Jump to content

Moto Zajednica

CAPO SERVIS

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

Čapo servis Ivanjica, promenjen fiksni broj telefona 032/462-407 i fax 032/462-647.

Inače što se servisa tiča, sve preporuke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Ivanjica

Servis postoji već dvadeset i pet godina, kvalitetan i pouzdan rad, popravke, servisiranje uz garancije na ugradjene delove su samo neke stavke koje ističu ovaj servis. Vlasnik servisa je Jovanovic Mićo - ČAPO iz Prilika kod Ivanjice, servis se nalazi na 500 m od magistralnog puta Ivanjica - Požega u mestu Prilike na oko osam kilometara od Ivanjice.

 

tel.032/462 407

mob.063/646 693

 

 

 

Srdačno,

M.S."ČAPO",

Ivanjica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: BGD

Mog TDM-a je bivsi vlasnik Rasa pregledao i kompletno servisirao kod Cape proslog Januara (dihtovanje, dihtung glave,servis karburatora, svecice novi lanac i lancanici, nova guma, plocice, novi menjac...jos gomila stavki). Posle servisa motor je presao 7-8.000 km.

Svaka cast i Capi  i Rasi,  motor je jednostavno kao  nov, menjao sam samo ulje tokom prosle sezone.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

ČAPO je stari majstor i razume se opasno u mehaniku.Nekoliko mojih Arhangela održava motore kod Čape i zadovoljni su za sada.

Ja za sada nisam imao potrebe za majstorom iako sam nabio 90 hiljada km ali kada mi zatreba majstor Čapo će biti taj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Vidim da je Čapo na dobrom glasu i ne sumnjam da je dobar majstor.

 

ALI, kada sam hteo da kupim motor (KLX 650), ja njega nazovem da ga pitam da li može da mi nabavi oprugicu dekompresora, pošto na jednom što sam gledao čulo se lupkanje gore, što je simptomatično za dotični motor. Javlja se Čapo i kaže, ma batali to, dodji u Čačak da vidiš što ja imam KLX-a, jako je dobar. I potegnem ti ja put (nemali, 300 km), dodjem do Veljegrada Čačka, dočeka me neki klinja, i odvede me da vidim kršinu na kojoj ružičastim slovima piše KLX.

 

Bolje reći drešinu, ne mogu da navedem sve nedostatke tog motora koje sam uočio a da nisam ni seo na njega. Pitam se samo da li bih izvukao živu glavu da sam se usudio da ga provozam. Katastrofa, a pare koje se traže nisu uopšte male (može se reći realne za takav motor u extra stanju). E sada se ja pitam, kakav je to majstor koji meni ladno preporuči takvu kršinu, i kakvi su uopšte njegovi kriterijumi ??? ??? ???

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

Vidim da je Čapo na dobrom glasu i ne sumnjam da je dobar majstor.

 

ALI, kada sam hteo da kupim motor (KLX 650), ja njega nazovem da ga pitam da li može da mi nabavi oprugicu dekompresora, pošto na jednom što sam gledao čulo se lupkanje gore, što je simptomatično za dotični motor. Javlja se Čapo i kaže, ma batali to, dodji u Čačak da vidiš što ja imam KLX-a, jako je dobar. I potegnem ti ja put (nemali, 300 km), dodjem do Veljegrada Čačka, dočeka me neki klinja, i odvede me da vidim kršinu na kojoj ružičastim slovima piše KLX.

 

Bolje reći drešinu, ne mogu da navedem sve nedostatke tog motora koje sam uočio a da nisam ni seo na njega. Pitam se samo da li bih izvukao živu glavu da sam se usudio da ga provozam. Katastrofa, a pare koje se traže nisu uopšte male (može se reći realne za takav motor u extra stanju). E sada se ja pitam, kakav je to majstor koji meni ladno preporuči takvu kršinu, i kakvi su uopšte njegovi kriterijumi ??? ??? ???

Taj KLX je bio u sasvim dobrom stanju za svoje godište i cenu, a potvrda je i to što je prodat za nepunih 15-tak dana od uvoza..Stigao je zajedno sa mojim motorom iz Švajcarske umotan u jorgane i ćebad da se ne ogrebe, obzirom da je na motoru prva farba, ja sam ga vozio i ostade čitava glava, mašina radi kao sat, čini mi se da nije mnogo ni prešao.A to što "ružičastim slovima piše KLX" žali se proizvođaču, pošto je , kao što rekoh, na motoru originalna boja, koja se inače i meni nije svidela.

Verovatno ti izgleda da branim Čapa, ali veruj da nije tako, jednostavno čovek  pod " dobar motor" podrazumeva odličnu mašinu i mehaniku.Poznajem ga i znam da će pre da hvali razbijen motor sa odličnom mašinom, nego uglancan motor koji ima lošu mašinu ili skrivenu manu, kao što neki rade.Još da kažem da taj KLX nije njegov, već čoveka iz Švajcarske, Čapo je trebao samo da ga oglasi i proda, odnosno da učini uslugu čoveku koji je meni poslao motor.I budi siguran da si ga kupio, sigurno ne bi imao nikakvih troškova, do izrade nalepnica u lepšoj boji.

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Verovatno ne pričamo o istom motoru pošto ovaj motor o kome ja pričam još nije prodat. Ne želim nikog da omalovažavam, samo iznosim svoje iskustvo. A možda je to isti motor nego ja i ti nemamo iste kriterijume, samo znam da na onom motoru nije bila original maska, semerinzi su pišali, bio je izgreban sa svih strana, rđav, dok sam ja bio tamo klinci su ga zafarbavali u crno, a mašina je dobrano zveckala, ali to je normalno za taj motor i da se srediti, ruku na srce, ali ostalo... Tako, da je krš, krš je.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

POZDRAV za CAPA,capo mje jedan od bolljih majstora u srbiji,i ima super motore nikada nebi nekoga presao kao sto je naveo ovaj decko koi prica o ovomKLX-u,a sto se tice tog KLX-a taj motor je u fabrickom stanju,a ja sam decko koi ga je docekao na stanici u cacku i odveoga da vidi taj motor,i ja tvrdim da je taj motor u fabrickom stanju i da nisu lepljene nikakve druge nalepnice na njega,i da motor nije nigde farban kao sto on kaze.i da nisu stavljana nikakva druga maska na njega.i mogu da kazem da se taj decko uopste nerazume u motore,

:D :D ;D nema on veze sa mozgom

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Beograd

POZDRAV za CAPA,capo mje jedan od bolljih majstora u srbiji,i ima super motore nikada nebi nekoga presao kao sto je naveo ovaj decko koi prica o ovomKLX-u,a sto se tice tog KLX-a taj motor je u fabrickom stanju,a ja sam decko koi ga je docekao na stanici u cacku i odveoga da vidi taj motor,i ja tvrdim da je taj motor u fabrickom stanju i da nisu lepljene nikakve druge nalepnice na njega,i da motor nije nigde farban kao sto on kaze.i da nisu stavljana nikakva druga maska na njega.i mogu da kazem da se taj decko uopste nerazume u motore,

:D :D ;D nema on veze sa mozgom

Druze za taj motor ne znam stvarno sta i kako ali za ovo podebljano, daj nebudi smesan znam iz licnog iskustva. Voli da zajebe,laze,zavrne...

 

P.S. Ljudi koji imaju dobra iskustva svaka cast, ali nebude slepi nije sve med i mleko.I bez hejta please :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Meni skoro bio motor kod Capa na redovnom dotezanju (ventili,karb i ostale sitnice) i mogu samo da ga pohvalim. To mi nije prvi put da idem kod njega i nikada me nije zeznuo. Uvek ima neko ko ce na nekopg majstora da se zali,a li jbg nisu svi savrseni. Sto se mene tice, pohvale i za kvalitet i za cenu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 86 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: @RD-04

Danas mi crkao regler u Ivanjici pa sam svratio kod majstor Čape. Sve pohvale, čovek mi pomogao odmah, postavio dijagnozu i iznervirao se što nema drugi regler da mogu da nastavim put.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja