Jump to content

Moto Zajednica

Madison 400 2003. motor

Recommended Posts

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Burgman 400

Zna li neko koji motor nosi Madison 400ccm 2003.god 24kW? Da li ima delova za isti? Koja je cena odrzavanja i na kojoj kilometrazi?

Trenutno su u opticaju:

Madison 400 2003. (najlepsi mi je)

Burgman 400 2004

Majesy 250-400 2001-2004

 

Ima li nesto od predloga? Visok sam 192cm pa ne bih voleno na skuteru da izgledam kao na bicikli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6714 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Madison pogoni agregat iz Burgmana. Delova ima, cene, hm, to ce ti reci vozaci Burgmana mada remontovanje transmisije moze puno do kosta. Momci ce ti objasniti detaljnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Burgman 400

@Alekre Hvala druze na odgovoru, ali nisam siguran da je Burgmanova masina, citao sam na forumu da je Jasa12 imao problem sa radilicom i delovi sa Burgmana ne pashu morao je da kupi kompletan motor (cca 500-800e). Zato me malo i brine kupovina istog, ali me odusevljavava izgledom i performansama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Ja mislim da tog Madisona od 400 treba izbegavati u sirokom luku. Mislim da nije agregat iz burgmana i da nema veze sa suzukijem, nisam siguran ali mislim da je neki "Franco Morini" sto u stvari kako kazu i nije los agregat i proizvodjac samo sto delova kod nas nema i niko i nije cuo za tog proizvodjaca. Imas u oglase ovog http://www.polovniau...i_madison_k400/ ali ko zna sta mu fali, pa i da je sitnica dzabe kad ne postoji, a po meni je to najlepsi model madisona ( dvojke). Mozda gresim ali to je ovaj agregat

http://www.motorcycl...lendor-400.aspx

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6714 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Uspeo sam da iskopam tacne informacije. Radi se Morinijevom agregatu koji je baziran na Suzukijevom. Neke stvari su slicne, ali dosta toga nije izmenjivo.

 

Ja sam imao Aprilijicu sa Morinijevim agregatom i nikakve frke nije bilo. Dobar stroj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Burgman 400

@Alekre Hvala ti druze na informaciji, ja sam gledao par dana i nista korisno ne nadjoh. Idem u cetvrtak da pogledam Burgmana i Majesty. ali sad je izleteo i jedan Skyliner po veoma korektnoj ceni, a extra odrzavan, tako da cu i njega da pogledam. Kuckam uskoro sa novim info bjb_boze_sacuvaj.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: sarajevo
  • Motocikl: Honda VTR 1000

da se javim posto sam imao madison-a..taj motor izbjegavaj u sirokom krugu..radilica ako ti crkne neces je nigdje polovnu naci..nova je 1000 eura..da je masina od suzukija nije..jedino sto pase od suzukija jeste cilindar i glava od 2003 god..to im je samo isto a ostalo ni blizu nije..onda ima problem sa farovima po noci se nista ne vidi..ja sam i xenone stavljao al nista..

 

onda kod svakog madisona curi pomalo ulje iz prednje kocnice..kako sta odakle to niko ne zna :neznam:..ja sam sve naprijed rastavio i nisam mogao naci gdje curi..

 

u globalu koliko sam dao na popravke motora mogao sam kupiti motor od cca 4000-4500 eura..

 

tako da moj topli savjet bjezi od njega..

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Burgman 400

Odustao od Malagutija definitivno, kao i od Yamahe. Uzimam X9 250 SL sa Hondinim motorom, 2002.god, Uskoro slike u Garazi 1moto3.gif2jee5.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Ubaci slike i ovde [http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/73552-x9-obozavaoci-zasto-nas-nema/ quote name='nikkks' timestamp='1343691983' post='1346178']

Odustao od Malagutija definitivno, kao i od Yamahe. Uzimam X9 250 SL sa Hondinim motorom, 2002.god, Uskoro slike u Garazi 1moto3.gif2jee5.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja