Jump to content

Moto Zajednica

Formula 1

Recommended Posts

  • Drug član, 888 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Šta se sve ovde izdešavalo :stabre:

Nije mi jasno zašto je Max morao prepustiti poziciju kad je dobio 5s.  Ne navijam za Maxa samo mi to nije jasno.Na kraju bi Max izgubio jer su ga izdale zadnje gume.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 1 minut, Interceptor BP je napisao:

Šta se sve ovde izdešavalo :stabre:

Nije mi jasno zašto je Max morao prepustiti poziciju kad je dobio 5s.  Ne navijam za Maxa samo mi to nije jasno.Na kraju bi Max izgubio jer su ga izdale zadnje gume.

Не знају ни ону шта се десило...

Почев од Масија па на даље.

Дно дна. 

"Имам понуду за вас...":jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 888 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE
1 minute ago, Fredi said:

Morao da vrati poziciju zato sto je obisao van staze, 5 sek. zbog onog kocenja i setanja levo desno.

Koliko sam ja čuo na SKY taj incident oko kočenja ili prepuštanja pozicije (direktor trke naredio) će biti istražen posle a 5s. kazna je za skraćivanje staze i zadržavanje pozicije.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 888 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

I zbog toga mi nije jasno zašto su naredili da prepusti poziciju kad je dobio i kaznu. I da da su pokvareni i jedan i drugi to je činjenica i polako isplivava kako se šampionat bliži kraju.Moje predvidjanje je da postoje velike šanse da se šampionat odluči kontaktom njih dvojice.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1028 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Apsolutno su mi glupe ulične F1 trke, ali ovo danas je bio skandal u najmanju ruku. Direkcija kao i organizatori su bili potpuno nedorasli zadatku.

Gledao sam i onaj pokušaj F2 trke, koja je bila uvertira u niz gluposti.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2454 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Nemam favorita, ali sam smatrao da bi bilo lepo da se Honda oprosti od F1 sa titulom... poetski...

Ali juče je ono bilo baljezgarija prve klase.

Gleda u retrovizor, ide sredinom i u trenutku kad kreće Luis da ga pretiče on nabode kočnicu, bukvalno je pokušao da ga upeca. Jako ružno. Bacio je senku na sve što je uradio dobro ove godine, i kad ga je Luis izbacio onu trku, sledeće nedelje je bio ispao džek na konferenciji za štampu - mi smo trkači i uvek ćemo se trkati tvrdo, i tad sam pomislio - to je to, mali je šampionski kov. Ali ovo juče...

Promenio član Andrej_Hotstepper

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3247 postova
  • Lokacija: Debrc

Ovi koji rukovode F1 kao da podrzavaju incidente. Na prethodnoj trci su sprecili Hamiltona da pokusa da napravi najbrzi krug. Da je uspeo sada bi imao 2 boda vise i Verstapen bi u zadnjoj trci morao da vozi cisto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1028 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Ako već guraju američki način trkanja onda su trebali da pribegnu "letećem" startu kad su videli tri puta da iz mesta ne može bez karambola. 

Mislim tu i na F2 trku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3247 postova
  • Lokacija: Debrc
Pre 4 sati, easy naked je napisao:

Ne zaboravite da je ovaj šampionat vratio u život Grožan kad za malo nije ostao bez glave u vatrenoj lopti.

Ne bih se slozio.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Mislim da je ovo najgora staza u F1. Odvratno deluje ona vožnja kroz kavez, mada ja nisam ni noćne trke prihvatio u potpunosti... Meni je najpre delovalo da je staza preuska, čak nevezano za to što ima samo nekoliko prostora za izletanje, ali reko nemoguće da su u onoj onolikoj pustinji napravili tako malu stazu, a znam da je nova staza. Posle kažu i vozači da je trafic jam na stazi, a i tok trke je to delom potvrdio. Nije baš ulična staza tipa Monaco, napravili su oni to sve novo ali jeste u centru grada i jeste nagurano između obale i hotela valjda baš da bi podsećalo na Monaco. Kao neka replika. Vidim da je Jeddah sledeće godine u planu već u martu, a Katar su izbacili. Mogu u februaru u Katar ili uopšte ne moraju ni da prestaju da se vrte jer za sledeću godinu imaju čak 23 trke. Baš bih voleo da saznam koliko se plaćaju tv prenosi za zalivske zemlje. Dva puta USA, a bez Kine?

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 888 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Ovo je najbolji opis zadnje trke ...

POLE-POSITION.RS

Svetski šampion iz 1997. je oštro kritikovao dešavanja na trci za VN saudijske Arabije. Kanađanin je za trku u Džedi rekao da je više ličila na Holivudski šou nego na
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3115 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Oduvek me nervir'o ovaj Maksić...još od pajtošenja sa Rikardom,pa frke sa Fetelom...Ni trunke fer pleja nema u sebi,čak i Markez ga više ima...Jbg sve se to vrati,kad tad! Ni Hamilton nije cvećka ali neuporediv je sa onim kvarnjakom,kažu da je i na kartingu bio takav...ne mora se baš preko "mrtvih"...

Napred "kikice",kako li se već zove Hamiltonov friz?!?Voleo bih da se skine sa trona Britanac ali ne ovaj...

Nego opet neću moći da gledam,Nedeljom oko 18h krećem za KG...:grr:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 19 minuta, shoyyka je napisao:

Nego opet neću moći da gledam,Nedeljom oko 18h krećem za KG...:grr:

Трка је у 14h ако не грешим.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3115 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
pre 16 minuta, Marko05 je napisao:

Трка је у 14h ако не грешим.

Baš si me obradovao,videh sad...u 17h po lokalnom,3 sata razlike...:jee1:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100
Pre sat vremena, shoyyka je napisao:

Oduvek me nervir'o ovaj Maksić...još od pajtošenja sa Rikardom,pa frke sa Fetelom...Ni trunke fer pleja nema u sebi,čak i Markez ga više ima...Jbg sve se to vrati,kad tad! Ni Hamilton nije cvećka ali neuporediv je sa onim kvarnjakom,kažu da je i na kartingu bio takav...ne mora se baš preko "mrtvih"...

Napred "kikice",kako li se već zove Hamiltonov friz?!?Voleo bih da se skine sa trona Britanac ali ne ovaj...

Nego opet neću moći da gledam,Nedeljom oko 18h krećem za KG...:grr:

 

Meni je Hamilton bio super kada se pojavio. Malo je krenuo kasnije da mi ide na kurac kada je postao starleta, ali i dalje mislim da je najkompletniji vozač.

 

Maks je verovatno najtalentovniji, ali je prljav do zla boga.

Promenio član Mr_Wolf

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
Upravo sada, Mr_Wolf je napisao:

Meni je Hamilton bio super kada se pojavio, malo je krenuo kasnije da mi ide na kurac kada je postao starleta, ali i dalje mislim da je najkompletniji vozač.

 

Maks je verovatno najtalentovniji, ali je prljav do zla boga.

Док га Никол није шутнула био момак 1/1, ово после како која година све ми се више пење...
Изгледа је ту негде "преспојио". :stabre:
Да је врхуснки возач, то се не доводи у питање и поред тога што годинама има најкомплетнији и најбржи болид (ипак цела F1 стоји иза пројекта данашњег мерца).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja