Jump to content

Moto Zajednica

sediste

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd//Novi Beograd
  • Motocikl: Honda cbr 600 f2

juce se vozim kroz 45.blok kad ispred auto centra stojanovic na sred ulice sediste suvozaca sa nekog motocikla,stanem i uzmem reko bolje ja nego neko ko ce ga baciti u kantu za smece,pa sad ako je medju nama neko ko ga je izgubio neka se javi da mu dam,a isto tako ako se narednih dana niko ne javi srecni dobitnik ce bi ti neko kome treba jer ipak se desava da sediste spadne pa bi mozda nekom znacilo da ne kupuje,stvarno ne znam o kom motociklu je rec :Mina:

 

molim administratore ako tema nije na pravom mestu da je premeste,ali reko oglkasi su najcitaniji pa najbolje tu da je stavim :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Nemoj da slikas, jer ce se prepoznati mnogi koji su ga "izgubili". Neka se pravi vlasnik sam javi, i naglasi sa kog je to motocikla. Cisto da pravi "gubitnik" ne ostane bez guzodrza... :lol:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Prva prestonica moderne Srbije
  • Motocikl: 90 jahre

Nemoj da slikas, jer ce se prepoznati mnogi koji su ga "izgubili". Neka se pravi vlasnik sam javi, i naglasi sa kog je to motocikla. Cisto da pravi "gubitnik" ne ostane bez guzodrza... :lol:

Nisu izgubili mnogi, izgubio je jedan, a kome treba na foru, necije sediste, onda neka mu je alal...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Jbg druze, razmisljaj kao prosecan Srbin, a ne kao ukalupljeni Svaba... Takva je stvarnost, nazalost... :neznam:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: pesaka u ful opremi (ode TDM)

pa dal je moguce da bi neko uzeo sediste na foru.....sramota i uzas....bez obzira gde zivimo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja