Jump to content

Moto Zajednica

Potrebna pomoc

Recommended Posts

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Motocikl: Honda Dominator

Ljudi, treba mi vasa pomoc...

Trebaju mi neki djelovi za motor, i nasao sam ih na motobike.rs, ali oni rade isporuku samo na teritoriji srbije. Ja sam iz cg... E sad vjerovatno pretpostavljate sta mi treba...:) Ako ima neko ko ce ovih dana na more, ili tako nesto, a voljan je da pomogne, neka se javi...:) ja bih narucio djelove, oni stignu na vasu adresu, vi ih ponesete kad krenete, i to je to...

nije nista tesko, ni glomazno

Puno bi mi pomogli, posto ovamo ne mogu da nadjem ovo sto mi treba...

Hvala unaprijed.

POzdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

pa, brate, neka neko ovde samo posalje po vozacu autobusa... najmanji problem... tutne se neka sitna kinta vozacu i to ti je to... mislim da su 2 evra taman, a za 5 evra bi ti verovatno prevezli i kilo horsa, a ne bi ni pitali sta je :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

pa brate, evo ja mogu da ti posaljem delove... koliko su ti kabasti delovi? ako mogu da stanu kod mene u kofer, mogu ja da ti to posaljem... nije neki veliki problem... samo moras da mi organizujes te delove i recimo 5e za vozaca :)... ali ja sam u bgu jos do nedelje, a onda idem u hrvatsku na more i tamo cu da ostanem do avgusta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

e sad, ne znam hoce li da prave problem vozaci... ranije se to radilo za srbiju, a posto ste vi sad druga drzava, ne znam kako ide. mozda je najbolje da jos danas vidis sa nekim vozacem koji vozi u bg, dogovoris se lepo sa njim, vidis kad on krece iz bga, das mu ti kintu,i ja mu lepo to odnesem i gotova stvar... sve to pod uslovom da mozes da organizujes do kraja nedelje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Motocikl: Honda Dominator

Ma nije brate nista kabasto... par lezajeva i neki dihtunzi...E sad ne znam, ne daju mi se pare vozacima. Ja bih radije to odradio preko poste, ili banke, ne znam kako ide sad transfer novca izmedju srb i cg... Ja tebi uplatim pare, ti platis djelove, i posaljes mi ih autobusom...I gotova stvar.:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

pa moze, nije problem, ali moras da vidis sa nekim vozacem prvo, da li hoce da voze... mislim, da ne bude da kupim delove i odnesem tamo, a oni nece da uzmu... samo zbog toga..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ja sam slao neke delove za CG, i to je funkcionisalo ovako : Ja kupim ovde sve potrebne delove, ti nadjes vozaca koji vozi iz CG za Novi Sad, zna se kolko kostaju delovi, posaljes mi novac po vozacu, ja ga sacekam na stanici, on meni novce, ja njemu delove i to je to. Ti se dogovoris sa vozacem kolko ces ga castiti i gotovo.

Ja sam delove slao po autobusu koji je isao iz Vrbasa za Niksic, doduse nije bio autobus vec kombi ( valjda zbog malo putnika ) , al je uredno dosao na autobusku stanicu .

Jedino sto sam morao sve da raspakujem da vidi sta ima unutra ( da mu neko ne uvali nesto ). Mislim da ako ga castis 10 evra - da bi jos dobro prosao ( meni stiglo preporuceno pismo iz Budve, postarina bila 3 evra ) .

E ako ti ova varijanta odgovara i ako mozes da nadjes vozaca iz tvog mesta da ti to donese - tu sam ! ( A posto moto bike ima radnju u N. Sadu, ustedeo bi na postarini - ovde u Srbiji ) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Ja sam slao neke delove za CG, i to je funkcionisalo ovako : Ja kupim ovde sve potrebne delove, ti nadjes vozaca koji vozi iz CG za Novi Sad, zna se kolko kostaju delovi, posaljes mi novac po vozacu, ja ga sacekam na stanici, on meni novce, ja njemu delove i to je to. Ti se dogovoris sa vozacem kolko ces ga castiti i gotovo.

Ja sam delove slao po autobusu koji je isao iz Vrbasa za Niksic, doduse nije bio autobus vec kombi ( valjda zbog malo putnika ) , al je uredno dosao na autobusku stanicu .

Jedino sto sam morao sve da raspakujem da vidi sta ima unutra ( da mu neko ne uvali nesto ). Mislim da ako ga castis 10 evra - da bi jos dobro prosao ( meni stiglo preporuceno pismo iz Budve, postarina bila 3 evra ) .

E ako ti ova varijanta odgovara i ako mozes da nadjes vozaca iz tvog mesta da ti to donese - tu sam ! ( A posto moto bike ima radnju u N. Sadu, ustedeo bi na postarini - ovde u Srbiji ) .

 

 

3 Eura postarina??????....pa 65 dinara kosta da se posalje pismo avionom za australiju(iz srbije ).....ispred mene zena u posti slala....100% tacno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 

 

3 Eura postarina??????....pa 65 dinara kosta da se posalje pismo avionom za australiju(iz srbije ).....ispred mene zena u posti slala....100% tacno!

 

 

Sta se cudis? Lepo sam napisao da je to postarina iz Crne Gore za Srbiju, a ti poredis sa postarinom iz Srbije za Australiju .

Dobro, posto sam pismo dobio jos pre cetiri meseca, malo sam pogresio, nije mi poslato pismo iz Budve, vec iz Tivta, a cena nije bila 3 evra - nego 2,4 evra . Malo li je ? Ako uporedis tu postarinu sa ovom sto si naveo, 2,4 * 116 = 278 dinara. - ako je do Australije 65 din, za 278 dinara ima da posaljem sam sebi pismo, al da ide preko Australije i Amerike i mozda jos i dobijem kusur !

Evo ti, pa se uveri - pismo tesko 5 grama, cena 2,4 evra :

 

koverta-800x580.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Tuznog li sajta (motobike.rs).

Placanje keshom. Isporuka u Srbiji. Kameno doba.

 

Nadji sta ti treba na ebay-u, klikni 2-3 puta i sacekaj postara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 514 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Tuznog li sajta (motobike.rs).

Placanje keshom. Isporuka u Srbiji. Kameno doba.

 

Nadji sta ti treba na ebay-u, klikni 2-3 puta i sacekaj postara.

 

Nije tužan sajt,već država(naša)! Jer kao prvo paypal možemo samo da sanjamo a internet trgovina nam je razvijena u pm.

 

Elem pročitao sam za ovaj sajt juče u ovoj temi,trebalo mi ulje za bajk i ajd da probam da naručim preko neta,registrovao se uredno poručio... i gle čuda danas mi već stiglo kurirskom službom(aks), na vrata,prosto sam se zadivio da tako nešto može da funkcioniše u ovoj dembeliji.

 

Tako da preporuke za sajt!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ima kamaru drugih nacina da se plati osim paypal-a, od kojih je najskuplje pouzecem.

Ja se ravnam po ovim holandskim biznismenovima (i womenovima) kojima je mala planeta, a ovi se ogranicili na Srbiju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja