Jump to content

Moto Zajednica

MRACNA STRANA

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Kao sto i sam naziv kaze mracna strana :grom: jer je meni sinoc pao mrak na oci u 02:05 kada sam iz kreveta ustao da popijem casu vode, cuo cudan zvuk iz dvorista, prilazim prozoru kad ono :ph34r: klinac prebacuje preko ograde moj bajs koji je stajao pored automobila iza motora. Obucem sorc, majcu, izletim iz kuce ali djavo vec utece, vracam se po kljuceve od Satelisa i kapije i pravac za njim. Posle 1 sata jurenja po kraju, ulice, sokaci nista, kao da je u zemlju propao, pritom sam se smrzo kao niko.

Otvorio sam ovu temu u zelji da pomognemo jedni drugima, danas je bicikla sutra motor, auto ili nesto trece, slicna situacija bila je sa rusovortak@ samo sto je prosao grdje od mene. Bicikla nije neka steta ali samo kad pomislim da mi je ukradena iza motora iz dvorista lampica mi se odmah upali :( :( :(

Kako mozemo pomoci jedni drugima, svakom kome je ukradeno gore navedeno

- okaci sliku ( motor, auto, bicikla, avion, kamion )

- par karakteristika ( boja, ostecenja, nalepnica i sl.)

- lokacija gde je ukradeno

- br. mobilnog

 

 

25367101554049885180639.jpg

 

Kao sto se vidi na slici, crvena boja, belim slovima pise MERIDA, crni amortizeri, niklovani rogovi

M.M.Lug

br. 069/225-1885 Darko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Zlo i naopako druže, šta da ti kažem... Nadam se da ćeš naći bajs a idealno bi bilo i "šofera" pa da ga malo prevaspitaš da nije lepo krasti... Nažalost ubeđen sam da će ovakve situacije postati sve učestalije... Slika društva u kojem živimo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Hah, sjetih se situacije od prije 2 godine kod mene...

 

 

Spavam ja (sprat kuće) a garažu Bogu hvala nikada ne zaključavam jer smatram da nema potrebe, u garaži auto, skuter od sestre, moj bicikl i zimske gume od auta složene u ćošak...

 

U neko doba čujem vrata od garaže, trznem se, na balkon ono lola kotrlja moje zimske gume kroz dvorište :staa2: :staa2:

 

Trenutak nerazmišljanja, uhvatim plastičnu saksiju sa ljubičicama i sa (balkona) sprata kuće pogodim momka pravac u vugla i on se sruši :zbunjen:

Siđem dole, diše čo'jek ali ne ustaje... Ja zovnem pandure, oni napišu zapisnik, privedu lika. On sa ispitivanja ode u hitnu pomoć, izvadi povrednu listu i tuži mene za nanošenje teških tjelesnih povreda :lud: :lud: :lud:

 

Sreća pa imam tetka koji je državni tužilac bio 8 godina i čovjek se savršeno dobro razumije u problematiku pa sam to riješio sa "SAMO" novčanom kaznom od 350KM (180€) >:(

 

 

Posle smo se sretali taj batica i ja, jednom prilkom sam ga u gradu pozdravio laktom u labrnju jer mi se našao u dometu istog ali na sreću bilo je još raje pa smo se razišli jako brzo bez učešća čuvara zakona.

 

 

Htjedoh reći, morate se pokušati kontrolisati pri takvim situacijama. Jedno je uzeti svoju stvar nazad i pozvati pandure da privedu lopova a sasvim drugo je "osakatiti" nekoga... Možete proći gore Vi nego lopov... jbg, propao sisten i mi tu ne možemo ništa... :stabre:

 

Amerika mama (ne čitava Amerika, neke države), uđeš nepozvan u dvorište, bum metak u vugla, nikome ništa... :Hitman:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Prati oglase na cikloberzi i ciklonautu. Postoji velika verovatnoca da ce u delove, pa na jedan od ta dva sajta. Posto i sam vozim bajs, obraticu paznju kada se budem vozio. Srecno sa potragom.

 

P.S. Obavezno postavi oglas sa slikama ukradenog bicikla i na sajtove koje sam ti rekao.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

Dobro kaze GuMi5,mozda ipak imas srece sto ga nisi uhvatio...U suprotnom,uhvatis ga,oderes od batina i nadrljas...Ako si prijavio policiji kradju,nadam se da si naveo da je vrednost bicikle veca od 15.000 din.

 

Imao sam i ja desavanja...Usli mi u verandu i pokupili SVE patike...Pa kevi sa parkinga skinu HAUBU sa auta... i tako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

....pa kazes da te je napao, uzmes komsiju za svedoka ( jer se ne racunaju bliski rodjaci, ) prvi pozoves pandure (jako bitno), pa kako se sam sapleo i udario u kamen u pokusaju bega sa tvojom imovinom... ne najbolje da mu pozelim srecan put i ugodnu voznju mojom biciklom!!!

Dobro kaze GuMi5,mozda ipak imas srece sto ga nisi uhvatio...U suprotnom,uhvatis ga,oderes od batina i nadrljas...Ako si prijavio policiji kradju,nadam se da si naveo da je vrednost bicikle veca od 15.000 din.

 

Imao sam i ja desavanja...Usli mi u verandu i pokupili SVE patike...Pa kevi sa parkinga skinu HAUBU sa auta... i tako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Drugari hvala na podrsci i samo da javim da je MERIDA pronadjena, nisam ima mira dok ga nisam nasao.

Danas oko 12h sa drugarom Markom seli na atove i krenuli u poteru mml.-konjarnik-vml-bulevar-grad-mirijevo-jajinci-visnjica ada huja.... posle 6 sati voznje bez prestanka, zveranje na sve strane odlucim da se vratim u mml (gornji kraj kod Zvezde IBC) tumaramo ulicama, gledamo po dvoristima kad ono u slepoj ulici spazih nesto crveno i 3 klinca, gas do njih u tu krece ciko ciko, nismo mi jutros sam ga kupio od komsije a komsija je Marko ( narkoman). Pokusao je da prepravi ostecenja koja sam imao, par modifikacija ali znam ga u mali prs's.

Bilo kako bilo Lesi se vratio kuci :jee:

 

dsc0024zvy.jpg

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Nadam se da nisi nikoga udar'o i da si djeci kupio sladoled... :lol:

 

 

Opet dobro, nisi morao kao ja da platiš kaznu od 180€ i baki kupiš novu saksiju i 5 ljubičica :lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Odlična vest! Ja ipak mislim da si trebao Markiću da daš jednu dozu u vidu par šamara makar...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova

Drugari hvala na podrsci i samo da javim da je MERIDA pronadjena, nisam ima mira dok ga nisam nasao.

Danas oko 12h sa drugarom Markom seli na atove i krenuli u poteru mml.-konjarnik-vml-bulevar-grad-mirijevo-jajinci-visnjica ada huja.... posle 6 sati voznje bez prestanka, zveranje na sve strane odlucim da se vratim u mml (gornji kraj kod Zvezde IBC) tumaramo ulicama, gledamo po dvoristima kad ono u slepoj ulici spazih nesto crveno i 3 klinca, gas do njih u tu krece ciko ciko, nismo mi jutros sam ga kupio od komsije a komsija je Marko ( narkoman). Pokusao je da prepravi ostecenja koja sam imao, par modifikacija ali znam ga u mali prs's.

Bilo kako bilo Lesi se vratio kuci :jee:

 

dsc0024zvy.jpg

pa jel si nasao tog narkomana ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Dare jel to oni klinci od pre neki dan, mislim iza obdanista ako se ne varam :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Narkomana su odrukala deca, kulturno sam uzeo svoje vlasnistvo i bez batinjanja otisao kuci. Nasilje ne podrzavam pogotovo sto je decko narkoman, da sam ga :fajt2: kad tad bi iz pakosti preko kapije bacio ciglu na soferku ili jos gore zapalio auto ili motor ( svasta se desava) a to mi u zivotu ne treba. Ovako mislim da je shvatio poruku i da ce u sirokom luku zaobici moju avliju.

Zao mi je samo sto sam pre svega istraumirao suprugu koja je u 6 mesecu trudnoce kao i roditelje :neznam:

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Dare jel to oni klinci od pre neki dan, mislim iza obdanista ako se ne varam :zbunjen:

 

 

Nisu ti, ti me znaju tako da ne diraju ali su veoma usko povezani

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ...tu sam često..., 254 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: nema...pojela maca...

Extra što si našao bajs! Tako sa jednim mojim komšijom davno davno...kod njega isto uleteli neka dvojica hteli alat valjda (nije znao ni on) da mu maznu iz garaže, otišao u vikendicu čovek sa porodicom taj dan...a garažu nikada ne zaključava računa svi ga znaju u kraju još bivši pandur. Posle se ispostavilo da su likovi iz skroz nekog drugog kraja grada. Kao bivši kerovođa u policiji, imao odlično istreniranog vučjaka koji je normalno stalno pušten u dvorištu kada oni nisu tu i noću...našli ih na drvetu sutradan kad su se vratili a Vučko spava ispod u hladu. :lol:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Extra što si našao bajs! Tako sa jednim mojim komšijom davno davno...kod njega isto uleteli neka dvojica hteli alat valjda (nije znao ni on) da mu maznu iz garaže, otišao u vikendicu čovek sa porodicom taj dan...a garažu nikada ne zaključava računa svi ga znaju u kraju još bivši pandur. Posle se ispostavilo da su likovi iz skroz nekog drugog kraja grada. Kao bivši kerovođa u policiji, imao odlično istreniranog vučjaka koji je normalno stalno pušten u dvorištu kada oni nisu tu i noću...našli ih na drvetu sutradan kad su se vratili a Vučko spava ispod u hladu. :lol:

 

Ti momci su se bas bas zeznuli 1lol.gif1lol.gif1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 567 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

pre par godina,dok sam vozio mercedes 123,vidim ja kazaljka za temperaturu se nesto cudno ponasa,ne pokazuje koliko treba,a vozio sam dovoljno da bi se motor zagrejao.stanem,dignem haubu kad ono cela cigla nabijena izmedju hladnjaka i visko ventilatora koji od nje nije mogao da se okrece,a posto je viskoventilator,motor je radio normalno a propeler ventilatora je stajao blokiran ciglom.i od vibracije cigla je probila hladnjak i iscurelo dosta vode....nemam pojma kome sam smetao da to uradi,samo znam,da sam slucajno naisao dok to radi,vezao bih ga za kola i vukao po gradu dok mu svo meso sa kostiju ne skinem.e,da i antenu je polomio.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • taj sam, 175 postova
  • Lokacija: Bosna i Hercegovina
  • Motocikl: Bandit 600

Hah, sjetih se situacije od prije 2 godine kod mene...

 

 

Spavam ja (sprat kuće) a garažu Bogu hvala nikada ne zaključavam jer smatram da nema potrebe, u garaži auto, skuter od sestre, moj bicikl i zimske gume od auta složene u ćošak...

 

U neko doba čujem vrata od garaže, trznem se, na balkon ono lola kotrlja moje zimske gume kroz dvorište :staa2: :staa2:

 

Trenutak nerazmišljanja, uhvatim plastičnu saksiju sa ljubičicama i sa (balkona) sprata kuće pogodim momka pravac u vugla i on se sruši :zbunjen:

Siđem dole, diše čo'jek ali ne ustaje... Ja zovnem pandure, oni napišu zapisnik, privedu lika. On sa ispitivanja ode u hitnu pomoć, izvadi povrednu listu i tuži mene za nanošenje teških tjelesnih povreda :lud: :lud: :lud:

 

Sreća pa imam tetka koji je državni tužilac bio 8 godina i čovjek se savršeno dobro razumije u problematiku pa sam to riješio sa "SAMO" novčanom kaznom od 350KM (180€) >:(

 

 

Posle smo se sretali taj batica i ja, jednom prilkom sam ga u gradu pozdravio laktom u labrnju jer mi se našao u dometu istog ali na sreću bilo je još raje pa smo se razišli jako brzo bez učešća čuvara zakona.

 

 

Htjedoh reći, morate se pokušati kontrolisati pri takvim situacijama. Jedno je uzeti svoju stvar nazad i pozvati pandure da privedu lopova a sasvim drugo je "osakatiti" nekoga... Možete proći gore Vi nego lopov... jbg, propao sisten i mi tu ne možemo ništa... :stabre:

 

Amerika mama (ne čitava Amerika, neke države), uđeš nepozvan u dvorište, bum metak u vugla, nikome ništa... :Hitman:

 

OVO ĆE NAS SVE S@EBATI!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova

Osecaj da si ispravio krivu Drinu i nekom lopovu jebo kevu.........Neprocenjivo. Moj deda je bio penicilin za takve, uvek mu je bila otkljucana kapija i kuca ali su znali lopovi...ovaj je lud neulazi. Jednom se jedan drznuo i prosao kao bos po trnju. Deda je govorio ko nepozvan udje u kucu i jos da krade taj je blizu i da ubije, a zna se kako treba sa onim koji ti ugrozava zivot i porodicu, pogotovo sto pandure zabole......Moja preporuka udri lopova pa i neka te tuzi, sladje ce dobiti batine i sledeci put. Takvi se samo batine boje, jos kad je baja malo lud, zaobilaze u sirokom luku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja