Jump to content

Moto Zajednica

Portret zivota mog

Recommended Posts

  • no colors, 164 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF1000 AfrikaTwin

OVAJ DEO SE ZOVE POCETAK

 

 

Posle nekoliko teskih dana, sto privatno ,sto poslovno,dosao je i taj 13.07.2012 dan kada ce poceti moja prva jaca tura. Prst sudbine je hteo da to bude bas na skuteru od 244cc .Vozio sam motore unazad 7 godina ali umereno, pomalo moto-skupovi ,nikad nesto Ovako.

 

 

 

Ruta koju sam presao i ljudi kod koje sam posetio i mesta na kojima sam konacio, su usko,blisko, bila i bice deo zivota moga.

 

 

 

 

https://maps.google....4QS62vDICQ&pw=2

 

 

Na pocetku mapa rute, pa ce idemo polako . Post po post slika po sliku rec .... hmmm

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)

Ovo obećava....:Mina: posebno deonica od Nove varoši do Podgorice. (a i ostatak ture ima svojih draži). Ja već u prvom redu i :zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • no colors, 164 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF1000 AfrikaTwin

Razmisljao sam nekoliko meseci unazad . Kako I kada . A gde cu ici na prvu solo turu sam znao. Cime pojma nisam imao . Posto je ovo zemlja kakva jeste lepa i samo to, ajde i ljudi su topli i ... ma daa ne smaram . Ima god dana usao sam u Biznis, svoj i tako ode Gpz odose kola ode sve u 3 lepe . Umalo i brak.

To je biznis u Srba , (namerno ga pisem velikim slovom) hah.

 

Tesko vreme, teski ljudi. Tezak i ja i sve nesto tesko . A moja parola je kada je najteze ti upriiiiiii najvise i tako i bi . Gle nekim cudom pade 100e viska . Hmmm 1zdravo.gif nije mi dugo trebalo resih idemmmmmmmmmmmmmmm.

 

A da zaboravih da napomenem , Beva sam uzeo na lastis od drugara pocetkom sezone cisto da umirim srce u grudima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • no colors, 164 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF1000 AfrikaTwin

Pa da krenemo , posto moje ne vesto crtanje u G.Mapi moze da izazove zabune evo ovako po srpski cu da navedem turu .

 

Dan 1. Petak .

 

Zemun-Lazarevac-Valjevo-Bajina Basta-Mokra Gora-Visegrad-Foča-Trebinje-selo Mrkonjici (tu blizu)

Koja je ovo kilometraza oa ima 500-550km tu je negde.

 

Budim se i pijem kafu sa kumom , par recenica i vec sam na motoru . Od opreme slabo ja to jakna ,podkapa,rukavice , farmerke.

Pici junace (alat , set za gume ) kome to treba hahahahah,. Mala sala (ovom rutom sam isao cesto i jako puno rodbine i prijatelja imam koji bi dosli po mene bilo gde bilo kada ) to je bio razlog moje neodgovornosti .

 

Krecem jutro je vedro , nebo suncano milina jedna krece jos jedna zivotna avantura (volim za sebe da mislim da sam avanturista)

Prvi deo ibarske sta da se pise svi znate sve ali ja sam saznao da je Beverly 250 jako potentna masina.Dobio je nadimak posle ove ture PRINC Magistrale hahahhaha. Opseg snage na 80-120 odlican , ubrzava fino iako je natovaren . Kamioni , Autobusi i sporija kola , CAO

Obilazi se u dahu 1moto3.gif.

 

Evo i nesto slika ka B.Basti

 

U ovoj fazi jos uvek nisam hteo da stajem da slikam . Šta pa videlismo i vi i ja to sve 1000 puta.

Ali Dolazim na raskrsnicu i onako bez nekog posebnog plana ,sta kako kuda i koliko cu biti ici ..... uglavnom skrecem levo ka Valjevu i .....uh Mislim da su to bile Divcibare ili Debelo Brdo namucilo me itekako satima sam vozio do B.Baste .

Pririda prelepa , a put uzak i pun peska na brdovitom terenu mene kao ne mnogo iskusnog vozaca namucilo . Posebno nizbrdo0ljut2.gif

post-17132-0-77060000-1342727269_thumb.jpg

post-17132-0-16793100-1342727307_thumb.jpg

post-17132-0-83958600-1342727351_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • no colors, 164 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF1000 AfrikaTwin

Srbijo lepa li si, Eto tako je sve krenulo negde ka i oko Valjeva na putu ka B.Basti nastale su prve fotke ovoga putopisa.

Da se razumemo kada sam krenuo od kuce krenuo sam za Trebinje i nazad ali.... videcete Zivot je pisao putopis ja samo vozio Beva 1neznam.gif

 

Iscrpljen tim peskovito, brdovitim predelima jedva cekam da stignem u B.Bastu

Gladan sam zedan voda koju sam poneo ima 40c stepeni i pihh a izvora nigde bem ti . ... ...

 

KONACNO B:BASTA jeeeeeeeeeeee miris rostilja mi igra po glavi

 

Ulazak u grad par saveta kod trafike i eto mene na klopi . Oprostite imena kafana slabo pamtim cim se udje u Bastu odma na Drini lep restoran lepa klopa i prva pauza

post-17132-0-50111600-1342727500_thumb.jpg

post-17132-0-08284700-1342728213_thumb.jpg

post-17132-0-85112500-1342728249_thumb.jpg

post-17132-0-21340400-1342728288_thumb.jpg

post-17132-0-61384200-1342728330_thumb.jpg

post-17132-0-97244400-1342728372_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • no colors, 164 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF1000 AfrikaTwin

Dobra klopa njammmmmmmm,njammmmmmmmmmmmm . Vreme je da se ide dalje vec sam par sati u sedlu . Umora nema ....

Da se vratim na BEV-a , potrosnja 3,1 l na 100 km, vrlo zadovoljavajuce . ciklistika odlican, lako se obara drzi krivine kao R 0takoje.gif

 

Zadnjica malo boli ali nije strasno , sedeo sam i vozio puno gore . Ali kako on sa lakocom jede magistralu to je neopisivo , iznenadio sam se sa 250cc da je tako OK mislio sam da ce mi biti malo snage .

 

Snage ima tama dovoljno ako idete na put a ne na trke. Lepa voznja , ako se neko razmislja dal bi mogao sa 250 BI verujte mi 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • no colors, 164 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF1000 AfrikaTwin

PREKO TARE I MOKRE GORE DO IVE ANDRICA I NOBELOVSKOG MOSTA

 

 

 

Jednom sam zalutao ovim putem bilo je kolima i bilo je poodavno,resik da se prisetim .) Put OK nema vise toliko peska i odma je lakse (manje se zamaram i mogu malo brze da vozim)

 

Priroda je ocaravajuca (znate to i sami ) ajde ima li neko da nije bio . Nisam ni stajao za fotke lagana voznja i uzivancija misli pod kacigom

igraju cudnu igru ,svasta se tu lomi hej zivote sta cu kako cu , eeee moj Nikola .)

 

Malo po malo eto nas na granici . Znate ove nase smesne Balkanske granice sto smo pravili u bliskoj nam proslosti . Jooooooj EX Jugosloveni koji nam je to trebalo ,...Ali ajde sad necemo o politici. .

 

5MIN i 20e za zeleni karton koji treba jos samo za Bosnu 0ljut2.gif aaaaaaaa

Nema veze neka ide zivot odoh ja do Visegrada ,,,,,Cuprijo cekaj me

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • no colors, 164 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF1000 AfrikaTwin

Dolazim ,gledam vreme ja da se usta napune duhanom a telefon kojom fotkom carobnoga mosta.

 

Na Drini Cuprija a Na Cupriji Beverly

 

eto naslova za neki novi roman nekoga novog Nobelovca .) ja to nisam sigurno 1zdravo.gif

post-17132-0-70878000-1342729650_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • no colors, 164 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF1000 AfrikaTwin

FOČA pa ČEMERNO

 

 

Pamtim jos pre koju godinu kada sam se vracao sa mora , drugar ima neku rodbinu u Foći .)

Pamtim je po dobrim ljudima i jednoj zanimljivosti. Ja vise golf 2ki nisam video na jednom mestu nego tamo, hahhaha to mi je bilo fascinantno ko u onom USA filmu Ko je Ubio Monu ,svi voze Yuga ovde svi, ama skoro bas svi Dvicu (nacionalni ponos i dika) Bosne nam drage.

 

Odvezao sam ja to, ali eto mene stizem" po sumama i gorama nase zemlje ponosne" ..... Tjentiste , Sutjeska , itd redjaju se istoriske razglednice . A meni se redjaju slike mijih najmilijih kojih vise nema, sa kojima sam cesto prolazio ovuda .(

 

Koliko sam uzivao u voznji toliko i u secanjima na moje neke sto me podigose i odgojise odskolovase i onda odose .(

Eto mene k,njima picim vozim jurim ČEMERNO me ceka

 

ČEMERNO je za mene prelaz iz Bosne u Hercegovinu kao da je neko nozem šumu odstranio i krece KAMEN stare nam i lepe HERCEGOVINE (pogadjate poreklom sam Hercegovac)

 

To Čemerno i pravi sneg u maju me sacekalo nekoliko puta (a ne onaj severinin) ali led u sred proleca na suncanom danu , u ne osuncanoj krivini... idt bilo je toga i cuvena deonica odroni ...ijuuuu ...

 

Ako neko krene tuda neka vozi OPREZNO i POLAKO pogotovu u Jesen i Prolece .

Zimi nemoj ni da vozite ako bas ne morate .) Lepo tece vreme pod kacigom , godine se redjaju uspomene nizu a mene nesto stisce u grudima . Posle svake krivine Trebinje je sve blize.)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • no colors, 164 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF1000 AfrikaTwin

Vidim ima mi i dragis gledalaca i citalaca, ajmo jos malo dalje bar do Trebinja da stignemo.Na samome mestu gde stoji tabla Čemerno nalazi se izvor sa toga izvora dusa se leci a brige nestaju. Ja i moj pokojni Ujak (njega moram velikim slovom) koji me je gledao kao da sam mu njegov jedini i rodjeni,uvek smo se tu napajali u povratku i odlasku u povratku iz Trebinja znali smo da zedj lecimo i domacim vinom koje bi pokupili od rodjaka .) haaha.

 

Moram reci da sam ceo put primenjjivao tehniku voznje koju me je bas on izmedju mnogo stvari naucio,(doduse kolima) a sada sam je primeni na motociklu . Tehnika voznje BEZ KOCENJA ili sa jako malo kocenja . Glatko jedrenje magistralom cuva i motor i kocnice. Malo je to teze na skuteru nizbrdo zbog slabe motorne kocnice ali radi.

 

Da pojasnim : umerenim opustanjem i dodavanjem gasa moguce je voziti sa skoro nimalo kocenja pred krivinu, dobro oceniti krivinu i osecaj kada opustiti gas i glatko oboriti motor ....prelepo funkcionise doduse na putu sa malo saobracaja i gde se mogu pomalo seci krivine . Osecaj je fantastican zadrzava se brzina a nema cimanja i otimanja ni motocikla ni kola . mora da se malo vezba i proba kada se savlada zadivljujuce kako se dobro peglaju krivine . A voznja je udobna ,prijatna a opet dovoljno brza i bezbedna.

 

Odoh Gacko me ceka a ima tamo i nekih prelepih Bileckih jezera (ko nije bio mora da ode i vidi tesko je tu lepotu i slikom opisati.

A miris hercegovine ko zna zna ko ne zna neka ode i omirise.

 

Primenjujuci gore pomenutu tehniku jedrim dalje jos 100tinak km i eto me . Cekaju oni mene znaju da dolazim . Toliko zuci mi stoji u grudima a ima dve godine kako jh nisam obisao. Verovatno su pomalo i ljuti a i zabrinuti sto me nema.

post-17132-0-69137600-1342734140_thumb.jpg

post-17132-0-01844600-1342734181_thumb.jpg

post-17132-0-34660500-1342734230_thumb.jpg

post-17132-0-51710900-1342734290_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • no colors, 164 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF1000 AfrikaTwin

Redjaju se kilometri puta , kamen nisko rastinje ,kamen , kamen nekako mi je cela Hercegovina kao da iza svake krivine more ce da se pojavi ali nema ga pa nema . A verujte Trebinje je najlepsi primorski grad bez mora prosto ne moze covek a da ga ne obuzme takav osecaj.

 

Restoran vidikovac nadomak trebinja . Prelep pogled i odlicna atmosfera cene itd (nazalost nemam slike ) zurio sam cekaju me moji a vec sam 8h u sedlu . Umor polako dolazi po svoje ali ushicenost skorim dolaskom pobedjuje sve .

 

Lako prelazim sledecih 70-80km i eto me posle jedne krivine pogled puca ,,,,,,kao na lepome velikom dlanu izmedju Leotara i okolnih brda TREBINJE .) brzo silazim u grad ,,,,lepi i visoki ljudi prelepe i za ove moje Srbijance (vodih kuma jednom on je 170cm) previsoke i prelepe devojke. Malo klopa malo , malo platani ....malo stari grad

 

Ali slagao ja vas, ja ne jurim u Trebinje. Imam ja jos 30ak km do mog sela Mrkonjica (rodnog mesta SV Vasilija Ostroskog) brmmmm pali beverli, noc pada , a sunce zalazi za Popovo Polje . Nema lepseg zalaska za moje oci od tog tamo .) Bio sam putovao ,,,,Usa ,Spanija ,Francuska,turska itd itd itd ali za moje oci nema.

 

Magistrala Trebinje - Ljubinje EXTRA za voznju kombinacija brzih krivina i dobrog asfalta(mada je sada malo propao) ali idalje rodjeno za voznju, koliko sam samo puta mastao da tu destinaciju predjem na motoru ( a prejahao na skuteru) i nisam se pokajao .

 

Stizem Mrkonjici spavaju samo skakvci pevaju , noc je sutra cu zorom do mojih . Spavam u mojoj kuci deda je napravio jos 70ih, moro svoje da otkupi od drzave posto je kolonizacijom presao za Beograd . I on kupijo ocevu kucu i sve svoje imanje od drzave ponovo . Blago meni imam gde da spavam . Hvala deda jos jedared(sto bi ti znao reci) .

 

Nastavak sutra . Laka vam Noc . Ceka na sutra AVANTURA zvana Selo,Vocnjak,Španci( da dobro ste procitali) u mrkonjicima Španci , Med Pcele Ubodi , itd .

Ajd do sutra

post-17132-0-94257700-1342736204_thumb.jpg

post-17132-0-56653100-1342736244_thumb.jpg

post-17132-0-16616000-1342736278_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

Pa sta je ovo jos jedan putopis par dana pre nego sto krenem na isti.... Bice posle Notorious prepisuje :moto3: Kad sobalim Rumuniju eto i mene u Hercegovini.... cekamo nastavak :Mina::Mina::takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)

U jednom trenutku kroz tišinu se prolomi glas iz prvog reda: Bravo profesoreeee....:takoje: Daj još malo slikica. Tekst je pravi, prepun emocija - 'oćemo da uživamo ''za sve pare''. :moto3:

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Blizu granice!
  • Motocikl: KLE 500

Ovde je bolje da se ništa ne piše nego samo da se zamišlja, alal vera Profesore!

I slobodno reci za sebe da si avanturista, imaš puno razloga za to!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • no colors, 164 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF1000 AfrikaTwin

14.07.2012 DAN 2 SUBOTA

 

 

Jutro svice , samo kako zna tamo senka okolnih planina lagano se povlaci nad Popovim Poljem .Pogled sa moga prozora je neopisiv ima slika pa gledajte a tamo iza tih brda u daljini je Dubrovnik

 

(zene iz sela su nekadaa brale Pelin,pili ste pelinkovac e ta biljka,lekovita i nosile na ledjima 5 sati peske do Dubrovnika da prodaju na pijaci eeee drugovi. )

 

Ja Naspavan odmoran jedva cekam da odem do mojih. Oblacim se laganao kosuljica bermude,otusiran namirisam pa nismo se videli dugo hocu da im budem lep .) Kad na pola puta rodjak Nedjo zaliva lozu,rec po rec eto mene sa njim u polje . treba mu pomoc da da napoja (zalije)vocu sto ga je zasadio. Sedam u VW kombi pun kanti sa vodom i krece safari do polja . Probili su oni neke puteljke kroz polja (ja vec razmisljam da ovo moze turistima da se naplati Dzip safari .) a moji offroad vozaci pozurite u P.Polje za ENDURO rodilo se . Ima deonica i za Hard enduro ko voli (pogledajte slike ) . Inace tokom napoja oraha i badema sto je zasadaio videh kako zedna zemlja ceka kisu. Srucio sam kantu od 20l vode na Mladicu . Voda je nestala ko u rupu da sam sipao . Godina je jako susna pihhhh.

 

Eto mena sada do mojih mislim se ,,,,taman zavrsili jedno 2h je trebalo kada trci mali iz sela . Nikola,Nikola znas li engleski dovikuje.

Dosli neki Španci u selo prave reportazu o Balkanu. Pocinje nova avantura , krecemo da ih vodamo po selu pokazujemo znamenitosti . Crkva(na mestu rodne kuce) gde je rodjen SV VASILJE OSTROSKI.Polja, njive , pasnjake za pčele kosnice .... itd najzanimljivije im je bilo na VW safariju. Oni su bili pokusni kunici hahahaah , skace kombi njima lose kao idemo da vidimo pcele. Ja u sali pa ovakav safari se u Sahari naplacuje i to ohohooh. .) slikali sve zivo . Malo je bilo frka kada je Nedjo otvorio kosnicu da im pokaze pčelu maticu uhhhh. Jure pčele, skacu Španci jaucu , a mi se smejemo . Turizam na Balkanu ahahahaah.

 

Inace ko ne zna jednu kosnicu opsluzuje 3-5 kg pčela a u 1kg pčela ima 10 000 jedinki ....40 000 po kosnici . mali savet nemoj da ih ljutite .)

 

Pitaju Španci sve i svasta , o ratu o ljudima pricamo do kasno posle podne , probase med oči im se izvrnuse . Kupise koje kilo i uz poziv meni da dodjem na Majorku, odose svojim putem. Mislim se tada aha Beverly 500 = Majorka #$%%%% dobro mozee,mozeee .)

 

OK , krecem tamo gde sam i kreno iz Bg-a (do mojih)

Spustam se do groblja lagano,svakim korakom , sve sam nekako tisi,manji odoh da se pogledima ispricamo. Da im kazem sve sta ima novo,staro. Tu pod mermerom leze svi moji . Slike gledam ocima mi sapucu . Ja njima glasno odgovaram.

 

Sve je dobro ,) razumeju oni mene i kao uvek daju mi i podrsku i nadu i ma sve mi u zivotu dali UHHHH, krenuo sam na ovaj put da nadjem neke odgovore na pitanja koja me muce . Pomogli su mi red je da se ide dalje .

 

 

KUDA DALJE ???????????????????????????????????????????????????????????

 

 

 

Posle nekoliko razgovora sa mojim rodjacima , dodje ideja. Da Da vracam se kuci ALI..... Jos uvek me nesto tesko stiska u grudima . SV Vasilije me zove moram mu poci . Ostrog me ceka , IDEMOOO kuda pa preko HN , Budve i naravno Čanja .) koji nosi specijalno mesto u mome srcu, celo detinstvo sam letovao temo i to na more po mesec dana a ne kao sada 9 dana odmora itd itd . U Čanju sam postao i muskarac.) a sto je najbitnije imam zivotne prijatelje tamo, koji su me cuvali kada sam bio mali. A sada imaju svoju veliku decu tinejdzere. Odoh malo da se podruzimo.

 

Mrak pada nad Hercegovinom , tonem u san, odavno nisam spavao tako blizu a tako daleko . Ko razume shvatice .........

 

 

 

post-17132-0-10849100-1342778929_thumb.jpg

post-17132-0-10237300-1342778973_thumb.jpg

post-17132-0-58752200-1342779020_thumb.jpg

post-17132-0-71709600-1342779085_thumb.jpg

post-17132-0-03189500-1342779133_thumb.jpg

post-17132-0-42365000-1342779177_thumb.jpg

post-17132-0-85301300-1342779230_thumb.jpg

post-17132-0-75816700-1342779382_thumb.jpg

post-17132-0-86202900-1342779423_thumb.jpg

post-17132-0-14099400-1342779496_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • no colors, 164 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF1000 AfrikaTwin

Beverly se odmara pored ČATRNJE . Inace ovo levo od motocikla je ČATRNJA (bazen gde se sakuplja kisnica) drzi vodu i ta voda se koristila i ja je i dan danas koristim za sve pijaem,kuvam ....Tesko je tamo sa vodom uvek bilo (cuva se svaka kap)

post-17132-0-26413600-1342780799_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • no colors, 164 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF1000 AfrikaTwin

15.07.2012 NEDELJA

 

ONAMO,NAMO ZA BRDA ONA Monte Negro Stizeeeeeeeeeeeeeem

 

 

 

Ustajem pijem kafu pakujem se . Osedlavam Beva,brmmmm kratka poseta do crkve i groblja poslednji pozdram mojima za ovu godinu . Pravim polukruzno i brrrrmmmmmm pravac Trebinje . Tacno je 08.00h ujutro bev pegla krivine kao lud , sto sam duze u sedlu to se sigurnije osecam, poceo sam bas muski da ga obaram . Samo je fora na scuteru u krivinu nagnuti se malo napred i kontra upravljanje milina . Opet vozim TB- LJ magistralu uhhhh savrsena je imam 30km do Trebinja. policije nigde osmeg pod kacigom je oko glave a Crna gora me ceka.

 

Put TB do Herceg Novog je bio los ali su ga sredili , jos jedna destinacija koja ce da baca Beva u horizontale . Malo su krivine sporije ali siroke su i put je širok.

 

Na samom g.prelazu srecem kolegu iz Zrenjanina voza decko svaka cast. Gsx 600 r nisam uspeo da ga pratim .) stvarno nemam pojma zasto (bolje vozi jbg) hah .

 

Nema veze,ovo je ionako moje hodocasce nigde ja ne zurim. Čanj je tamo bio 100 tinama god pa sacekace jos koji sat.1moto3.gif

 

Granica se prelazi kao i da je nema ni kacigu nisam skidao . Kaze policajac nemooras jado ja ti u oci imaam skener . Haaahaaa CAR.

 

Gas - Gas krivina za krivinom,pravac pa krivina sada sam vec u MNE (zaboravih da kazem da naplacuju putarinu za taj deo puta ) (bezobrazno ajd 1,5e ) prezivecu .

 

Cekam tu sliku, cekam onu krivinu iza koje je ono modro, plavo, leeepooo MOREE i BOKA. I evo je nakon intezivnog spustanja pogled puca a beskrajno plavetnilo i miris borovine i soli para mi i oci i usi i nos ma sav sam ushicen . MORE!!!!!! post-17132-0-52514200-1342783196_thumb.jpg

 

Spustam se polako levo Tivat-Kotor i trajekt idemooooooo

post-17132-0-81020900-1342783092_thumb.jpg

post-17132-0-19334600-1342783134_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja