Jump to content

Moto Zajednica

Popravka vodene pumpe za 10 minuta ! Aprilia SC, Beverly, itd

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Bajina Bašta - Tara
  • Motocikl: Bev 2oo

Sve mi se čini da ovaj noviji set odgovara i za Beverly 200, 2002 god jer se na spisku pominje i Piaggio i Aprilia Scarabeo 200 a to je valjda isti agregat ili se varam...

http://www.kompp.co.rs/catalog/rms/rezervni-delovi/vodene-pumpe/vodena-pumpa-19.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Tuneru,nazovi ih i zamoli da ti šublerom premere osovinu. Ako budem išao danas na Novi Beograd i ako budu imali pumpu u Biker house na tošinom bunaru (nekada komp co i imaju isti asortiman) izmeriću ti ja osovinu. A ako je u medjuvremenu negde nadješ i kupiš javi se da ti objasnim jednu važnu inženjersku patku koja tu postoji i može da ti razvodiljubav (moram da biram reči) navoj propelera.

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd - Atina
  • Motocikl: Yamaha X-Max

jdno pitanje: Bev 250, 2005 god; Jutros sam primetio par kapi vode (Kazem voda za to sto nema miris i nije masno) kapljalo je iz dela gde je kocnica (leva strana volana??) okolo je plastika pa nisam mogao da vidim bolje, te tecnosti je bilo na samom otvoru (tj. moglo je prstom da se napipa, 1-2cm unutar tog dela )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3630 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Mislim da se kod beva tu nalazi boica za sipanje. Standardan problem kod Piagio grupe je los cep. Ili slabo dihtuje ili onaj ventil za ispustanje rikne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

jdno pitanje: Bev 250, 2005 god; Jutros sam primetio par kapi vode (Kazem voda za to sto nema miris i nije masno) kapljalo je iz dela gde je kocnica (leva strana volana??) okolo je plastika pa nisam mogao da vidim bolje, te tecnosti je bilo na samom otvoru (tj. moglo je prstom da se napipa, 1-2cm unutar tog dela )

 

 

Mislim da se kod beva tu nalazi boica za sipanje. Standardan problem kod Piagio grupe je los cep. Ili slabo dihtuje ili onaj ventil za ispustanje rikne

 

I meni liči na ovo što ti kaže muljaz. Čak sam i za sebe zvao za isti problem i u Moto Davoru ti je 200 dinara. Za mene nisu imali , ali možda imaju za tebe. Pripremi početna slova odnosno brojeve rama iz saobraćajne i pronaći će ti odgovarajući.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Ja ne bih paničio, možda je stvarno samo voda (ko zna odakle)...ako je ne daj bože kočiono ulje, na posudi za sipanje imaš merno staklo pa uvek možeš da vidiš stanje kočionog ulja.

Ako se dobro sećam kada skineš masku na Bevu (2 šrafa napred i 2 šrafa pozadi) možeš da ispratiš instalaciju i da vidiš odakle je curenje...ukupno 10 min. posla.

Javi šta je bilo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Bajina Bašta - Tara
  • Motocikl: Bev 2oo

Mislim da se kod beva tu nalazi boica za sipanje. Standardan problem kod Piagio grupe je los cep. Ili slabo dihtuje ili onaj ventil za ispustanje rikne

 

Kod Beverly-a je prelivna boca na desnoj a ne levoj strani 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja