Jump to content

Moto Zajednica

...............potrebno na zajam

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

 

 

 

pozdrav ljudi

 

 

 

 

uzeo bi lanac i lancanike u gevari pa mi treba na zajam alat za spajanje i rastavljanje lanaca, video sam da postoji i neka opcija spojnice sa osiguracem medjutim to u ovoj radnji nemaju a daleko mi da cekam dok dodje iz bec pa ako je neko voljan da mi pozajmi istu a iz beloga grada je bio bi jako zahvalan a posto niko nema vajde od toga otvorio bi se i za par pica ( pica kao napitak ...  :nanana: )    eto, hvala unapred

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Vidi, ja ti imam tu spojnicu sa osiguračem, na jednom starom lancu koji sam dobio, a neću da ga stavljam jer nije ništa bolji nego moj, nepravilno je istegnut a uz to je i zaribao na nekoliko mjesta. Spojnica je za lanac 520 ne znam jel ti to odgovara, a što se stanja tiče sigurno može da ti završi posao dok ti stigne ta "iz Beč"

 

Ja inače ne mrdam iz stana po ovim vrućinama, pa ako dođeš u Jerković spojnica je tvoja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

 hvala ti druze al ovo je lanac 525 , sad nisam siguran kako se razlikuje dal po duzini ili sirini al sigurno ne bi pasovalo ....... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2829 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Te spojnice treba da ima i u Agroopremi. Nisu ništa lošije od onih koje se prodaju kao "ultra-mega-superspecijalne".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Te spojnice treba da ima i u Agroopremi. Nisu ništa lošije od onih koje se prodaju kao "ultra-mega-superspecijalne".

 

Eeee... bilo nekad. Ja tražio zimus da imam par kom. u rezervi u Labosu i cvrc! Nema <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja