Jump to content

Moto Zajednica

Iznajmljivanje motora

Recommended Posts

  • Drug član, 1538 postova
4 hours ago, marinero MNE said:

@lomitelj Kolega, za tebe i ostale koje to interesuje, postoje agencije koje rentiraju motocikle. Osim kolege Milana, za kog sam samo cuo, ne poznajem ga licno, takodje i kolega Marokanac je aktivan u organizovanju moto tura, mislim cak da ima u ponudi i individualno rentiranje.

Ako te interesuje Crna Gora kao destinacija za odmor, posjeti moj sajt http://www.rentamoto.me/ i pogledaj sto ima u ponudi. Za dodatne informacije, stojim na raspolaganju. ✌

U Budvi mi je deo tazbine, prošle godine sam kolima prošao lep deo, preko Durmitora i gorskih očiju. Budem li sledeći put imao vremena, imaću te u vidu. Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1093 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

edit: Upućeno Draganu koji je dao kontakt drugara...

 

Odlično, bravo i hvala!

 

 

Ja bi vrlo rado pozajmio/iznajmio motor nekome sa ovog foruma ko živi u inostranstvu i dođe na kratko u SRB... Samo sam već godinama bez motora :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Cetinje
  • Motocikl: VESPA PX200 1988 BMW R1200GS 2015

@lomitelj, lijepe si predjele presao, moje klijente NP Durmitor ostavlja bez daha, najcesci komentar je da ne mogu da vjeruju da tako nesto i postoji... Inace su mi 95% klijenata stranci, mada sam imao i klijente sa ovog foruma, takodje i neke upite koje nijesam mogao ispostovati.

Cisto da znas, radim dostavu motocikala bilo dje u Crnoj Gori, u zavisnosti od upita, takodje i u komsiluku, kao npr. na aerodrom Cilipi u Hrvatskoj, na aerodrom Nana Tereza u Tirani itd...

Placanje se vrsi gotovinom ili karticom, depozit uzimam tako sto blokiram sredstva na kartici, mada moze i u kesu, zavisi od volje klijenta. Trudim se da poslovnost bude na evropskom nivou, iako su pravila igre balkanska... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1432 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Jel to ovo ovde :)

Sliko pre neki dan na putu za PG, inače kada sam vozio "prave" motore obišao sam to uzduž i popreko.

5 dana app, upališ motor u 8am a ugasiš u 19:30. Super je tamo, divlje i opasno a lepo

 

20180131_091302_resize.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200 GSA

Pozdrav.. Moram da podelim svoje iskustvo od prosle godine.. Naime, kontaktirao sam covjeka sa ovog foruma Marinero MNE, Ratka Mitrovica, sa pitanjem da li mogu da iznajmim motocikl NEW  Honda Africa Twin crf1000! Izlozio sam mu moju nameru da mi se taj motor svidja i da bih hteo da ga iznajmim na jedan dan radi testiranja.. Pristao je sa zadovoljstvom da mi rentira motor na jedan dan i ako izdaje min na tri dana i dao mi popust jer sam clan BJB foruma. Preuzeo sam od njega u Baru skoro potpuno novu  Hondu, te ga pri tom nisam pitao ni koji je limit dnevne kilometraze, a to nismo definisali ni u ugovoru o renti.. Nakon toga nadjem se sa dva drugara i u pet minuta dogovorimo da taj dan provozamo do Albanije.. Vozili smo do Ulcinja, pa preko Skadra na Vermos kroz predivne zivopisne predele Albanije. Nakon toga, prelazimo opet u Crnu Goru u Gusinje, pa preko Plava zavrsimo u Kolasinu.. Posle Kolasina krenemo preko Crkvina na Pluzine.. uvece povratak za Budvu.. Predjemo tog dana preko 500 kilometara po vijugavim putevima, kroz predivne predele.. Honda nova, prede bez problema.. Ujutru odem do Bara da vratim motor i ocekujem da dam adekvatnu doplatu, jer sam presao vise nego sto sam i ja planirao.. Ratko Mitrovic Marinero nije hteo ni da cuje za bilo kakvo doplacivanje, jer kaze, kilometraza je bila neogranicena.. Najvise ga je zanimalo kako mi se svidela nova Honda, trazio je slike sa putovanja i da mu prepricam dozivljaje.. Ljudi, sve preporuke moram da dam za ovog velikog coveka! Takvu poslovnost i pre svega ljudski pristup klijentu, nisam sreo na nasim prostorima.. Covek spreman na svaki dogovor, ima nove motocikle, te svako moze za sebe pronaci nesto. Zaista sve preporuke!

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Sprint Pulser 125. MTS 1260 Enduro.
Pre 17 sati, marinero MNE je napisao:

@lomitelj Kolega, za tebe i ostale koje to interesuje, postoje agencije koje rentiraju motocikle. Osim kolege Milana, za kog sam samo cuo, ne poznajem ga licno, takodje i kolega Marokanac je aktivan u organizovanju moto tura, mislim cak da ima u ponudi i individualno rentiranje.

Ako te interesuje Crna Gora kao destinacija za odmor, posjeti moj sajt http://www.rentamoto.me/ i pogledaj sto ima u ponudi. Za dodatne informacije, stojim na raspolaganju. ✌

Gde si bio letos.:)

Bio sa porodicom u Sutomoru i trebao mi motor da odem do Igala na skup. Trazio po Sutomoru,googlao,sve neki skuteri i na kraju odem autom. 

Aj napisi cene za afriku i ncx. Moze i na pp,

Pa se cujemo za sledece leto.

 

Edit: sad video da ima cenovnik na sajtu.

Promenio član Fireblader

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Cetinje
  • Motocikl: VESPA PX200 1988 BMW R1200GS 2015

@GixxerK6 Da, to je to, malo siri pojas NP Durmitor i iz neobicne perspektive. Dao si pravi opis, upravo to sto je pomalo surovo fascinira ljude koji dolaze sa strane.

 

@Fireblader Kolega, cijene su istaknute na sajtu, to si u medjuvremenu vidio. Sad znas dje da trazis, ako bude bilo potrebe ubuduce. Mejlovi su na sajtu a takodje i moj broj, +38267645989 (Viber, WhatsApp).

 

@Bato ADV  Kolega Bato, hvala na lijepim komentarima, bilo je zadovoljstvo poslovati sa tobom. Ono sto nijesi napomenuo, Africa je bila tvoj kandidat za kupovinu, zato mi je bilo bitno da cujem misljenje i utiske iz voznje. Mada, vidim sad na forumu da je opet GS stigao u garazu. Nek je srecan i neka dobro posluzi na putu koji planiras.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Tokom mog trogodišnjeg boravka na privremenom radu u Crnoj Gori imao sam sreću da, već u prvim nedeljama boravka, upoznam kolegu Ratka aka [mention=13688]marinero MNE [/mention]. Pošto je tema rentiranje motora, konkretno u Crnoj Gori, neću dužiti sa hvalospevom o njemu. Ljudina ipo! U svakom smislu! No, apsolutno mogu da potvrdim ono o čemu je pisao[mention=4788]Bato ADV[/mention] i uopšte način na koji posluje rentamoto.me je daleko iznad očekivanog. Pored toga što postoji profesionalna fleksibilnost u bitnim pojedinostima (dostava, kilometraža, oprema, predaja motocikla) Ratko motore održava temeljno i redovno. Imao sam prilike da vozim skoro celu “flotu” iz ponude i moram da priznam da su, bez obzira na predjenu kilometražu, svi motori kao novi (a dobar deo i jeste nov) i da me je bilo sramota što svoj motor nisam održavao tako dobro kako je on picanio svih 12-13! Čak i kad je razmak izmedju preuzimanja i sledeće dostave kratak on ne propušta da ga pripremi “kako treba”.

Ratko želim ti da nastaviš tim tempom. Skidam kapu!

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Nedavno sam imao priliku da upoznam čoveka iz Beograda koji pored najma motora nudi i ture po zemlji i bližoj okolini. Lik je veoma otvoren za saradnju, ako nekome zatreba motor ili tura - prorides.rs. Već sam dogovorio bajk za burazera kad mi dođe u posetu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Pa ni ja nisam skapirao "Toša?", pa reko' ako ispaljujemo nasumično.... :D

 

Sad mi je jasno šta si pitao, nije Toša :D, Goran se zove lik

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Beograd/Zug
  • Motocikl: Stokke

Pošto se dosta pisalo već o Ratku i rentamoto.me, mogu da dodam samo - još je bolji nego što je bio :)
Usluga vrhunska, motori fantastični a cene drugarske. Ja sam izabrao Afriku, i Ratko mi je u dogovoreno vreme isporučio u Kotor, i uz kaficu detaljno objasnio gde šta kako...
Najbolje da ostavim par slika ovde, pa uživajte.

d67dc7d973d795a806a84254e324f16f.jpg

Off-road do Lovćena

282d65e7a331c6cbd13b9f01db74f830.jpg

436869b55791595614ab4506b79fb9d3.jpg

19a15ce84f7a45f0905d87891eeb046f.jpg

797d4ea53d52d90320e9a3a06303481a.jpg

Pivsko jezero

5dcd6e121f19dc74808abc414ed7bd52.jpg

f75220b8f9afc900b1508c121c9ae9c9.jpg

47b70342e4b2bc82c073d9f5de538744.jpg

2ed1b4c782890115cf3b64536f25dd1c.heic

Skadarsko jezero

9990177d93eb9ccba7af24cc26b4f863.jpg


  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav svima

Da li imate ideju/preporuku  gde bi u Beogradu mogao iznajmiti motor na 3 dana ?

Zanima me enduro od 600-800 kubika

transalp , v-strom , freewend ili tako nesto ... 

hvala lepo 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R

Da li neko zna gde se u Bg moze iznajmiti skuter 200-500ccm na ceo dan?
I koje su cene?
Bicu ovde poslom nekoliko dana, pa bi se malo vozao. Nisam poneo ni kacigu, tako da I to bi rentirao. Imam samo podkapu u autu...


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R

Nesto sam nasao na netu,za ozbiljan motor u ponudi su GS,ZZR 1200, Fz1, depozit je 1500e, a dan 120e. Ako sam dobro skontao.
Zato sam pitao za skuter.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1
Pre 12 sati, Dejan88 je napisao:

Da li neko zna gde se u Bg moze iznajmiti skuter 200-500ccm na ceo dan?
I koje su cene?
Bicu ovde poslom nekoliko dana, pa bi se malo vozao. Nisam poneo ni kacigu, tako da I to bi rentirao. Imam samo podkapu u autu... emoji6.pngemoji123.png

 

Probaj kod Fice Tocka:

064 250 17 61

Ima (bar je pre godinu dana imao) vise skutera koje iznajmljuje.

Nalazi se Na NBG u Bloku 62

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R
Probaj kod Fice Tocka:
064 250 17 61
Ima (bar je pre godinu dana imao) vise skutera koje iznajmljuje.
Nalazi se Na NBG u Bloku 62
 
 
Probacu. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
pre 9 minuta, Dejan88 je napisao:
pre 18 minuta, Vaske4s je napisao:
Probaj kod Fice Tocka:
064 250 17 61
Ima (bar je pre godinu dana imao) vise skutera koje iznajmljuje.
Nalazi se Na NBG u Bloku 62
 
 

Probacu. Hvala

Javi kakva je ponuda 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova
Pre 2 sati, Dejan88 je napisao:

Kontaktirao sam coveka. Kaze ne radi vise sa motorima.

Idi u Deltu ili kod nekog dilera kazi da si zainteresovan da kupis i trazi na test. Dobijes na par sati od svakog i resen problem :)

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja