Jump to content

Moto Zajednica

Koji bi vi motor izabrali >? (8 motora)

  

52 članova je glasalo

  1. 1. Koji motor ?

    • Cagiva mito 1998
      3
    • Cagiva super city 1999
      6
    • Aprilia rs 125 2003
      5
    • Aprilia rs 125 2000 (crveno-crni)
      1
    • Aprilia rs 125 replica 2001
      2
    • Aprilia RS 125 2000
      1
    • Honda NSR 125 R 2000
      3
    • Honda cbr 2006
      26
    • Yamaha TZR 25 2000
      5


Recommended Posts

  • Јахач змајева, 1537 postova

9. Yamaha TZR 25 2000

YAMAHA TzR 125,2000god. dobro ocuvan,nove gume,ARROWauspuh, (na slikama je original auspuh) nove prednje i zadnje disk plocice. Registrovan do 30.6.2013 BiH papiri. Cena 1000e

Slika motora :

slika_88167_2012_05_1337916209_velika.jpg

Yamaha sigurno izdrzljiv,lepo izgleda,malo slabije vuce od ostali 125,kad bi neko sa foruma ko ima ovaj motor da kaze vise o njemu bio bi zahvalan.

 

 

 

Upravo ovog TZR-a... Prosto, jer je to moj bivši motor... 1moto3.gif

 

 

Dok je bio kod mene odravao sam ga kao svoj ponos 1lol.gif podmazivan je redovno i čuvan u idealnim uslovima...

Preko zime je čak boravio u mojoj spavaćoj sobi kraj kreveta vjerovao ili ne... 1lud.gif

 

Trenutno je u Prnjavoru, vlasnik Marko Duronjić... Dobar momak, održava motor ali ga vozi na zadnjem više nego na dva točka...

 

Dakle ako ga pazariš nemaš šta da gledaš, samo pregledaj prednju viljušku i kupuj.... 1oda.gif

 

 

Srećno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Uzmi nešto što ide 280 odma', nemoj da se zamaraš sa tim lešinama što idu 200. Kad bolje razmislim, i 280 je sprdnja, Hayabusu uzmi, ona može bar 310.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Mala krajnja brzina ali odlican izbor. Moze to jos da se nasvira da ide brze zato nemoj da brines. Vidim da vec par puta pises stavljena komlet masina pa me zanima jel to neki tip motora(komlet) ili neka greska u kucanju? Ako je to naziv masine pretpostavljam da se radi o novoj tehnologiji radjenoj na bazi jaja i da je to skracenica od tri reci "dobar ko omlet" iliti u prevodu "dobar do jaja". Meni se iskreno vise svidja naziv "Kajgana" jer kada ga razvuces pri izgovoru bas mi deluje japanski i sigurno bi mogao preko dve glave da ide!

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: DUKE 690 2013

Ovaj zeleni ide 200 ako kazaljka krece od 60.Mozda se dobija komplet odelo uz njega ?Zasto je pile preslo put?moze da bude svasta ali bitno je da on ide ko omlet ili dobar ko jaja u,dobar do omleta .Druze evo ti lep motor

http://www.polovniautomobili.com/oglas1977534/aprilia_rs_125_hitno/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Ovaj zeleni ide 200 ako kazaljka krece od 60.Mozda se dobija komplet odelo uz njega ?Zasto je pile preslo put?moze da bude svasta ali bitno je da on ide ko omlet ili dobar ko jaja u,dobar do omleta .Druze evo ti lep motor

http://www.polovniautomobili.com/oglas1977534/aprilia_rs_125_hitno/

Stvarno lep :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Xtreme, 390 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

 

Imam malaguti f12 50cc

Punim 18 za 2 meseca.

 

ovo je motor skinut sa staze, Rossijeva Replika, otvorena serija, 15 KW

zamenjen motor komlet iz ovlashenog servisa.Fakticki motor je kao now.

 

Imam ja za tebe druze Suzuki RG80 Gamma '95-to,ocuvan kao casa,presao 2300km,ma salonsko stanje,masina nikad pogledana,ide 220km/h ako lepo zalegnes,u saobracajnoj pise 7KW,ali posto je Capirossi replica garant ima tu negde oko 15KW,nije skinut sa staze,ali je par puta preguran preko iste,radjen za trziste Istocne Nemacke - dakle kvalitetan minimum kao Golf II..

 

Ako poverujes u ovih par recenica slobodno kupi tu Apriliju :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: novi sad

meni se svidja ona cagiva 2t enduro sport city to bi uzeo.mito je jako skup za odrzavanje.honda cbr 4t je najverovatnije najtrajnija i malo trosi pa i brzina za taj motor nije losa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Vojvodina

Ja bi sve batalio sem endura,neznam koliko idu nit dali su 2 ili 4 takta,ali bi ja nekog kruzera ili endura ili tako nesto uzimao koji su udobni i laki za upravljanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Vrsac, Srbija
  • Motocikl: Gilera Nexus 500, ZX6R

meni se svidja ona cagiva 2t enduro sport city to bi uzeo.mito je jako skup za odrzavanje.honda cbr 4t je najverovatnije najtrajnija i malo trosi pa i brzina za taj motor nije losa

 

 

Ti bi uzeo Cagivu Sport City, a ne bi Mita je je održavanje skupo, pa druže, onda grešiš, te 2 Cagive imaju isti agregat.

A sto se tiče Honde, u potpunosti se slažem sa tobom. 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: novi sad

meni se svidja ona cagiva 2t enduro sport city to bi uzeo.mito je jako skup za odrzavanje.honda cbr 4t je najverovatnije najtrajnija i malo trosi pa i brzina za taj motor nije losa

 

 

Ti bi uzeo Cagivu Sport City, a ne bi Mita je je održavanje skupo, pa druže, onda grešiš, te 2 Cagive imaju isti agregat.

A sto se tiče Honde, u potpunosti se slažem sa tobom. 0takoje.gif

pa jeste verovatno je isti agregat samo sto ipak mislim da mito ima vise konja i da ima 6 brzina a ovo sedam.mislim da je enduro malo trajniji iako je isto 2t

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 266 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka - Beograd(Jerkovic)
  • Motocikl: Yamaha Virago 535-prodat; RC36

meni se svidja ona cagiva 2t enduro sport city to bi uzeo.mito je jako skup za odrzavanje.honda cbr 4t je najverovatnije najtrajnija i malo trosi pa i brzina za taj motor nije losa

 

 

Ti bi uzeo Cagivu Sport City, a ne bi Mita je je održavanje skupo, pa druže, onda grešiš, te 2 Cagive imaju isti agregat.

A sto se tiče Honde, u potpunosti se slažem sa tobom. 0takoje.gif

pa jeste verovatno je isti agregat samo sto ipak mislim da mito ima vise konja i da ima 6 brzina a ovo sedam.mislim da je enduro malo trajniji iako je isto 2t

 

Mito 1998 godiste ima 7 brzina. 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova

stvarno ste losi jbt. przite tu klinca, sprdate se na racun one honde koja ide 300 a vidite da se decko raspisao u prvom postu i vidi se da voli motore. mali, moj savet ti je da ti batalis ove gluposti od 125cc i da dodas malo kinte i kupis srad-a od 600cc. tu neces patiti o krajnjoj brzini koju toliko pominjes i usraces se svaki put kad das gas. ako si normalan znaces da pustis gas kad treba, a ako nisi prirodna selekcija ce da odradi svoje. poz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

stvarno ste losi jbt. przite tu klinca, sprdate se na racun one honde koja ide 300 a vidite da se decko raspisao u prvom postu i vidi se da voli motore. mali, moj savet ti je da ti batalis ove gluposti od 125cc i da dodas malo kinte i kupis srad-a od 600cc. tu neces patiti o krajnjoj brzini koju toliko pominjes i usraces se svaki put kad das gas. ako si normalan znaces da pustis gas kad treba, a ako nisi prirodna selekcija ce da odradi svoje. poz.

 

 

 

Па да одма отворимо тему у Црној хроници....1hmm.gif

дечко нема 18 година еееее 1hmm.gif1hmm.gif1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

ja sam imao apriliu rs125. kupljena nova u fabrickom stanju je isla okruglo 160 kmh i dva drugara su imali iste jedan stariji model i jedan noviji i oni su isli isto toliko tako da bih iskljucio te price o nekim vecim brzinama. opet ako je cackano nesto oko masine moguce je da mogu dostici neku malo vecu brzinu. ALI ti motori su se toliko kvarili da smo se vise vozali biciklom nego motorom a jos ako je nesto dirano oko agregata kontam da se kvare bar duplo vise. (moram napomenuti da sam motor redovno odrzavao, servisirao, i kulturno vozikao) tako da moj glas ide za Hondu cbr , samo zato sto je cetvorotaktna a manje-vise sto je manja,slabija, sporija idt. bolje se voziti nego cekati kad ce majstor,serviser idt. imati vremena za popravku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

I ja sam uvek za 4t osim ako je neki skuter 50ccm ili apn i sl. Kupi i vozi se, malo trose, menjas litru ulja na 5000km, gume nisu skupe. Kad se navozas prodas i kupis nesto vece. Meni je drug imao NSR, kao ide 180km/h, kontam da je lagao a i da nije treba mu do tih 180 ihahaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

stvarno ste losi jbt. przite tu klinca, sprdate se na racun one honde koja ide 300 a vidite da se decko raspisao u prvom postu i vidi se da voli motore. mali, moj savet ti je da ti batalis ove gluposti od 125cc i da dodas malo kinte i kupis srad-a od 600cc. tu neces patiti o krajnjoj brzini koju toliko pominjes i usraces se svaki put kad das gas. ako si normalan znaces da pustis gas kad treba, a ako nisi prirodna selekcija ce da odradi svoje. poz.

Pa kad ide zivot sto da ide na SRAD-u 600, rasprodaj sve sto imas i kupi YZF-R1 2006-2010, on garant ide 300, sa srad-om od 600 bi se samo mucio :lol:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Nsr 125 r

Evo ja da ti pomognem malo... Cagiva Mito je po meni ovde najbolji motor... Atraktivan , brz... sto ti to verovatno i trazis... Aprilija se dosta kvari , kako sam ja cuo... A inace vozim Hondu nsr 125 1990 god i mogu ti reci da je dobra.. god dana je kod mene i nije imala ni jedan kvar... ali 200 sa cilindrom od 125 ccm nema teorije.. 160 moze to potpisujem samo ako je dobar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja