Jump to content

Moto Zajednica

MRACNA STRANA

Recommended Posts

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

...Sreća pa imam tetka koji je državni tužilac bio 8 godina i čovjek se savršeno dobro razumije u problematiku pa sam to riješio sa "SAMO" novčanom kaznom od 350KM (180€) >:(

...

 

OVO ĆE NAS SVE S@EBATI!!!

 

Pa kad covjek hoce i da taba i da zove muriju.

 

E, da, daleko kuca americkim drzavama i njihovoj logici.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Satelis imas plus ali dok budem s'kompa na 4umu... :-D

 

 

2 GhostMile: "Nije mi zao, uradio bi to opet".

To je bila recenica koju sam na sudu rekao i ponovio bi je i sutra... ;-)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Satelis imas plus ali dok budem s'kompa na 4umu... :-D

 

 

2 GhostMile: "Nije mi zao, uradio bi to opet".

To je bila recenica koju sam na sudu rekao i ponovio bi je i sutra... ;-)

 

A sto 2 me?

 

Ja samo kazem da nije pametno krsiti zakon i potom pozvati policiju.

Jos je manje pametno potom reci na sudu "opet cu prekrsiti zakon".

Samo pravis sebi problem.

 

U konkretnoj situaciji, "uhvatio si ga na djelu, on te napao, ti onako u panici dograbis ljubicice koje su se tu nalazile i tras".

Naravno da ti je zao, i da je to samo bio odbrambeni reflex, ali panika je uradila svoje. Prepao si se za njegovo zdravlje i odmah pozvao policiju.

Tako ispricaj sledeci put na sudu, pa nam javi kolika je bila kazna. ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Rekao si da hoce covjek da taba i zove pandure...

Jbg matori, ne vrijedi lagati...

 

Kod nas je kazna za samar ili saku tacno 500KM a nanosenje teskih tjelesnih povreda nosi zatvor i dosta vecu novcanu kaznu ali eto, ja sam platio dosta nizak iznos.

Ljudi razumiju, cak sam na dan sudjenja i od sudinice cuo da je "moja reakcija donekle opravdana". Naravno, htjela je reci "nek' si ga žvajzno ko mu je*e mater ali nije mogla da se tako izrazi"...

 

Sutra da vidim da neko iz mog svorista iznosi moju stvar, koju sam ja zaradio i vjerovatno se oznojio da bi je imao a on/ona/ono hove da je stekne za 3 minute straha ne saksiju, vec bi sisao pred kucu i namlatio se do besvjesti... Ne bi zalio ni kaznu ni nista...

Nece se budale odmaknuti dok ne vide da si lud. ;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Narkomana su odrukala deca, kulturno sam uzeo svoje vlasnistvo i bez batinjanja otisao kuci. Nasilje ne podrzavam pogotovo sto je decko narkoman, da sam ga :fajt2: kad tad bi iz pakosti preko kapije bacio ciglu na soferku ili jos gore zapalio auto ili motor ( svasta se desava) a to mi u zivotu ne treba. Ovako mislim da je shvatio poruku i da ce u sirokom luku zaobici moju avliju.

Zao mi je samo sto sam pre svega istraumirao suprugu koja je u 6 mesecu trudnoce kao i roditelje :neznam:

 

Pa nemoras da ga batinas, mozes malo da ga istraumiras i da mu trazis pare za stetu ( nisi vozio bicikl dok je bio ukraden, dezinfekcija bicikla - sedista narocito ), novac za utroseno gorivo dok ste trazili bajs i jos svasta nesto ! Pa onda pocnes da ga juris ( svaki dan kod njega za pare ) i zapretis mu da ces ga odrati od batina ako ga vidis u blizini tvoje ulice i odmah mu kazes da ako ti zafali bilo sta iz dvorista il se napravi neka steta da ces to smatrati da je njegovo delo ! Posle toga bi trebalo da bezi od tebe kao od kuge i da zaobilazi tvoj kraj u sirokom luku !

Ako te mrzi da ga preplasis - ti ga prijavi policiji, al navedi da ti je vrednost bicikla bar 50.000 din, da bi ga oni krivicno gonili !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8926 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Narkomana su odrukala deca, kulturno sam uzeo svoje vlasnistvo i bez batinjanja otisao kuci. Nasilje ne podrzavam pogotovo sto je decko narkoman, da sam ga :fajt2: kad tad bi iz pakosti preko kapije bacio ciglu na soferku ili jos gore zapalio auto ili motor ( svasta se desava) a to mi u zivotu ne treba. Ovako mislim da je shvatio poruku i da ce u sirokom luku zaobici moju avliju.

Zao mi je samo sto sam pre svega istraumirao suprugu koja je u 6 mesecu trudnoce kao i roditelje :neznam:

 

Pa nemoras da ga batinas, mozes malo da ga istraumiras i da mu trazis pare za stetu ( nisi vozio bicikl dok je bio ukraden, dezinfekcija bicikla - sedista narocito ), novac za utroseno gorivo dok ste trazili bajs i jos svasta nesto ! Pa onda pocnes da ga juris ( svaki dan kod njega za pare ) i zapretis mu da ces ga odrati od batina ako ga vidis u blizini tvoje ulice i odmah mu kazes da ako ti zafali bilo sta iz dvorista il se napravi neka steta da ces to smatrati da je njegovo delo ! Posle toga bi trebalo da bezi od tebe kao od kuge i da zaobilazi tvoj kraj u sirokom luku !

Ako te mrzi da ga preplasis - ti ga prijavi policiji, al navedi da ti je vrednost bicikla bar 50.000 din, da bi ga oni krivicno gonili !

 

Slazem se sa svime gore navedeno ali bilo, proslo i ne ponovilo se vise 1aha.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

samo pripazi da se ne vrati opet jer imaju obicaj, mom rodjenom burazeru 4 puta banjavali na gajbu a tri puta ih vatali i naravno pustali... sad je "doberman" dobar covek!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8926 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

samo pripazi da se ne vrati opet jer imaju obicaj, mom rodjenom burazeru 4 puta banjavali na gajbu a tri puta ih vatali i naravno pustali... sad je "doberman" dobar covek!!!

 

ovaj vise nece, za nekog drugog narkica ne znam 1neznam.gif mogu misliti kako je tvom burazeru bilo da vise puta gleda ista lica ph34r.gif kako kopaju po kuci, pritom ne moze nista da uradi 3gaa.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja