Jump to content

Moto Zajednica

Formula 1

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Iskreno sam se nadao da će se izvući, verovao sam, ali... Sudbina je predodredila izgleda da bude drugačije.

Počivaj u miru!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Uz ivicnjak :))
  • Motocikl: PGO G-Max 50, Keeway Speed 125

Kakva trka u Madjarskoj, tek sam sada odgledao. :)

Za mene licno jedna od najboljih poslednjih godina, jer obozavam Hamiltona ali i Meklaren, nadam se da Meklaren odavde ne ide unazad, sad su bas bili brzi. Trka sa toliko obrta, skakao sam ko kad sam prvi put  gledao F1.  :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 285 postova

Zanimljiva trka u Belgiji, iako se pobednik znao i pre pocetka..........Hamilton, a ko ce drugi! :)

Ono sto je bilo zaista interesantno je borba za nize pozicije, a posebno se istice tim Vilijamsa koji je uradio nesto sto se na vidja, bar ne u F1.

Da je Motogp, bilo bi O.K.  Oni su Botasu, prilikom zamene pneumatika, stavili 3 meke, a jednu tvrdu gumu i tako ga pustili na stazu. 

Fetelu je eksplodirala zadnja guma u poslednjem krugu, kada se sa Grozanom borio za 3. mesto. On optuzuje Pireli, ali ce verovatnije biti to sto je za razliku od svih drugih vozaca isao na samo 2 stajanja i desilo se to sto se desilo.

1. Hamilton

2. Rozberg

3. Grozan

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Uz ivicnjak :))
  • Motocikl: PGO G-Max 50, Keeway Speed 125

Dobra trka u Singapuru, 2 puta Safety car ( covek na stazi  :staa2:  ), Mercedesi losi, ali Verstappen je takav car, moj favorit od sada.  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova

Najjača scena trke u Rusiji, kada se Hamilton, Fetel i Perez posle trke spremaju za postolje, ulaze u sobu, smeh, veselo, kad odjednom muk, apsolutna tišina! Tamo stoji Putin, niko ne sme da pisne :D

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Hamilton osvojio trecu titulu pobedom u USA, sto se nekako i ocekivalo. Ono sto se NIJE ocekivalo je da oba McLarena zavrse trku :)

 

Hamilton vise nije plav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Zemun / Žarkovo
  • Motocikl: Versys 650

Da, nakon što je kolegu iz ekipe na prvoj krivini pederski izbacio van staze, po ko zna koji put.  Stvarno mi je žao Rozberga i svega što mu se dešava.  Jeste jednom napravio glupost nakon koje je sve krenulo nizbrdo za njega, ali to što je on uradio jednom, Hamilton radi na skoro svakoj trci.  Posle kao čuđenje zašto se ne raduje. Pa ko bi se normalan radovao šatro kolegi i ortaku koji ti ga bez blama uvali kad god stigne.

Ali Kimmi koji nakon udarca u ogradu i točkovima u blatu uspeva rally forama da se izvuče i nastavi dalje :), na žalost samo još koji krug.

Inače, verovatno najzanimljivija trka ove godine.

Ferarij je iz trke u trku bolji, mali Verstappen kida kako vozi, Na momente sam čak i pomislio da ima šanse za Honde da nešto urade. U jednom trenutku Honda je imala i najbrži krug, ako sam dobro video.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3247 postova
  • Lokacija: Debrc

2016 Formula 1 Test calendar

 

22 Feb   Circuit de Catalunya    

23 Feb   Circuit de Catalunya    

24 Feb   Circuit de Catalunya    

25 Feb   Circuit de Catalunya    

 

1 Mar   Circuit de Catalunya    

2 Mar   Circuit de Catalunya    

3 Mar   Circuit de Catalunya    

4 Mar   Circuit de Catalunya

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Zemun / Žarkovo
  • Motocikl: Versys 650

Ovo je malo weird.  Jednom sam seo u C4 kupe i hteo sam da poludim zbog toga jer mi je u retrovizoru ram zadnjeg stakla bio na sred pogleda u nazad. Ne mogu ni da zamislim da vozim sa ovim ispred sebe.

 

http://www.autosport.com/news/report.php/id/123071

 

Ali valjda Kimi zna bolje. Mada, njega šta god da pitaš, sve mu je ok. Samo da novinari prestanu sa daljim pitanjima :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja