Jump to content

Moto Zajednica

Formula 1

Recommended Posts

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Meni nikad nije smetalo sto je ham crn, vise mi je smetalo kad krenu po emisijama i forumima kao prvi crni vozac  , crni ovo , crni ono , cak i direktna pitanja nekih novinara kako se osecas kao prvi crni sampion i tako te gluposti.

 

Onda je doslo ono sranje u USA i merc je zbog Black life .... i podrske hamiltonu protekle i ove sezone u crnoj boji. Onda je sam Ham potencirao i insistirao na klecanju po ugledu na druge sportiste .... ja vise ne znam jedan jedini segment gde se religija i politika nisu umesali.

 

Ovo je automobilizam i jednino je bitno trkanje na stazi ... mnogo mi je sve bilo zanimljivije kad sam od informacija imao Veljka Petrovica koji pokazuje slike Slavice Ekleston i njegove noge u pozadini nego ova dostupnost informacijama. 

 

Da se ne lazemo isto se to desava i u MGP ... eto kao rossista shvatio sam koliku je on protekciju Dorne imao tokom cele svoje karijere ... pa cak i pokojni Marko ... sta god uradio sve je opravdano ....

 

 

Promenio član Milky

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 881 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Kod mojih provajdera nema SK pa ja od početka sezone bez problema pratim preko ovih...

EN.FREESTREAMS-LIVE1.COM

Watch F1 Live Stream Online. You can stream all F1 races anywhere on any device in HD. Stream Formula 1 Live on Sky Sports and ESPN. F1 Live Streaming Free.

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 485 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx
Pre 3 sati, easy naked je napisao:

I to bez premotavanja! Sve im j**#m!

Ja gledao na premotavanje na HD. Nešto ti ne valja tu na EON-u

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad
2 hours ago, Fredi said:

Milky, ne mislis valjda da je Botas namerno udario Norisa sa ciljem sa ovaj izbaci Maxa?

prosto mi je neverovatno da nije ....  

 

Sto bi Stoner rekao ...... za talenat i zelje .... slepac .... vise me nervira sto je Landa izbacio al mi je zao jedine ekipe koja moze da parira mercu kome se sve karte od pravila do kazni namestaju od kad je Rozberg otisao iz F1 ..... mislio sam da laje Nico da bi opravdao svoju nemoc ali izgleda da je tu politika na visoj instanci sto bi se reklo.

 

Ona prva trka kad je trazeno od Nica da pusti Hamiltona (LH prvi podium za merc) kad je Nico pitao zasto ? dobio je odgovor ... pusti ga , tvoje vreme ce doci....  (10 godina kasnije oci mi se otvaraju)

 

p.s bio sam navijac LH44 .... al je izrastao u lulu placipicku ... bez obzira na vozacke kvalitete mnogo kmeci i glumi .... jedan je Senna on nije ni bleda kopija i ako celim svojim bicem zeli da bude

Promenio član Milky
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Da nije zaglavio Hamiltona skoro dva kruga, Okon ne bi bio prvi. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3222 postova
  • Lokacija: Debrc
pre 15 minuta, Milky je napisao:

prosto mi je neverovatno da nije ....  

 

Sto bi Stoner rekao ...... za talenat i zelje .... slepac .... vise me nervira sto je Landa izbacio al mi je zao jedine ekipe koja moze da parira mercu kome se sve karte od pravila do kazni namestaju od kad je Rozberg otisao iz F1 ..... mislio sam da laje Nico da bi opravdao svoju nemoc ali izgleda da je tu politika na visoj instanci sto bi se reklo.

 

Ona prva trka kad je trazeno od Nica da pusti Hamiltona (LH prvi podium za merc) kad je Nico pitao zasto ? dobio je odgovor ... pusti ga , tvoje vreme ce doci....  (10 godina kasnije oci mi se otvaraju)

 

p.s bio sam navijac LH44 .... al je izrastao u lulu placipicku ... bez obzira na vozacke kvalitete mnogo kmeci i glumi .... jedan je Senna on nije ni bleda kopija i ako celim svojim bicem zeli da bude

Da je udario Maxa pa da poverujem, ovako da namerno Norisa katpultira na Maxa jednostavno nemoguce sve i da je imao nameru.

  Tom Rozbergu su poklonili titulu da zacine sampionat, Mercedesu je svejedno.

  Da smo imali radio u direktnom prenosu pre 30 godina ko zna sta bi smo sve culi.....

Promenio član Fredi
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2478 postova
  • Lokacija: Zemun
1 hour ago, Best said:

Ja gledao na premotavanje na HD. Nešto ti ne valja tu na EON-u

Ja u toku trke nisam mogao da vratim. Kao ni ovih dana na SK 4K kanalu dok idu reprize trka.

 

Kada gledam EON na kompu kvalitet videa je komedija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Hamilton may yet be promoted to second place. Vettel has been referred to the stewards as his Aston Martin did not have the required minimum of one litre of fuel left at the end to be sampled. The FIA reported only a 0.3-litre sample could be taken. Vettel stopped his car on track after the race and returned to the pits on foot.

 

Ajde i Alpini nadjite nesto i poklonite pobedu mercedesu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 485 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx
Pre 13 sati, easy naked je napisao:

Ja u toku trke nisam mogao da vratim. Kao ni ovih dana na SK 4K kanalu dok idu reprize trka.

 

Kada gledam EON na kompu kvalitet videa je komedija.

Ne valja ti modem za net ili neka konekcija nije ok . . . zovi ih da ti to srede.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 881 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Gledao sam stream ESPN gde je jedan od komentatora bio M.Brandl i pitali ga dali treba da voze a on samo rekao da njega ne treba pitati jer je on stara škola i da su oni puno puta startovali i vozili po gorim uslovima ali sada su druga vremena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Zanima me kako ih nije sramota zbog publike koja je platila skupe karte i potegla put da bi gledali smejuriju?

Formula je postala preskupa zabava i samo se razmišlja o "bezbednosti" računa osiguravajućih društava. 

Cirkus u pogrdnom značenju.

Gledao sam trke u Spa po gorim uslovima i nije se razmišljalo o otkazivanju. U pravu je Brandl, druga vremena, poštenija!

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3222 postova
  • Lokacija: Debrc

Publika ce biti obestecena, dobice deo novca nazad.

Nisam za to da neko nastrada.

Ali, trka je trebalo da startuje u 15 h, u 16 se znalo da od toga nema nista.

Oni su odugovlacili jos dva sata i na kraju naprvili jednu od najvecih gluposti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja