Jump to content

Moto Zajednica

KINESKI SKUTER BAOTION SAVET

Recommended Posts

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun

Baotion BT49QT-9  kineski skuter od 50 kubika cetvorotaktni.

Treba mi savet za jednog poznanika oko kupovine ovog skutera , potreban mu je da se odveze do posla i nazad ima ga u IDEI na novom beogradu po ceni od 46000 dinara, zna li neko nesto u vezi tog skutera i dali se isplati kupiti ga. U prodavnici nam kazu da po uplati oni urade servis u zvanicnom servisu i registruju ga uz doplatu servisa od 1800 dinara. Koliko je pouzdan od kuce do posla i nazad i svrcakanje po gradu zna li neko?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

bjezz shto dalje od toga...

dosta ljudi znam sa tim kinezom... i iskustva uopshte nisu pozitivna...

max brzina mu je oko 55 sa skinutim blokada koje su jako glupe i bespotrebne...

suma sumarum...

za te pare se mozze nacci stariji japanski ili italijanski skuter koi cce sigurno biti pouzdaniji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Ako mu je posao dve ulice dalje, mozda i ugrabi mesec dana voznje :) Salim se, letos sam ga gledao u METROu i mogu ti reci da cu decije igracke mnogo cvrsce od njega. Rucica gasa samo sto ne otpadne sama od sebe, oplata je od tako slabe plastike da se ugiba pod prstom... Ma ne valja ni za ku... Bolje je da uzme keeway ili kymco, jesu skuplji ali su i kvalitetnijii ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 752 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Mislim da je ovaj skuter jedan od najprodavanijih u Hrvatskoj pa mozda da pogledas

njihova iskustva,na nekom od njihovih foruma.Mada sta ocekivati od Kineza...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Zasto tako pricate,

Ako mu je posao dve ulice dalje, mozda i ugrabi mesec dana voznje :) Salim se, letos sam ga gledao u METROu i mogu ti reci da cu decije igracke mnogo cvrsce od njega. Rucica gasa samo sto ne otpadne sama od sebe, oplata je od tako slabe plastike da se ugiba pod prstom... Ma ne valja ni za ku... Bolje je da uzme keeway ili kymco, jesu skuplji ali su i kvalitetnijii ;D

samo cu ti reci bezi od kineskih skutera, to ti kazem iz licnog iskustva 8) 8)

Zasto tako pricate o tom skuteru, moj drug M A R K O ima kineski skuter i preso je sa njim 4000km. Jesu mu izbledele plastike od sunca ali jebi ga sta ces za 500e pa jos i novo(za iskustvo naj bolje pitajte njega a ja mislim da je za posao sasvim OK). Skuter malo trosi i jos ne pokazuje znake istrosenosti.

 

 

Za 500e mozes kupiti samo onaj Piaggio Free koji je mucen u Italiji i prelazio po 50000km!!! Bili smo u BG da kupimo Free i kad smo videli u kakvom su stanju samo smo rekli "Hvala puno, vidimo se". Na kraju sm nagovorio da kupi APN6 jer nije hteo Kineza,i slatko se navozao s njim, putovao je sa njim od Mladenovca do Srebrnog jezera a samo je jednom stao da oladi masinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja