Jump to content

Moto Zajednica

K7 GsxR 600 Par problema i pitanja.

Recommended Posts

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Motor je 2007 godiste presao 13000km, pouzdano to znam jer je kod mene od pocetka, pre 700km stradao mi je servo motor od exupa i sada je namesten da stoji u otvorenom polozaju.Prilikom davanja gasa bilo da je u N ili u brzini i u pokretu kao da ima rupu u gasu izmedju 1500 i 2500 obrtajazatim u toku voznje kada sam u prvoj brzini ili drugoj motor kao da tesko prelazi preko 4000 obrtaja(trazi vise gasa) a u trecoj radi normalno.Svecice sam menjao prosle godine, ulje bi trebalo za par stotina km, filter za vazduh sam skidao i nije zapusen, ne trosi ulje, ne dimi. Jedino filter za ulje nisam menjao.

 

I jedno glupo pitanje kad vec pitam: Sta znaci kad lampica za rezervu trepce a sta znaci kad konstantno sija?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: trenutno bez motora

Za prvi problem ti ne mogu pomnoci ali sto se tice rezerve tu mogu. Kada trepce onda si na rezervi (ne znam tacno koliko litara je rezerva) ali jos mozes malo da se vozikas, kada konstantno svetli znaci da treba da krenes pravo na pumpu jer si kritican sa benzinom... 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Za prvi problem ti ne mogu pomnoci ali sto se tice rezerve tu mogu. Kada trepce onda si na rezervi (ne znam tacno koliko litara je rezerva) ali jos mozes malo da se vozikas, kada konstantno svetli znaci da treba da krenes pravo na pumpu jer si kritican sa benzinom... 1zdravo.gif

Hvala za, problem sa rupom u gasu sam resio, sajle od gasa su se rastelovale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

E da zaboravio sam jos jednu stvar, od skoro mi se desava a i drugaru na R1. Kada mi motor predje 95 i 105 stepeni desava mi se da menjac nekada teze izbacuje iz brzine i kao da je malo tvrdji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

E da zaboravio sam jos jednu stvar, od skoro mi se desava a i drugaru na R1. Kada mi motor predje 95 i 105 stepeni desava mi se da menjac nekada teze izbacuje iz brzine i kao da je malo tvrdji.

Najverovatnije zbog visoke spoljne temperature i zagrejanosti celog agregata. Jel se to sa menjacem desava kod ovih vrucincina i posle voznje ili ?

Kako bi voleo da imam K7 i tvoje probleme 1moto3.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

E da zaboravio sam jos jednu stvar, od skoro mi se desava a i drugaru na R1. Kada mi motor predje 95 i 105 stepeni desava mi se da menjac nekada teze izbacuje iz brzine i kao da je malo tvrdji.

Najverovatnije zbog visoke spoljne temperature i zagrejanosti celog agregata. Jel se to sa menjacem desava kod ovih vrucincina i posle voznje ili ?

Kako bi voleo da imam K7 i tvoje probleme 1moto3.gif

Posle voznje kad ga ugasim i odstoji 5-10min ponovo radi normalno, naravno dok je ugasen ma koliko bi prethodno zagrejan i tad menjac funkcionise normalno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja