Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha r6 ,2001 god , 2600e

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 792 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Ne mislim ni ja da je ova cena nesto visoka, u sustini to godiste, ako je odlicno stanje itd itd, ok je cena (barem na spram onih po oglasima) uvek malo dogovora i odlicno.

 

Nego iz nekog svog iskustva, jedna cena, pa se podigne... kazem, neko nepisano pravilo :neznam: , ali srecna prodaja u svakom slucaju, lep motor ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 s ,Yamaha r6

Motor ovako sredjen moze super da vas sluzi za mnogo stvari. Evo slike iz njegove mladosti

:moto3:

pljacka-motori-ap.jpg

 

p.s. ovo je sala naravno!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 s ,Yamaha r6

eh da sam uradio tu sljaku... Mentoli uzeli iz ovog pokusaja sa slike dijamante u vrednosti od skoro milion eura. E to im bilo malo pa su se za mesec dana vratili po jos i naravno tada uhapseni :) ...mislim jednog nisu uhapsili,on je prelepio motor crnom mat foliom i meni ga prodao za 500e :lol::nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 s ,Yamaha r6

Neverovatno... jel verujete da niko nije zvao u vezi motora od koda sam stavio oglas. Bila je ponudjena jedna zamena i neki lik "iz kraja" se kao interesovao...oglasio sam motor na polovnim automobilima i ovde i nista...

Cena... 2500e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

i meni bio motor 2 meseca u oglasima i nista, verovatno moze da prodje samo neka zamena za skuplji motor uz doplatu....izgleda da niko nema jebeni evro

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

Kolega prodace se kad se najmanje nadas, lep ti je primerak. Cekaj samo da se pojavi kupac, nekad to traje dosta dugo, a nekad veoma brzo. Ja sam dosta talican ali imam specifican nacin kupovine a pogotovu prodaje i dosta dobro to radim. Trenutno sam prezadovoljan svojim motorom i ne mislim da ga menjam, ali ako resim, ocas posla cu ga prodati. Da vam odam jednu malu tajnu vezano za prodaju (osim ako niste preprodavci)

Ako vam se javi prvi ozbiljan kupac nikad ga ne ispustajte. Spustite cenu i vise nego sto ste mislili i dobicete kes. Jbs 100-200 dole na koje nisi racunao, zaradices ih na drugu stranu i imati ono sto zelis kasnije. Npr ja sam prethodni motor prodavao za 1700, a bio spreman da ga dam za 1600 ladno, a za 1500 ako neko bas zapne. Medjutim tip umalo da mi pobegne a ja to ne ispustam i dam ga za 1400e. KES. Posle, kad sam kupovao motor, kupio sam ga za 300e manje. Naravno, tip koji je prodavao motor je imao slican nacin razmisljanja kao i ja. Nije hteo da ispusti prvog kupca, zavrsio sam mu neki posao (dobio je kes) i svi zadovoljni. I moj kupac motora, tada i ja, kasnije i moj prodavac a opet i ja. Mozda je ovo mnogima nelogicno ali meni je logicno i te kako. Naravno, moras uvek poceti s logicno privlacnom startnom cenom koja uvek mora da bude za 100e niza od svih motora koji su na prodaji na oglasima. Ako se tu ne nalazis, nemas matematiku itd, onda shvati da za kes nikad nista neces prodati u ovoj zemlji bez obzira koliko ti vredi bike, koliko je ulozeno itd. Ovo se Miso ne odnosi samo na tebe i tvoj bike nego na sve motore koji se prodaju. Tu ne racunam i ne priznajem trampe jer su tu moguca razna kojekakva uvaljivanja. Ne kazem da ih nisam radio ali cesto su bez happy enda.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 s ,Yamaha r6

kolega totalno si upravu. Kapiram i ja sve to,pogotovu sto ne zaradjujem za zivot prodavajuci motore,vec eto,ne trebaju mi dva pa kao aj jedan da prodam. u oglasima su ovakve r6-ice oko 3000. Cenu ne da sam spustio,nego je stvarno besmisleno spustati jos. Motor stvarno ne bih dao ni za 2499e jer u toj varianti bolje mi je da vozim stvarno super motor u odlicnom stanju,nego da ga prodam. Na pr u polovnim automobilima sam oglasio ovaj motor na 2900 cini mi se... I tu sam i tekako spremam na dogovor. Ovde, zbog foruma,forumasa i kolega sa Bj-a sam vec napravio ekstra dogovor. Pa ko voli nek izvoli :)

Pozdrav prijatelju pa se, nadam se, vidimo na nekom sajmu il u nekoj voznji :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

cena ti je ok i kazem ti prodace se. cak sam i ja nekim prijateljima preporucivao tvoj motor jer su zainteresovani za r1 i r6. ko prvi bude dosao do kesa ima preporuku od mene jer prvenstveno je cena ok a vidim i stanje takodje. vidimo se na nekoj voznji, ako si u prolazu kroz nis obavezno svrati do mog studija na kafu. pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

Svaka roba ima svog kupca ortak je kupio pre mora R6 isto godishte ... e sad zashto je uzeo taj a ne npr tvoj neumesno je prichati zar ne ... prodace se kad se nadje kupac koji je spreman da plati koliko budesh trazio u tom trenutku i uz to da mu se svidi motor za te pare ...

 

mat crna mu bash lepo lezi ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 s ,Yamaha r6

Aj dok ne spakujem motor u zimski san da stavim cenu 2400e. Motor za par dana ide u garazu ako se ne proda,a pocetkom sledece sezone bice realno skuplji. Idealna prilika da ustedite jedno 400-500e :) (Potsetih sada sebe na klinca iz teme "ekstra skuter za te pare) :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 s ,Yamaha r6

Zamenjene plocice na kocnicama,lancanici,ulje. Sredjen lanac,utegnut,opran. Motor je ko iz fabrike :) Ostala je samo registracija. Garantujem da ne postoji bolja r-6ica za ove pare. pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja