Jump to content

Moto Zajednica

Prvih 50.000

Recommended Posts

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 939 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

Lep, sunčan i topao dan, k`o stvoren za vožnju! Pa zašto da ne, jedan krug do MOTO Laboratorije, časica razgovora sa kolegama iz BJB MAXI Scooter kluba pa nazad - kući! Iznenada, na displeju se pojavljuju neke čudne brojke, sve neke nule a ispred petica! Kako brzo prolaze ovi kilometri... Pa zar sam već stigao na pola puta?

 

50ky.jpg

 

Sve ovo je zvanično počelo još 2006. god. kada je Xciting bukvalno iz salona stigao na Avalu, tačno na vreme za prvo zvanično BJB okupljanje (15/04/2006). U tom trenutku nisam ni sanjao gde će me sve odvesti ova dva točka, malo gvožđa i nešto plastike...

 

150406.jpg

 

No, malo po malo, iz sezone u sezonu, obiđosmo skoro celu Srbiju i dobar deo Balkana, a nadam se da najbolje tek dolazi! Vidimo se ... :zdravo:

  • Podržavam 17

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Krusevac - Beograd
  • Motocikl: Malagutti Madison 180

Interesuje me Xciting 500, pa bi hteo da vidim kakva su ti iskustva sa njim. Kakav je za odrzavanje i sl. Trenutno vozim Medisona 180, pa bi hteo da predjem na nesto jace...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5711 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Bravo Marinkovići! Vaš Xciting sa vas dvoje na njemu je već odavno izrastao u pravu urbanu legendu. :takoje: Želim Vam još puuuno lepih i sigurnih kilometara ubuduće!

 

MAXI pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5711 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Interesuje me Xciting 500, pa bi hteo da vidim kakva su ti iskustva sa njim.

 

U pitanju je Xciting 250. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Jos par puta toliko sigurnih kilometara :zdravo::moto3::zdravo::moto3::zdravo::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

svaka cast za kilometre i volju koju pokazujete iz dana u dan za nove voznje ,jos puno bezbednih kilometara vam zelim 1care.gif1care.gif1care.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Sta da kazem osim svaka Vam cast!

Ja sam sa 4 skutera presao nesto vise od 40.000km za skoro 5 godina, definitivno Vam skidam kapu! 1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

Sale,Vesna još dosta,dosta puta da slavimo jubilej tih velikih lepih zaokruzenih cifara koje u sebi nose mnogo lepih momenata,prelepih pejzaža,druženja tj. onog osecaja zadovoljstva i vetra na licu zbog cega svi volimo tu nedefinisanu slobodu na dva točka :) .Živeli :) !

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: V-strom DL650

Bas me iznenadjuje ovolika kolicina odusevljenja... :stabre: pa to je za Xciting-a ,,tricavih" 50000 km...tek se malo razradio. Ja mislim da ces ti njega da prodas iz ciste dosade, jer je ,,bezobrazno neunistiv" i tek ce sledeci srecni gazda (ili onaj treci, cetvrti ....) da obaraju s'njim rekorde. Ma u stvari ti to najbolje znas :care: :care: :care:.

 

Bilo kako bilo, ALAL VERA MAJSTORE :takoje: :takoje: :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

Covek je sve lepo objasnio. :hej:

 

Bas me iznenadjuje ovolika kolicina odusevljenja... :stabre: pa to je za Xciting-a ,,tricavih" 50000 km...tek se malo razradio. Ja mislim da ces ti njega da prodas iz ciste dosade, jer je ,,bezobrazno neunistiv" i tek ce sledeci srecni gazda (ili onaj treci, cetvrti ....) da obaraju s'njim rekorde. Ma u stvari ti to najbolje znas :care: :care: :care:.

 

A sto se Vas dvoje tice... NAJBOLJE TEK DOLAZI! :aha:

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

I onda neko kaze kako je Kymco los! :)

Secam se raznih ruznih recenica dok sam vozio Agility-a. Odgovor za sve takve je: "NE kudi konja kojeg nisi jahao/la"!!! :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: V-strom DL650

Ma ljudi moji Kymco je zakon... Taj Xciting 250 je kriv sto sam se ,,navukao" na putovanja pa sam (najvise zbog mojih dimenzija 196cm/120kg) morao da idem na nesto sto bi me lakse nosilo (i moju ,,jacu" polovinu svakako)... tako da sad, u stvari od pre dva dana vozim stroma 650 i Kymco je morao da ucestvuje u toj kupovini svojom polovinom ukupnih para...

Medjutim, ono sto su Sasha i Vesna odradili sa njihovim Xciting-om, :moto1: mnogi ne uspeju ni sa ovim velikim Endurima, tako da :BJB-kymco::ljubav: forever.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja