Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ZX6R 1998 - 1500 Evra

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Prodajem Kawasaki zx6r iz 1998 godine. Uvezen pre godinu dana iz Italije,bio u fabrickom stanju ali onda ga je drugar provozao i blejeci za nekim cicama zakuca zadnji kraj nekakvog kamioneta i tom prilikom u atome izlomi prednje plastike! Kako bi kupovina drugih premasila vrednost motocikla licno moja malenkost je na isti nakalemila ono delova sto se naslo po komsiluku :lol:

Stavljen trougao i aluminijumski upravljac,napravljen nosac fara(Od Suzukija k6 ili7) i vizira. Prilikom udarca nista na motociklu nije pomereno ili iskrivljeno! Hladnjak je krpljen na jednom mestu i rezervoar ima ulubljenje! Gume,kocnice,lanac i lancanici su u dobrom stanju,ulje i filter zamenjeni pre 1000km.

Do pre par dana motocikl sam vozio svakodnevno,istekla registracija! Polozaj sedenja je promenjen pa ni na duzim kilometrazama ne zamara,ima kappa kofer od 35 litara i poklanjam novu Saito uticnicu za upaljac. Uz malo entuzijazma i rada moze se napraviti lep Fighter,meni je bio cilj da se vozim pa nisam obracao paznju na detalje!

Prodajem ili njega ili gore pomenutu Hondicu jer hocu da kupim Fireblade 929 a skripi mi za novac.

Cena 1500 evra (Skidam za registraciju). Prenos vlasnistva obavezan!

Tel 063/8-123-324 Stevan

P.s. Nekom ce biti ruzan,nekom ce biti lep a mene stvarno nije briga za to! Meni je sluzio za vozikanje a ne za sminkeraj,te molim one sto im je dosadno da ne pisaju po oglasu :nanana:

post-1039-0-54913000-1339872377_thumb.jpg

post-1039-0-14812400-1339872390_thumb.jpg

post-1039-0-44730900-1339872402_thumb.jpg

post-1039-0-80750000-1339872416_thumb.jpg

post-1039-0-58660600-1339872435_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Zasto je napomena da je prenos vlasnistva OBAVEZAN, koliko dugo je na nasim tablicama???

 

P.S. nije mi dosadno... :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Zasto je napomena da je prenos vlasnistva OBAVEZAN, koliko dugo je na nasim tablicama???

 

P.S. nije mi dosadno... :Mina:

Pa motocikl se vodi na drugara koji ga je i skrljao a nisam nesto raspolozen da buduci vlasnik pravi prekrsaje a on da placa! I ovako se danas drugari previse lako gube,pa jos ovo da mu natovarim na vrat :lol: Naravno moze i varijanta da ga odjavimo a tebi damo punomoc ako imas nameru za neke dalje kombinacije! N

Na nasim tablama je godinu dana! Bio registrovan do 01.06.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

bez ljutnje lepo su ti nudili s obzirom da je motor u stanju kakvom je, ruzniji je od nekog kineza. Sto ne odradis da lici na nesto napravi street fightera al da ima lepsi far i ostale dzidza bidzde, ili idi kod brke napravi oklope, vrati na fabricko stanje pa udri cenu. Ovako ako dobijes i tih 800 evra moz da budes srecan. Tebi mozda odgovara filozofija "bas me briga za estetiku vazno da se vozim" al to ne vazi kad prodajes nesto. Ko da si reko imam bmw trojku malo se prevrto ko ga j**** otseko sam krov i turio sajbnu na neke drzace i vozim se evo ko oce da ga kupi :)

Ovo je dobronameran savet nema potrebe za raspravom samo razmisli i ucini nesto povodom estetike tog "lepotana"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

bez ljutnje lepo su ti nudili s obzirom da je motor u stanju kakvom je, ruzniji je od nekog kineza. Sto ne odradis da lici na nesto napravi street fightera al da ima lepsi far i ostale dzidza bidzde, ili idi kod brke napravi oklope, vrati na fabricko stanje pa udri cenu. Ovako ako dobijes i tih 800 evra moz da budes srecan. Tebi mozda odgovara filozofija "bas me briga za estetiku vazno da se vozim" al to ne vazi kad prodajes nesto. Ko da si reko imam bmw trojku malo se prevrto ko ga j**** otseko sam krov i turio sajbnu na neke drzace i vozim se evo ko oce da ga kupi :)

Ovo je dobronameran savet nema potrebe za raspravom samo razmisli i ucini nesto povodom estetike tog "lepotana"

P.s. Nekom ce biti ruzan,nekom ce biti lep a mene stvarno nije briga za to! Meni je sluzio za vozikanje a ne za sminkeraj,te molim one sto im je dosadno da ne pisaju po oglasu

 

 

 

Hvala na "dobronamernim" savetima!!! P.S. Nadji mi jeftiniji motocikl iste godine proizvodnje,snage,registrovan godinu dana,sa zamenjenim uljem i filterom,novim lancem i lancanicima,dobrim kocnicama! Estetika nije moja kategorija,meni je bitno da se vozim! Kome bude zanimljiv iskezice se jos 200 evra za sminkeraj!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

bez ljutnje lepo su ti nudili s obzirom da je motor u stanju kakvom je, ruzniji je od nekog kineza. Sto ne odradis da lici na nesto napravi street fightera al da ima lepsi far i ostale dzidza bidzde, ili idi kod brke napravi oklope, vrati na fabricko stanje pa udri cenu. Ovako ako dobijes i tih 800 evra moz da budes srecan. Tebi mozda odgovara filozofija "bas me briga za estetiku vazno da se vozim" al to ne vazi kad prodajes nesto. Ko da si reko imam bmw trojku malo se prevrto ko ga j**** otseko sam krov i turio sajbnu na neke drzace i vozim se evo ko oce da ga kupi :)

Ovo je dobronameran savet nema potrebe za raspravom samo razmisli i ucini nesto povodom estetike tog "lepotana"

P.s. Nekom ce biti ruzan,nekom ce biti lep a mene stvarno nije briga za to! Meni je sluzio za vozikanje a ne za sminkeraj,te molim one sto im je dosadno da ne pisaju po oglasu

 

 

 

Hvala na "dobronamernim" savetima!!! P.S. Nadji mi jeftiniji motocikl iste godine proizvodnje,snage,registrovan godinu dana,sa zamenjenim uljem i filterom,novim lancem i lancanicima,dobrim kocnicama! Estetika nije moja kategorija,meni je bitno da se vozim! Kome bude zanimljiv iskezice se jos 200 evra za sminkeraj!

savet je stvarno bio dobronameran nisu potrebni navodnici. problem je sto onako ruzan sa onim farom nikom nece biti zanimljiv. Bolje skini taj far i to sto si nakalemio spusti cenu bar 100-150 evra i imaces vece sanse. svako ko ga kupi zna da ce morati da uzme neki far i bar koso digitalnu tablu, ti prodaj far i eto, i nemoj odma da se ljutis :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: BANATSKO NOVO SELO-PANCEVO
  • Motocikl: HONDA DEAUVILLE

Kada je motocikl u fabrickom stanju i stavis pristojnu cenu,svima je skupo i traze manu tipa,lose plocice,gume,lanac pri kraju,sigurno je farban,...,ima u oglasima za duplo manje para...

A kada ima par nedostataka ali je jeftin,pritom registrovan,potpuno ispravan,onda kazu nebi ga uzeo ni da je dzabe.:neznam:

Motocikl je za svaku preporuku,i kome se svidja takav kakav je napravice sa njim puno kilometara.:moto3:

Ostalima preporucujem da kupe Kineza za te pare i neka ga drze ispred kuce da vide komsije.:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

bez ljutnje lepo su ti nudili s obzirom da je motor u stanju kakvom je, ruzniji je od nekog kineza. Sto ne odradis da lici na nesto napravi street fightera al da ima lepsi far i ostale dzidza bidzde, ili idi kod brke napravi oklope, vrati na fabricko stanje pa udri cenu. Ovako ako dobijes i tih 800 evra moz da budes srecan. Tebi mozda odgovara filozofija "bas me briga za estetiku vazno da se vozim" al to ne vazi kad prodajes nesto. Ko da si reko imam bmw trojku malo se prevrto ko ga j**** otseko sam krov i turio sajbnu na neke drzace i vozim se evo ko oce da ga kupi :)

Ovo je dobronameran savet nema potrebe za raspravom samo razmisli i ucini nesto povodom estetike tog "lepotana"

P.s. Nekom ce biti ruzan,nekom ce biti lep a mene stvarno nije briga za to! Meni je sluzio za vozikanje a ne za sminkeraj,te molim one sto im je dosadno da ne pisaju po oglasu

 

 

 

Hvala na "dobronamernim" savetima!!! P.S. Nadji mi jeftiniji motocikl iste godine proizvodnje,snage,registrovan godinu dana,sa zamenjenim uljem i filterom,novim lancem i lancanicima,dobrim kocnicama! Estetika nije moja kategorija,meni je bitno da se vozim! Kome bude zanimljiv iskezice se jos 200 evra za sminkeraj!

savet je stvarno bio dobronameran nisu potrebni navodnici. problem je sto onako ruzan sa onim farom nikom nece biti zanimljiv. Bolje skini taj far i to sto si nakalemio spusti cenu bar 100-150 evra i imaces vece sanse. svako ko ga kupi zna da ce morati da uzme neki far i bar koso digitalnu tablu, ti prodaj far i eto, i nemoj odma da se ljutis :)

Ma samo opusteno :lol: A far je od Suzukija i taj snop sto isijava ima neke veze s mozgom za razliku od bilo kog fara iz Louisa koji sam probao. Cak ce i ksenon da dobije za koji dan!

I mojne da zezas,motor je ki upisan :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

lepo lepo al da ti ne ostanem duzan tj da pomognem tvojim kupcima, evo dva linka za delove jedan za rezervoar a jedan za plastike, samo da nadju jos far,trouglove i nosace fara i komplet fabricko stanje a mozda i tebi pomogne da odlucis da ga sredis za sebe :moto3:

 

http://www.ebay.co.u...k-/330585753291

http://www.ebay.com/...ssories&vxp=mtr

 

p.s. Msm bez ljutnje,ovo je dobronameran komentar(Upucen potencijalnom kupcu) :moto3:

Sretna prodaja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Motocikl je dobio nove retrovizore i "malo" sam se igrao sa jednim auspuhom te ga otvorio i skratio pa se sada cuje kao Sv.Ilija :moto3: Kupac dobija i fabricki ,netaknut auspuh. Postavicu slike sutra! Inace bio na 4-5 skupova,napravio 800-900 km bez greske,osim sto mi je jedan put ostao bez goriva :lol: Nece bez goriva,oca mu hebem!

I tek sada vidim da nisam napis'o da je registrovan do kraja Juna 2013!!!

Cena ide dole!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja