Jump to content

Moto Zajednica

Formula 1

Recommended Posts

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

eee steta sto nije bilo interneta za vreme Senne i prosta .... kao zaslepljen navijac Senne meni i dalje njegov potez na Suzuki (prvi put) skroz ok ... , a drugi kad je kataplutirao prosta u ogradu u prvoj krivini i odsetao u fazonu dobio si sta si trazio ( i ako jako prljav i diskutabilan ) po meni legitiman

 

Nakon ere varanja velikog Mihajla shvatio sam da je sve to trkanje i da to tako mora...

 

Tako da ZIVELO TRKANJE !!!!

 

lulu baby mi je bio jako simpatican dok Rosberg (kojeg sad sve vise cenim) nije otisao iz F1 sad mi postaje ljiga na kvadrat veca od velikog sumija. Al ipak shumi kazu da je bio fenomen i veliki radnik a opet je imao i tc skriven , a o eri u benetonu uh uvek se iznerviram kad se setim svega i cele 1994 .

Ovo me nekako vraca u to vreme jedva cekam da vidim okrisaj Hilla i Shumija sada Maxa i Lulu placka ...

 

Ubedjen sam da je obrnuto max bi dobio crnu zastavu , start iz pit-a  i ko zna sta... ovako .... its Merc .... no lets say its racing ok ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
14 hours ago, Milky said:

i ako jako prljav i diskutabilan

Zašto? Samo mu je vratio paket od prethodne sezone.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad
7 hours ago, to crank said:

Zašto? Samo mu je vratio paket od prethodne sezone.

Meni potez ne smeta , meni je Senna idol do kraja zivota :) al da je prljav potez jeste ..... 

Ono sto ne mogu da prezalim je sto nije nikad stigao da velikog nemca spusti kao francuza na zemlju te 1994 mi se zgadio msc zauvek + sto je dokazano da su varali u benetonu al jbg politika + iskusni Flavio ......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Imam pitanje za stare kuke : da li je vama ovo sto se dogodilo tako strasno (ako izuzmemo 51 G sa bocne strane ) ?

 

Gledam sve trke 32 godine , cak sam pratio i formulu na vodi ... meni je ovo sastavni deo trkanja  , jbg sudarili su se ali cemu toliko prenaduvavanje ... pa kroz istoriju jos iz doba Laude i Hunta , pa smrdljivi potezi MSC ( Hill , Villeneuve, Barichello , Montoya) ...

 

Meni ovo sve izgleda amaterski u odnosu na period uz koji sam usao u srz trkanja.

 

Jel to opet politika i rasna i rodna ravnopravnost na snazi samo zato sto neko ima drugaciji pigment ?

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Gore spomenuh, samo su madrfaking lajkovi bitni. Trkanje? Tja!

Trkali se, brate mili, slupali, izašli su obojoca živi iz sudara i idemo dalje, šta sad? Pa jbt meni su zašivali lakat posle udarca na kartingu, hej, amaterski karting pa je pukla koža i ispala kost napolje. Ali nisam plakao po netu, ko me jebe.

I da ne bude da volim sudare i lupanja, ne! Borba, srce u junaka i big cojones čine prave takmičare.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 881 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Pratim F1 još od vremena Prosta i Sene i kada se gleda uopšteno ovo je trkački incident prljav i ljigav ali eto.Ako gledamo sa perspektive sadašnje F1 i sadašnjih pravila i kazni koje su deljene u zadnje vreme onda je ovo bilo za kaznu i to mnogo oštriju (10 s. + stop&go) . Što se Sene tiče i on je bio kvaran lik i na kvarno (sudarom) je osvojio bar jednu titulu ali tada je to bilo sastavni deo trkanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
Pre 8 sati, Milky je napisao:

Jel to opet politika i rasna i rodna ravnopravnost na snazi samo zato sto neko ima drugaciji pigment ?

Далеко од било каквог расизма.

Лично ми се смучио "овај са другачијим пигментом" због своје кукњаве како му треба још снаге кад губи, како су му гуме катастрофа а у следећем кругу направи најбржи круг, како кад му не иде увек неко трећи крив, како се расплаче кад немају најбржи болид и како се све у данашњој F1 форсира у корист Мерцедеса (прекиди трка, казне, нова правила у сред сезоне.....).
Био би велики шампион да није плачип***а. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 2 minuta, dvlns je napisao:

Pogresno si protumacio Milkijev post. On upravo sumnja da se Hamiltonu dozvoljava vise jer je druge boje koze 

 

Kad smo vec kod toga 

 

 

IMG-de97dcb03ade0fd24c135b157ad9fda3-V.jpg

Ма није то у питању. Слабо црни и жути имају какве додатне привилегије.
Једино ако воли дечаке (што ме не би чудило) па да га гурају, због коже не сигурно.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
2 minutes ago, dvlns said:

Pa nije poenta da li imaju privilegije fora je sto oni odmah skoce da je kaznjen jer je crnac

:takoje:

 

I posle Sena bio prljav? Šumaher isto? A ovi? Gori su i prljaviji od najgorih koji su bili. Sva sranja i kompletan donji veš iznose u javnost. Malo čojstva i junaštva ne bi škodilo. Prećuti malo, stisni, napreduj, budi bolji, dokaži se! Rasizam ili bilo koja mržnja na osnovu izgleda je za svaku jebenu osudu! Potpuno se slažem s tim. Ali zar je Formula1 postala još jedna od organizacija kroz koju se sve to kanališe? Prava crnaca, prava pigmeja, prava homoseksualaca, prava vakcinisanih, prava... ma neću da se nerviram. Tek su menadžeri timova posebne priče.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

@Fredi ja ne tvrdim nista za Hamiltona jer me i ne zanima. Opste je poznato da crnci daleko vise potenciraju rasizam od belaca. Obicno ga potenciraju kada nesto zaseru i to tamo gde o rasizmu govora nema. Naucili da je to odlican argument da se izvlace iz sranja. Odma skace njih milion na ulice da protestvuje, pali, lomi i pljacka.

 

Ne kazem da rasizma nema ali zamisli da nekom kazes pegavi i svi pegavi izadju na ulicu zbog "diskriminacije"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3222 postova
  • Lokacija: Debrc

Nijednog vozaca, ne gledam po boji koze, naciji... Hamilton je mnogima trn u oku. U sportu bele elite je napravio nevidjen uspeh. Ne tvrdim da je zbog toga bilo saplitanja ali u razgovoru o F1 cesto ga ljudi nazivaju pogrdnim imenima, na jednom forumu o F1 takodje je nazivan.....

A sto se tice kazni, vise od polovine je tu da vestacki ucine trku, prvenstvo neizvesnim do kraja.

A kukanje, pa ranije u vreme Laude, Prosta, Sene, radio nije bio javan, nije bilo interneta, drustvenih mreza itd.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Ma glupo je pricati sve su to ego manijaci. Nekom se svidja Hamiltonov ego nekom Maksov. 

 

Niko od njih nije tu tek tako slucajno pogotovo niko od ovih koji se bore za titule, niti su tu samo zbog talenta. Uvek ima nesto iza

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3222 postova
  • Lokacija: Debrc

Nisam siguran na sta mislis, naravno da ima guranja nekih vozaca zato sto su sa prostora koji kao trziste donose novac F1 i prouzvodjacima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Ne daj bože da im dođe neki talentovani i krene da obilazi i pobeđuje! Ne, ne, ne... Pa to se ne da kontrolisati, to se ne da ukrotiti, to bi samo da divlja po stazi, to za red ne zna! Bio sam u krivini gde je Sena poginuo i sve to tamo je bilo veoma emotivno za mene da sam zaista pustio suzu. Evo, ni sada ne znam tačno zašto ali su mi se pomešala i osećanja i sećanja i neki unutrašnji vapaj za svim tim trkanjem. Ove danas bih mogao govnjivim štapom da isterujem sa interneta!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja