Jump to content

Moto Zajednica

Moto Guzzi Stelvio

Recommended Posts

  • Drug član, 2143 postova

Moto Guzzi Stelvio 1200....Hajde da vidimo kako nam se svideo "Uzivo"...

 

Video sam ga na sajmu, nisu umeli da kazu koliko kosta...nije da mi se nije svideo zbog te prednje maske, mada bi nesto re-dizajnirao u prednjem delu (maska i farovi) - ali ipak mogu da kazem da mi se SVIDJA...

 

Kakvi su vasi utisci ?

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Kad bi bilo neko glasanje za najružniji motor na ovogodišnjem sajmu ovo bi bio moj favorit, ali o ukusima se ne raspravlja tako da ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Ajde sto je ruzan, to je stvar ukusa ali citao sm neke testove i nije bas odusevio a ne kosta malo. Ono sto sam video na sajmu je eextremno ruzna neka "serpa" crena boja, mrsava instrument tabla... za te pare ima mnoogo boljih motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

Ajde sto je ruzan, to je stvar ukusa ali citao sm neke testove i nije bas odusevio a ne kosta malo. Ono sto sam video na sajmu je eextremno ruzna neka "serpa" crena boja, mrsava instrument tabla... za te pare ima mnoogo boljih motora.

 

jednom recju NAKAZA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Izgleda u Guzziju pomrli svi inzenjeri.Isti motor (agregat) prave vec 60 godina i trpaju ga gde stignu.

 

Sto bi rekao majstor Paganini - nemas ti pojma....i u BMW-u su izgledsa pomrli svi inzenjeri, pa trpaju vec 60 godina vrlo slicne agregate, one boxer, sto nista ne valjaju.

 

8)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova

Mada izuzetno cenim Guzzi  i dosta dugo pratim sta rade mislim da su definitivno izgubili kompas u dizajnu.Sad nisam ja neki zadrti tradicionalista ali dizajn novih modela kao da nema veze sa Italijom.Karakteristicno je da su im agregati TEMELJITO preradjeni.Medjutim najvise prasine je podigla klasicna Kalifornija Vintage i V-7 klasik dizajna iz 70-tih god.Za Stelvio mi se cini da pokusavaju oteti deo trzista BMW-a.To im nije prvi put,jer su vec imali enduru u klasi 1000 i slavno propali.Kritike su isla na racun kardanskog prenosa u stilu -  Ko zavrne gas, ocekujuci da motor pocne da kopa iskopace sebi grob -  jer zbog reakcije kardana  zadnji deo naglo skoci ??? ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Malo sam pristrasan...

A ima jos nesto...

 

Ima ! cilindri lupaju kolena !!! ;D ;D ;D

 

Seo, proverio, tacno i nedopustivo!!! Razocarenje! :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

uuuu...jebeno lep motor....opasno opasno 8)

 

ne bi se ljutio da ga imam

 

Al bi odma u njega stavio senior kros masinu ;D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Video ga na sajmu i u prirodi je manji nego što na slikama deluje te sam se pomalo i razočarao... Iskreno, ni završna obrada mu nije najsjajnija... ko zna šta su pomislili vlasnici štanda dok sam se zavlačio ispod motora i zagledao plastike sa unutrašnje strane :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Video ga na sajmu i u prirodi je manji nego što na slikama deluje te sam se pomalo i razočarao... Iskreno, ni završna obrada mu nije najsjajnija... ko zna šta su pomislili vlasnici štanda dok sam se zavlačio ispod motora i zagledao plastike sa unutrašnje strane :)

 

 

Ono sto mi se nije svidelo je onaj jeftini katadiopter na zadnjem blatobranu...cista bizuterija...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Obidjosmo ceo sajam i sedosmo da popijemo po pivo, i rascisti se guzva, kad ono , nesto buljavo ma gleda. Odem da vidim sta je kad ono...

Moje odusevljenje. Najinteresantniji motor na sajmu. U pravu ste kad kazete da je kopija GSa, ali ima dosta svoga. Sem sto je malo buljav ostalo je cisto savrsenstvo. Cena , prava sitnica 12000e. Zaista mnogo. Ali da je lep, lep je. Jos kad sam video na netu kako izgleda u full u, odusevio sam se. Treba ga malo propratiti kako ce se pokazati, ali to je moj motor u buducnosti. Cak i ja sa svojih 202cm visine, nisam udarao u cilindre, a i lepo su zasticeni plastikom, tako da nije strasno i ako ih kolena dotakni. Zaist neznam sta bi se desilo kada bi pao, ali...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2830 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Teorija kaze da je on i pravljen za vise ljude, tako da im noga stoji pod drugim uglom nego nama, "kracim". A da je sjajan, jeste. Jos nema onu putnu harizmu koju je BMW sebi stvorio, ali, ako ne propadne, uspece :D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja