Jump to content

Moto Zajednica

CVT PIAGGIO X9, HONDA Jazz, Foresight

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 341 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 k7

kais najbolje oridjidji ostalo je krs... 23100KFG003 Honda , a dimenziju ne znam stvarno!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Nas dobri NeCi izmerio originalni i on je 950mm... Ja pazario Dayco 946x23.3 sto je najblize originalnom. Inace razlika u ceni je tricavih 7000 0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 341 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 k7

haha, ja jedan takav bacio posle 1000km. i na kraju skupio pare i kupio oridjidji... daj boze da tebe posluzi taj :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Mnogo mi je da u ovom trenutku istresem 10 soma, odnosno necu da dam lopovima u Srbiji 95e za nesto sto preko kosta skoro upola manje! Neka ga neko vreme dok ne napravim kombinaciju da ga gore uzmem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 324 postova
  • Lokacija: Karaburma - Kanarevo
  • Motocikl: X8-400

eve malo zapazanja oko kaisa!!!

Od kako zamenih kais, tj. prosle god u ovo vreme, sve imadoh trip da je motor bucniji i da prenosi neke cudne vibracije na odredjenom broju obrtaja te se cela dekla trese i bruji...

Kako imah bezbroj muka sa radilicama itd.. nakon skorasnje popravke, taj je problem dosao do izrazaja!

Sve rasturih, nabavih dva kvacila, dva varijatora, hrpu rolnica, moj noviji kais Mitsuboshi koji je 945mm mislim u precniku...

Menjah po sto puta kvacilo, variatore, polutke, rolnice, oprugice, centralne... da bih iz nehata iscupao neki raspali Bando kais iz nekog rashodovanog honda agregata kome fale 2-3 zuba, reko da probam!!! Znaci nebo i zemlja!!! Sa bandom je motor duplo tisi!!! Nema ni V od onih odvratnih vibracija koje sve vreme imam sa mitsuboshijem!!!

Sad pitanje za vas. prvo-original hondina oznaka je 23100-ktb-003...zna li ko dimenzije? treba da su 950-23-...

ovaj bando koji sam raspali probao je 935-23.2-30?

Kako ti se ponasa motor pizon? Ima li ko okolo da nije bacio stari kais da probam kako ce se ponasati kod mene?

Mitsubosi mi se cini nekako krut i da kazem plasticniji od bando-a!

Eto moradoh da se pozalim al mi je laknulo jer resih veliku muku sa tripom u glavi oko vibracija koje jedino ja cujem :)

 

23100-kfg odgovara modelima od 2001 i novijim, nama starijima je 23100-ktb...opet nisam siguran treba li biti 950 precnik :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Na kraju je Neci izmerio 950mm, kod svih proivodjaca se razlikuje duzina kaisa. Nisam proba jos, rasturen mi je motor. Kvacilo kod Dareta sto se tice prenosa. Drkanje je sa tim kasevima, a originalni je po meni preskup kod nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja