a koji se nalazi u dekliju kvacila

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Honda CBR929RR Repsol I Honda CBR954RR HRC I jos jedna Honda CBR929 U delovima :D

kod kljuc ? malo je zajeban taj hiss sistem , i pogledaj kakvi su kontakti koji idu od pick-up-a koji se nalazi u dekliju kvacila

 

Salle kod kljuc nije sigurno,jel da je kljuc nebi ocitao kod to jes prekinuo lampica da sija i relej,samo je neku gresku nasao i to je to, sada treba to da se ocita i izbrise ali fora je kako ...

 

A diagnostiku jbg ne znam ni ja sam, treba motor da se tera da bi to odradio neko ko zna i ume... jbg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Honda CBR929RR Repsol I Honda CBR954RR HRC I jos jedna Honda CBR929 U delovima :D

img20120724172707.jpg

 

evo sta izlazi na kontrolnoj tabli ,sada jel moze neko da mi kaze sta treba da radim,inace nasao sam servisni meni ,ali slabo sam se snasao..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Honda CBR929RR Repsol I Honda CBR954RR HRC I jos jedna Honda CBR929 U delovima :D

e ovako da osvezim,sknuo sam sve i kabal od svecica, ne baca varnicu tako da ne dolazi struja do njih, i ne moze da se upali motor... sada kako bi to mogao da sredim naj bezbolnije i najbrze moguce...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Honda CBR929RR Repsol I Honda CBR954RR HRC I jos jedna Honda CBR929 U delovima :D

Da oteras motor u servis .. Ipak je to oko struje malo zeznuto

 

videcu sutra sta cu i kako cu.. to jes sta da odradim, morace na diagnostiku naj verovatnije da bi se greske izbirsale sve

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Honda CBR929RR Repsol I Honda CBR954RR HRC I jos jedna Honda CBR929 U delovima :D

dali neko moze da mi kaze koliki bi pritisak pumpe trebao da bude i kako mogu da ga izmerim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova

JA SAM NA MOJOJ 929 IMAO PROBLEM SA KODOM ,VRATIO AKUMULATOR POSLE ZIME A ON BIO NA KONTAKTU I ZAKUCAO KOD.....

 

1) LAMPICA KODA SE NE GASI

 

2) PUMPA MRTVA

 

3) NEMA STRUJE NA DIZNAMA

 

4)NEMA STRUJE NA SVECICAMA

 

5) MOZE SAMO DA VERGLA

 

SKIDAO KLEME,VRACAO POSLE 90 SEKUNDI, PA 10 MINUTA,PA DVA SATA,PUSTAO DA PRENOCI I NISTA.....

 

PROBLEM SAM RESIO SLUCAJNO AKUMULATOR JE BIO NA MOTORU,KLJUC NA KONTAKTU,SKINUO SAM PLUS KLEMU ,SKINUO SA KONTAKTA,IZVADIO KLJUC ,VRATIO PLUS KLEMU POSLE NEKOLIKO MINUTA,SACEKAO NEKOLIKO MINUTA POSLE VRACANJE KLEME,STVIO KLJUC,STAVIO GA NA KONTAKT,PUSTIO MU PUMPU,KOD LAMPICA JE I DALJE GORELA A PUMPA CUTI ...... SEDNEM PORED MOTORA , NISAM SIGURAN DA GA POLUPAM ILI DA GA ZAPALIM KAD ZZZZZZZZZ.... ODRADI PUMPA,ZAVERGLAM I UPALI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Honda CBR929RR Repsol I Honda CBR954RR HRC I jos jedna Honda CBR929 U delovima :D

i dalje nista, nisam uspeo da sredim... bili smo na moru,ali ovog puta sa kolima drugar(nazalost) a ja naravno sa mojim motorom,e sada postavlja se pitanje posto sam gledao pumpu to jes konektor, kad sa unimerom stavim dve zice sastavim,pumpa kako da je non stop upaljena? pa ako neko moze da mi kaze kako da proverim dali na pumpi se nisu spojile platine ili sta vec

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Honda CBR929RR Repsol I Honda CBR954RR HRC I jos jedna Honda CBR929 U delovima :D

e ovako, sinoc smo drugar jedan koji je elektronicar i ja raskupusali celu instalciju proverli smo dizne do dizna dolazi struja(ali ponekad prekine)sada je fora nema struje kod na sevecicama... sve ovo ostalo smo sredili samo je ostalo za varnicu,pa ako neko moze da nam kaze sta da uradimo, posto kasnije opet pocinjemo cackamo nekako da sredimo? nili bi vam vise nego zahvalni unapred :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja