Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ZX6R 636 2002.god.

Recommended Posts

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Samo iz razloga sto nemam vremena da se vozim, nova cena: 2700 e. Mislim da je cena vise nego korektna za ovakav motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Nova ekstra ponuda 2500 e. Ponuda vazi dok se ne proda auto koji sam nameracio da kupim, ako ga do tada ne prodam necu ga ni prodavati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Nije skupo, čak pretstavlja vrlo dobru i povoljnu priliku.

Samo strpljivo, ne rastu kupci na drveću, pojaviće se onaj pravi samo ga strplivo čekaj.

Na žalost, taj tip motora više nije za mene. Da jeste već bi bio kod mene u garaži.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Matori moj savet ti je da nespuštaš cenu (mada svako zna svoju muku) , jer ako je zbog kola veruj mi ima ih dobrih za smešno malo para , a dobri motori i u stanju kakav je tvoj su jako retki pogotovo kod nas u Srbiji (gledao sam taj motor u NS-u ali nisam imao para za njega ).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Danas ce biti promenjeno ulje i filter, cena ostaje nepromenjena, prava zimska 2500 e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Zamenjeno ulje i filter ulja. Stavljeno BARDAHL XTC C60. Cena i dalje nepromenjena 2500 e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Sve i da poklanjam motor opet bi se nasao neki pametnjakovic koji bi rekao da mu ga dovezem ispred vrata, napunim pun rezervoar goriva i dam mu malo kesa da ima za dzeparac. Ne verujem kakvih ljudi ima.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Uz motor dajem i nove rukavice, nikad nosene. Kasnije cu okaciti sliku i napisati marku i velicinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Nova cena: 2300 e. Ova cena vazi do srede 19.09. ako se do tada ne proda motor vise nije na prodaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Druze, nemoj misliti da ti pametujem, ali tim nivelacijama cene (podizanjem na gore), neces nista postici! Tom metodom ga neces nikad prodati.

Imaj strpljenja i polako. Ako ti gori, napisi u oglasu da ti je hitno da je moguca ozbiljnija korekcija cene i to je to.

Ako ti ne gori, stavi neku i ne menjaj. Kao kad pecas... zabacis udicu i cekas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Nesto povoljno mi je bilo iskrslo i falilo mi je kesa da zatvorim tu finansijsku konstrukciju pa sam zato spustio cenu. Posto mi ta sema vise nije aktuelna vratio sam cenu na staru, odnosno na 2500 e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Dok ne napises moze zamena za jeftiniji veruj mi nema nista od toga, jer i onaj ko ima kes nece da kupi sigurno motor za kes ako ima nesto u garazi sto bi da proemeni, oglasi su puni motora a neko ce sigurno prihvatiti zamenu, jos sad dolazi zima... Veruj mi ovo ti pricam iz licnog iskustva :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Tek sad vidim da je na ovom motoru podrep i zadnji blatobran moje proizvodnje :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Jesu, podrep i blatobran su iz tvoje radionice. Znam i ja da bi sa zamenom bilo lakse ali mi to nikako ne odgovara. Ne bavim se preprodajom motora a nekako mi je doslo vreme kad mi motor ne treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

ama, nemaju ljudi para... a ti ne preteruj sa spuštanjem cene jer će još ljudi da misle da hoćeš nešto da im uvališ :D

i ja svoj motor prodajem, odličan takođe, ali se slabo interesuju -.-

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Ko dodje da pogleda motor videce da nema nikakvog uvaljivanja. Vise mi nije frka za pare ali jednostavno nemam vise zelju da vozim ovaj tip motora a voleo bih da motor prodam nekom ko ce da odrzavati kako treba pa makar to bilo i ispod cene. Skoro je dolazio neki (po mojoj skromnoj proceni napaljeni lik-nije clan foruma), koji je gledao motor i nudio mi 2400 e ali zbog njegovog stava i pitanja tipa "kol`ko moze da razvije, je l` se lako dize na zadnji, mogu li malo da mu spalim gumu, kako mi stoji..." nisam ni pomislio da mu ga prodam pa sve da mi je nudio i 3000 e.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja